Все про вагістність
Все про вагістність

2 частина. Гороскоп Лев – січень 2019 від Марфи Бомбушкар


Дуже насичений кінець місяця, час підвести підсумки, розібратися в собі і в своєму житті, в партнерах. Буде багато конфліктних періодів для Зодіаку, але для Лева вони не такі значні, хоча намагайтеся берегти здоров’я фізичне і психологічне, не скандальте на роботі.

З 13 по 23 січня багато чарівності, харизми, активності, посилення бажань любові і розваг, більше оптимізму у Вас, посилення сексуальності. Цей тренд згладить багато негативних трендів. Займіться любов’ю, розвагами, творчістю, але в міру після 19 по 24 січня. З 19 по 24 січня буде схильність все перебільшувати в любові й творчості, може бути сильна закоханість або інтрига, хоча і швидкоплинна. Варто побоюватися витрат на розваги і любов з 19 по 24.

З 17 по 20 січня ексцентричні вчинки і вираження себе. Особливо в навчанні і роботі, з клієнтами і наставниками. Намагайтеся не поспішати з діями.

З 18 по 24 січня намагайтеся не конфліктувати на роботі і з клієнтами, не порушувати правила і обіцянки. Можете бути дуже похмурі і грубі в ці дні, владні. Варто берегти здоров’я, перепади фізичної енергії. Для Зодіаку це конфліктні дні, але Вам не такі небезпечні. Невідповідні дні для судових питань, відстоювання своєї філософії.

Важливий пік, один з 4х найважливіших в році, цей пік буде кульмінаційним, пік розумінь і рішень, новин, розуміння себе і відносин. Пік 21 січня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів. Під час піку у Вас буде багато емоцій, бажань, поспішності, приріст енергії (дуже великий приріст, може дійти до безсоння або зриву), пік посилить всі тренди і періоди. Дуже великий акцент на Вас, Вашому сприйнятті себе і своїх бажань, на другому місці будуть Ваші відносини (важливі для Вас відносини, такі як шлюб, ворожнеча, співробітництво і важливі Вам люди). Час розібратися в собі та інших, щось завершити, а щось вирішити продовжувати, перейти на новий рівень. До того ж в ці дні буде активно багато сфер і питань у Вашому житті – робота, здоров’я, діти, любов, борги, спадок, виплати, підтримка від інших людей, знання, навчання, ідеологія, світогляд, духовне і містика, психіка, сексуальність, захоплення і розваги, зарубіжжя, відносини з клієнтами, відносини з дітьми та коханими, інтриги.

Ще один прилив сил і енергії з 21 по 29 січня, впевненості в собі. Хороші дні реалізовувати свої плани, прагнення. Головне багато не витрачати.

Багато новин і спілкування, варто більше дізнаватися про інших людей, можна публічно виступати з 24 січня по 10 лютого. Особливо вдало можете показати себе з 27 січня по 1 лютого, свої знання, час для публічної активності.

З 30 січня по 8 лютого потрібно знову бути обережніше з робочими питаннями і здоров’ям. Можуть бути конфлікти на роботі, готовність до кардинальних змін і усуненням (наприклад, звільнення). Бережіть здоров’я, остерігайтеся травм і операцій, навантаження. Це грубий період для всього Зодіаку, але для Левів обережніше за все треба бути з роботою і здоров’ям.

Гороскоп опублікований 16.01.2019 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 22 T. 0,416