Все про вагістність
Все про вагістність

2 частина. Гороскоп Рак – січень 2019 від Марфи Бомбушкар


Друга частина гороскопу буде дуже конфліктною, багато агресії, роздратування, уразливості. Найбільш проблемними будуть сфери відносин, статусу, кар’єри, партнерства, шлюбу, ворожнечі, відносин з керівництвом і членами сім’ї. Можуть бути травми. Відносно кар’єри і статусу будуть і сприятливі тренди, які можуть послабити негативізм. Але у відносинах слід бути обережніше і берегти здоров’я.

З 17 січня починається маса трендів, яка до того ж буде посилена піковим періодом 21 січня з вікном в 3-4 дні. Можна сказати, що все найскладніше і найважливіше відбудеться з 17 по 25, після буде легше.

Багато переживань і хвилювань, несподіваних бажань та вчинків, егоїстичних і ексцентричних з 17 по 20 січня, можливо по 22 січня. Особливо багато цього буде в питаннях відносин і професії, статусу і кар’єри. Можете зважитися кинути або змінити свою професію і відносини. А може бути просто багато хвилювання.

Перший конфліктний період, для Раків і для інших, з 18 по 24 січня, в цей час перепади активності, прилив енергії і різке падіння, тому конфлікти будуть кардинальними і швидкими, швидко будуть починатися і швидко згасати. У Вас буде багато роздратування, нетерпіння, бажання диктувати правила і не підкорятися іншим, будь-який тиск на Вас буде викликати злість і образи. Найсильніше конфлікти будуть з партнерами, керівництвом, посилення конфліктів з ворогами. Бережіть репутацію і здоров’я, не рекомендую фізичні навантаження.

Обережніше з любовними романами на роботі з 19 по 22 січня. Намагайтеся серйозніше ставитися до робочих відносин, переговорів, угод, бережіться обманів. Можете бажати дуже багато чого з 20 по 24 січня від клієнтів і співробітників, не варто перебільшувати.

Пік 21 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Пік акцентує дуже багато сфер і питань. Під час піку буде посилено всі тренди і періоди, багато емоцій, цей пік буде кульмінаційним, час розібратися в хвилюючому Вас, завершувати або приймати рішення про продовження. Найбільший акцент на питаннях доходів і витрат, результати і новини, пов’язані з джерелами доходів, виплат, підтримки від інших людей, накопичень, спадщиною, витратами – це все може бути завершено або усвідомлено по-новому у Вас. Крім перерахованого, акцент меншою мірою, буде на роботі і здоров’ї, зарубіжжі, навчанні, далеких поїздках, відносинах, кар’єрі і професії, цілях, досягненнях, статусі в суспільстві, ідеології, філософії, обов’язках. Посилення нервування і агресивності, поспішності і кардинальності в прийнятті рішень.

Приплив енергії для роботи і цілей, займіться кар’єрою, цілями, реалізацією своїх прагнень. Можна приділити увагу здоров’ю і навчанню. Період з 21 по 29 січня.

Приділіть увагу своїм боргам, виплатам, кредитам з 24 січня по 10 лютого. Час вивчати фінансові питання і матеріальні, які стосуються витрат. Дізнавайтеся більше про боржників і кредиторів, спадщині. Можна зайнятися вивченням психології. Постарайтеся нагадати про себе боржникам і кредиторам, показати себе з 27 січня по 1 лютого.

З 30 січня по 7 лютого останній конфліктний період, для Зодіаку і для Рака. Пофарбований він буде жорстокістю, схильністю до кардинальних вчинків, усуненням і позбавлення, агресією. Конфлікти з керівництвом і партнерами. Намагайтеся не ризикувати в ці дні, якщо боїтеся втрат, бережіть здоров’я. З іншого боку – це час позбавлятися і усувати, готовність стояти за себе, хоча і хвороблива.

Гороскоп опублікований 16.01.2019 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,169