Все про вагістність
Все про вагістність

2 частина. Гороскоп Стрілець – січень 2019 від Марфи Бомбушкар


У другій половині гороскопу для Стрільців, в січні, потрібно намагатися менше ризикувати, притримувати свій азарт, особливо в любові і витратах. Варто бути обережніше вагітним жінкам Стрільцям. Якщо у Вас є діти, можуть зрости конфлікти з дітьми або інші проблеми.

З 13 по 24 січня любовно-романтичний період для Зодіаку, до того ж активність в фінансових і матеріальних питаннях, переговорах, відстоювання своїх прав і бажань. Для Стрільців посилений вплив, більше привабливості, енергії і впевненості в собі, бажань. До 18 січня він буде сприятливим, після 18 січня потрібно бути обережніше в любові і розвагах, побоюватися матеріальних втрат. Хоча, бажань для любові і фінансів буде багато, але намагайтеся обмірковувати все.

З 17 по 20 січня бажання змін і несподіваних дій у фінансових питаннях і творчості, любові. Можете раптово закохатися, почати щось творити, змінити свій бізнес (фінанси), як-то показати себе. Досить багато егоїзму і егоцентризму, енергії для дій і кардинальних вчинків. Обережніше з азартом, будь-якими витратами на захоплення і розваги, своїми джерелами доходів.

З 18 по 24 січня перший загальний конфліктний тренд, період дасть бажання порушувати і руйнувати правила, відносини з керівництвом, бажання домінувати і не підкорятися. Для Стрільців конфлікти в любові, з дітьми, через фінанси. Намагайтеся не витрачати багато в ці дні. Обережніше треба бути вагітним.

Багато харизми, може бути навіть дуже з 19 по 24 січня, але в той же час і багато ліні, бажання звалити все на інших. Схильність маніпулювати іншими. Потрібно бути обережніше при укладанні угод, не надто перебільшувати і обіцяти, а також очікувати отримати. Може бути не серйозна (не довгострокова) закоханість у ці дні або інтрига, але сильна (сильні будуть почуття і бажання).

Пік 21 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, пік дасть приріст енергії, активує багато питань у Вашому житті, багато кульмінацій і усвідомлення. Питання відносин, фінансів, доходів, накопичень, сімейної сфери, любові. Найбільший акцент на Вашому світогляді, ідеології і прагненнях – це може завершитися або змінитися у Вас в ці дні, духовний світ і філософія. Акцент на навчанні і знаннях, зарубіжжі і судах, можуть бути новини і результати, добре в ці дні приймати остаточні рішення.

Великий приплив енергії для Стрільців, впевненості в собі, активності з 20 по 30 січня. Вдалий час працювати над своїми планами і цілями, бажаннями, реалізовувати їх. Багато сил. До того ж буде багато бажання ризикувати, азартних поривів, але цього краще не робити.

Період активного навчання та спілкування з 24 січня по 10 лютого, більше поїздок і новин. Гарний час показати себе в колі знайомих і показати свої знання (для публіцистики, виступів і подібного) з 27 січня по 1 лютого.

Останній конфліктний період січня з 30 січня по 7 лютого. Конфліктні період для всього Зодіаку, найсильніше в лютому. Обережніше з фінансами, розвагами, захопленнями, ризиком. Обережніше з любов’ю і дітьми. Грубі і усуваючі дні, можуть бути втрати. Хоча якщо хочете щось втратити, гроші, любов, захоплення то ці дні для цього підходять, але буде болісно і кардинально.

Гороскоп опублікований 15.01.2019 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,166