Все про вагістність
Все про вагістність

2 частина. Гороскоп Козеріг – січень 2019 від Марфи Бомбушкар


Друга половина місяця буде конфліктної для Зодіаку, для Козеріга це буде особливо помітно, сильний вплив на Ваш знак, багато напруги, конфліктів, агресії. Як мінімум роздратування і посилення схильності, Вашої, до домінування і впливу на інших.

C 13 по 23 січня романтичний тренд для Зодіаку, а так само активність в ділових питаннях, покупках, переговорах, більше бажань щодо відносин та матеріально-фінансового та реалізації бажань. Для Козерігів посилення активності в сімейних питаннях і таємниць. До 18 числа працюйте над найскладнішим і конфліктним у відносинах, сім’єю, справах. На жаль, після 18 січня буде багато напружених, паралельних, трендів.

З 17 по 20 січня несподівані вчинки і поведінка, ексцентричне, егоїстичне. Несподівані дії, складно буде стримувати себе і свій егоїзм. Період проблемний, обережніше з репутацією, відносинами з рідними, сімейними питаннями, з керівництвом. Може бути безсоння.

Ще один напружений тренд для сімейних питань з 18 по 24 січня, конфліктний. В цілому це буде конфліктний період для Козерігів, багато дратівливості, бажання домінувати і керувати, бажання руйнувати. Конфлікти з рідними та іншими людьми, з усіма. Негативний час для ризику в бізнесі, з репутацією, відносинами. Небезпека травм.

Обережніше з інтригами, таємними переговорами, таємними угодами з 19 по 22 січня, може бути таємний роман в ці дні. Намагайтеся багато не витрачати грошей з 20 по 24 січня.

Другий пік місяці буде 21 січня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Пік завершень та кульмінацій, усвідомлення, посилення трендів. Пік торкнеться багато сфер, питань, варто розібратися з таємницями, духовним, знаннями та інформацією, сімейними питаннями, фінансами. Особливо приділіть увагу фінансам, боргам, витратам, підтримці інших людей. Варто так само приділити увагу психологічному стану і душевному. Бійтеся ризику і втрат в ці дні.

Приплив душевних сил з 21 по 29 січня, може бути по 1. Хороші дні для роботи над психологічним станом, вірою.

З 24 січня по 10 лютого багато ділової інформації і час використовувати інформацію для справ. Розбирайтеся в бізнесі і вивчайте нове для бізнесу, використовуйте свої знання для проектів, отримуйте нові знання, запишіться на курси. Багато ділового спілкування та інформації, варто оновити свої контакти і знайти нові. Дізнавайтеся більше про проекти. Постарайтеся показати свої знання з 27 по 1 лютого, гарний час заробляти знаннями і контактами.

Ще один конфліктний період, теж дуже помітний для Козерігів, з 30 по 8 лютого (мінімум 5 лютого). Небезпека травм. Конфлікти через домінування, тиску, бажання контролювати і небажання підкорятися. Скоріш за все конфлікти з керівництвом і членами сім’ї. У ці дні можете усувати, прибирати з життя те, що Вам заважає. У Вас буде сильна сила волі, готовність прибрати зайве. Втрати можуть бути хворобливі, але вистачить для цього сил і готовності до кардинальних змін. Посилення сексуальності.

Гороскоп опублікований 15.01.2019 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,172