Все про вагістність
Все про вагістність

2 частина. Гороскоп Риби – січень 2019 від Марфи Бомбушкар


Для всіх в гороскопах, для всього Зодіаку, йде хороший період для особистих відносин, романтичний, посилення бажань любові, готовності брати активну участь у відносинах, реалізовувати свої бажання з 13 по 23 січня. Для Риб цей час до того ж добре для матеріальних питань, покупок і інвестицій, ділових переговорів, спілкування з керівництвом, укладення договорів. Для самого складного в стосунках і бізнесі найкраще період до 18 січня.

З 17 по 20 можуть бути несподівані вчинки в дружбі, фінансових і матеріальних питаннях. Несподівані і егоїстичні, ексцентричні. Намагайтеся не витрачати багато грошей на дружбу і плани на майбутнє в ці дні, але і з друзів багато не вимагати. Небезпека фінансових втрат, краще не ризикувати.

З 18 по 24 конфліктний період, конфлікти з друзями, керівництвом, конфлікти в фінансових і матеріальних питаннях, з інвесторами, в суспільстві (групах). Намагайтеся не втратити в ці дні, не ризикувати, не скандалити. Буде бажання порушувати правила, руйнувати підвалини в дружбі і матеріальному. Ділові переговори можуть бути конфліктними.

Обережніше з любовними романами, особливо з керівництвом, бережіть репутацію з 19 по 22 січня. Багато бажань в стосунках, особливо інтимних, багато фантазій. Можуть бути тимчасові розчарування в партнерах, бажання інтриг, розмитість в почуттях і багато уразливості. Непоганий час для творчості.

Бажання великих змін у відносинах з керівництвом і особистих відносинах, бажання більшого. Схильність до розтрат. Але, краще постаратися себе стримувати з 20 по 24 січня. Не витрачайте зайвого, не чекайте більшого від керівництва і відносин.

Пік 21 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, пік посилить тренди і періоди, принесе новини, кульмінації і результати. Намагайтеся в цей час не перебільшувати в фінансових питаннях, відносинах, ділових відносинах (особливо з керівництвом). Бережіть своє здоров’я в ці дні, репутацію. Можуть бути розчарування через Ваші фантазії, мрії, перебільшень. Постарайтеся тверезо розібратися в питаннях кар’єри і відносинах на роботі. В цілому, намагайтеся в ці дні тримати фантазії і образливість під контролем, схильність до обманів.

Активніше заробляйте гроші з 21 по 29 січня, може бути до 1 лютого. Більше енергії для роботи, кар’єри, заробітків. Працюйте над своєю репутацією, досягненнями, ідеалами і цілями.

Час таємниць з 24 січня по 10 лютого. Дізнаватися про таємне, використовувати таємні знання, таємних переговорів і інформації. Особливо багато буде цього з 27 січня по 1 лютого, в ці дні постарайтеся бути більше помітні і активніше в таємних питаннях, езотериці, таємних переговорах.

З 30 січня по 5 лютого, може бути по 8 лютого, ще один конфліктний період. Для Риб, знову, найбільший акцент буде на фінансах і матеріальному, дружбі і суспільстві (колективах). Грубі дні, готовність до усунення, тиск. Можете змінити свою думку про цінності, плани, накопичення, друзях. Намагайтеся не ризикувати в ці дні.

Гороскоп опублікований 14.01.2019 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,383