Все про вагістність
Все про вагістність

2 частина. Гороскоп Діва – січень 2019 від Марфи Бомбушкар


В кінці січня буде багато конфліктних і агресивних періодів, для Дів вони не будуть настільки конфліктні і агресивні, але можуть бути травми і фінансові витрати, втрати. Потрібно бути обережніше вагітним, обережніше з любовними інтригами і з любов’ю. Намагайтеся менше витрачати на свої розваги та захоплення.

З 13 по 23 січня романтичний період для Зодіаку. Для Дів хороший для любові сімейної, з шлюбним партнером.

Обережніше з ризиком, розвагами, романами і дітьми з 17 по 20 січня, ексцентричні і егоїстичні дії.

З 18 по 24 січня конфліктний тренд для світу, багато порушень правил, руйнувань правил, бажання домінувати, агресія. У Дів конфліктів, скандалів, може і не бути (якщо будуть, то найсильніше з улюбленими і спонсорами, через гроші і розваги, конфлікти з дітьми). Але ймовірність матеріальних втрат, витрат, порушення боргових правил і подібного.

Багато романтики з 19 по 24 січня, можуть бути зради і інтриги, а можуть і нові сильні і швидкоплинні почуття. Теж варто бути обережніше з грошима, не витрачати багато на свої бажання, не обманюйте партнерів, бережіть свою ділову і сімейну репутацію.

21 січня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Пік посилить періоди і тренди, багато завершень, кульмінацій, новин. Піковий період може принести Вам самотність, занепад сил, варто берегти своє здоров’я. Під час піку обережніше з таємницями і секретами, духовним, обманами. Посилення трендів, питань, в сім’ї, стосунках, любові, творчості, розвагах, захоплення, дітей, боргах, спадщині, різних виплатах, допомоги від інших людей, нерухомості, місця проживання, духовного світу, таємниць, комплексів, психологічного стану, ідеології. У цьому всьому час розібратися, завершити якщо потрібно, підвести підсумки. Бійтеся конфліктів і втрат, бережіть здоров’я.

Невеликий приплив душевних сил з 21 по 29 січня, час зайнятися психологією, своєю психікою чи чужою, таємницями. Період прискорить розвиток і дасть енергії для питань боргових, спадщини, виплат.

Багато роботи з 24 січня по 10 лютого. Гарний час навчатися новому на роботі, пройти курси. Багато інформації про роботу і спілкування з клієнтами. Постарайтеся показати себе з 27 січня по 1 лютого на роботі, свої достоїнства.

Ще один конфліктний період для Зодіаку, але не настільки небезпечний для Дів, з 30 січня по 7 (8) лютого. Намагайтеся в ці дні не ризикувати, можуть бути матеріальні втрати або любовні, багато переживань. Обережніше треба бути вагітним. Можуть бути конфлікти через гроші, борги або непередбачені витрати.

Гороскоп опублікований 16.01.2019 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,166