Все про вагістність
Все про вагістність

2 частина. Гороскоп Скорпіон – січень 2019 від Марфи Бомбушкар


З закінченням січня ви станете конфліктні, образливість, дратівливі, більше будете хвилюватися і агресивно реагувати на все, більше готовності до кардинальних змін, але можуть бути і зовнішні події. Після 17 січня розпочинається низка негативних трендів для роботи і здоров’я, спілкування. Низка триватиме до середини лютого, можливо до середини.

Перший тренд з 13 по 23 січня, сприятливий, він згладить трохи негативні тренди, з 13-23 більше харизми у Вас, активності в заробітку грошей і розтраті (після 19 намагайтеся менше витрачати), переговорах, активніше в стосунках. Це романтичні і любовні дні, для любові вони підходять на протязі всього періоду (і сильніше навіть з 20 чисел). Це і ділові дні, акцент на заробітках і відносинах ділових, конкурентів, клієнтів з якими потрібно бути обережніше з 17 числа. Може бути роман на роботі або з меркантильних бажань.

З 17 по 20 січня, можливо по 21, багато несподіваних новин і вчинків на роботі, ексцентрична поведінка і егоїстична. Намагайтеся не бовкнути зайве на роботі, не надто хваліться своїми знаннями перед знайомими.

Перший конфліктний період з 18 по 24 січня. Для Скорпіонів під час періоду будуть перепади енергійності, активності, не варто братися за складне, бережіть здоров’я. У Вашого знака найбільше конфліктів на роботі, з клієнтами і співробітниками. Але і в цілому для Скорпіонів період буде помітний, зросте дратівливість і грубість, бажання панувати, командувати і не підкорятися.

Любовні і романтичні дні з 19 по 24 січня для Скорпіонів, можуть бути інтриги. Намагайтеся в цей час багато не витрачати, хоча б до 23 числа. Щось нове в любові і розвагах, можуть бути і нові захоплення, як любовні, так і творчі.

Пік 21 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, дуже активні пікові дні, посиляться всі тренди і періоди, багато інформації, кульмінацій, новин і рішень. Найбільший акцент на кар’єрі та сім’ї, цілях, Вашому положенні в суспільстві – статус, повазі, посади, будинку і рідних. Можуть бути завершено або необхідність приймати безповоротні рішення. Крім того, пік акцентує питання роботи, здоров’я, навчання, знань, доходів і накопичень, любові, творчості і захоплень.

Невеликий приплив сил з 21 по 29 січня, найбільше сил і енергії буде для фінансових питань -зарабітка грошей, відстоювання своїх прав матеріальних, інвестування, а також роботи – виконання обов’язків, роботи над проектами. До 24 намагайтеся багато не витрачати.

З 24 січня по 10 лютого спілкуйтеся з сім’єю, дізнавайтеся про сім’ю, будинок, корні. Час краще пізнати своїх рідних і про нерухомість. Можна поцікавитися про нову нерухомість, місцем проживання. Якраз в лютому буде пік з можливістю переїзду або змін в сім’ї. Вдалий час показати свої знання про сімейні справи, допомогти рідним з інформацією з 27 січня по 1 лютого.

Останній конфліктний період в січні з 30 січня по 7 лютого, можливо по 8 для Скорпіонів. Час кардинальних активностей, змін, грубості, тиску. Знову найбільший акцент на роботу і спілкування, клієнтів, проекти. Варто берегти своє здоров’я, операції в ці дні протипоказані. Посилення сексуальності.

Гороскоп опублікований 15.01.2019 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,383