Все про вагістність
Все про вагістність

2 частина. Гороскоп Овен – січень 2019 від Марфи Бомбушкар


Друга половина січня може бути дуже конфліктною для Овнів, зросте конфліктність і дратівливість. Потрібно берегти стосунки з керівництвом і сім’єю, можуть бути конфлікти на роботі, конфлікти через кар’єру і репутацію. Варто бути обережніше з фізичними навантаженнями і активностями, можуть бути травми, обережніше керуєте авто і подібне (аварії, травми, конфлікти). Намагайтеся не поспішати, використовуйте свої знання, ідеї, харизму для налагодження відносин і професійних питань. Місяць продовжить бути дуже енергійним, і ще більше енергії після 21 числа.

Тренд з 13 по 23, перший сприятливий, яким може зменшити Вашу дратівливість і конфліктність, дасть Вам більше чарівності, харизми, посилить бажання знаходити компроміси, дасть Вам більше бажань і готовності активно діяти у відносинах і фінансах. Особливо сприятливий він до 19 січня. З 19 по 24 січня намагайтеся не перебільшувати все у відносинах і фінансах, не обманювати, не фантазувати, не накручувати себе, багато не витрачати.

Час для швидких змін своєї зовнішності, кардинальних з 17 по 20 січня, але краще все ж обдумати все, щоб потім не шкодувати. Робити те, про що думали раніше, а не навмання. У ці дні Ви будете ексцентричні і егоїстичні, запальні і передчасні. Обережніше з керівництвом і репутацією.

З 18 по 24 січня перший конфліктний період, намагайтеся на все дивитися філософськи, не поспішати конфліктувати, знаходити компроміси і у Вас повинно вийти. А інакше можуть бути дуже грубі конфлікти, особливо з керівництвом, буде бажання у Вас порушувати правила і руйнувати основи, не будете терпіти тиск на себе з боку інших людей. Небезпека для репутації та кар’єри. Є ймовірність травм, перепади енергійності і активності, може навіть бути занепад сил.

21 січня перший пік, посилить Вашу вітальність (але обережніше з фізичними навантаженнями), пік буде кульмінацій, багатий на новини та події, рішення про завершення або продовження, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів. Найбільший акцент на Вашій творчості, любові, дітей, захоплення. Результати і рішення щодо вагітності, проекту творчого, хобі, інтриг і любові. У меншій мірі плани на майбутнє і дружбу, товариство. Усвідомлення і розуміння цього. Крім того, пік буде посилювати всі тренди і періоди в гороскопі, тому… Намагайтеся не бути агресивні і передчасні, притримайте егоїзм і ексцентризм. Нагадають про себе питання навчання, судів, зарубіжжя, наставники і покровителі, керівники і члени сім’ї, кар’єра і професія, таємні контакти і романи, таємниці (містика і езотерика, сильна інтуїція і мрійливість в ці дні), здоров’я (хронічні хвороби), азарт, бажання ризикувати.

З 21 по 29 січня ще один приплив сил, особливо духовних, віри в себе і в краще. В якійсь мірі він компенсує занепад (тренд з 18 по 24), дасть більше впевненості в собі. Дуже гарний час зайнятися своїми ідеалами, філософією, світоглядом, духовним, навчанням. Зміцнити їх і поліпшити, розширити. Направте енергію на навчання і знання. Та й в цілому період дасть Вам сил і енергії. Але намагайтеся не використовувати їх для конфліктів.

Багато спілкування з 24 січня по 10 лютого, приділіть увагу друзям і суспільству. Вивчайте друзів, соціум. Для публічних виступів підходить період з 27 січня по 1 лютого.

Останній тренд в гороскопі буде конфліктним, грубим, навіть жорстоким для Зодіаку і для Овнів, усунення та кардинальні зміни, готовність позбуватися і прибирати. Тренд з 30 січня по 7 (8) лютого. Посилення грубості і жорстокості в світі, намагайтеся не поспішати, якщо боїтеся втратити. Найбільше агресії буде в питаннях кар’єри, відносин з керівництвом, членами сім’ї, партнерами і ворогами. Варто берегти своє здоров’я, сексуальні аспекти життя, відкласти операції і ризик, конфлікти.

Гороскоп опублікований 17.01.2019 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,407