Все про вагістність
Все про вагістність

2 частина. Гороскоп Телець – січень 2019 від Марфи Бомбушкар


У другій половині місяця варто берегти своє здоров’я, особливо хронічні захворювання і побоюватися прихованих хвороб. Можуть бути ідеологічні конфлікти, Ваше бажання повчати інших і не вчитися від інших, але це мало ймовірно. А куди вірогідніше конфлікти через таємниці, порушення правил, можливих ізоляцій.

З 13 по 23 січня посилення сексуальності у Вас, хороший період працювати над своєю сексуальністю і еротичністю. Ці дні так само акцентують питання фінансів і відносин, Ви сміливіше і активніше будете відстоювати свої бажання, здійснювати покупки, але намагайтеся бути стриманіше в бажаннях після 18 січня. Багато харизми і привабливості у Вас.

З 17 по 20 січня несподівані ідеї і новини, можливо закордонні або поїздки. Може бути ексцентризм в таємному, бережіть секрети.

З 18 по 24 січня перший конфліктний період для Зодіаку. Для Тельців не настільки помітний, але можуть бути конфлікти з наставниками або через Ваші точки зору, Ваших знань, філософії та ідеології. А ось в питаннях таємниць і інтриг потрібно бути обережніше, намагайтеся не порушувати правила, якщо дуже не пощастить, то може бути ізоляція або обмеження (в’язниця, хвороба, вигнання). Бажання таємних дій, таємних конфліктів.

Багато романтизму і ліні у Вас з 19 по 24 січня, схильності потурати своїм бажанням, здійснювати покупки, які не особливо й потрібні Вам, можуть бути романи (особливо з друзями). Посилення почуття любові, дні бажання закоханості і розваг. Але варто берегти репутацію, менше витрачати грошей, менше брати і давати в борг.

Пік 21 січня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, дуже багато подій і завершень. Найбільший акцент на сім’ї і професії, меті і досягнення. Приділіть увагу відносинам з рідним, будинку, купівлею або продажу нерухомості (але потрібно бути обережніше), ремонту, переїзду. Займіться своєю репутацією, кар’єрою, приймайте рішення про них. Крім цього, у Вас буде посилено питання фінансів (борги, доходи, виплати), дружби і громадської активності, навчання, зарубіжжя, покупок (з покупками за бажаннями будьте обережніше), сексуальності, психології, таємниць, інтриг, здоров’я. Дні будуть багатими на новини і можливості розібратися з перерахованим, але більше за все варто приділити увагу для сімейних питань.

Приплив духовних сил і сексуальності, еротичності, з 21 по 29 січня. Вдалий час для духовного зростання, займатися містикою і езотерикою. Можна приділити увагу борговими питанням та відносинам, але намагайтеся не конфліктувати.

Знання та інформація про кар’єру і професію, нагороди, ціль з 24 січня по 10 лютого. Вдалий час для того щоб показати свої знання з 27 січня по 1 лютого – це дозволить Вам поліпшити свою репутацію, статус. Оновлюйте свої знання заради кар’єри.

З 30 січня по 7 (8) лютого ще один конфліктний період для Зодіаку, грубий, що усуває, жорстокий. Для Тельців він не надто небезпечний, але варто берегти здоров’я і таємниці, не час для операцій. У ці дні Ви можете бути грубі, посилення сексуальності, бажання управляти таємно іншими. Сильний вплив на Вашу ідеологію і світогляд, час усунути те, що заважає Вам. Можуть бути конфлікти через погляди на життя і навчання.

Гороскоп опублікований 17.01.2019 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 22 T. 0,479