Все про вагістність
Все про вагістність

2 частина. Гороскоп Близнюки – січень 2019 від Марфи Бомбушкар


У другій половині січня у Вас буде багато негативних трендів які впливають на питання боргів, виплат, спадщини, підтримки від інших людей. Можуть бути фінансові витрати і матеріальні втрати. Варто бути обережніше з психологічним здоров’ям і фізичним, можуть бути травми.

Сприятливий період для відносин, особливо особистих з 13 по 23 січня. Він буде найкраще до 19 січня. Час приділити увагу друзям і коханим, але намагайтеся не перебільшувати все з 19 по 24 січня, щоб не розчаруватися. З 19 по 24 січня схильність все перебільшувати у відносинах, коханні, ворожнечі, потрібно намагатися стримувати себе.

З 17 по 20 січня можете бути вкрай поспішні і егоїстичні в фінансових питаннях і планах, дружбі. Раптові зміни.

Для Зодіаку конфліктний період з 18 по 24 січня, для Близнюків не особливо конфліктний, але все ж обережніше з публічними скандалами, скандалами з друзями, кредиторами, тими хто допомагає Вам. У Близнюків буде бажання порушувати фінансові правила, обов’язки, не варто ризикувати. Можуть бути травми і психологічні фрустрації.

Пік 21 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Пік дасть енергії, багато ідей і новин. Він посилить всі тренди і періоди, багато подій, новин, кульмінацій і рішень. Найбільший акцент буде на знаннях і ідеях, ідеології та філософії Вашої, навчанні і поїздках – в цьому всьому є можливість розібратися і завершити або продовжити на новому рівні. Можуть бути судові результати. Крім того, в ці дні у Вас будуть помітні питання відносин, ворожнечі, любові, роботи, боргів, різних виплат, спонсорства та підтримки, психіки і сексуальності, містичного та езотеричного, кар’єри та професії, цілей і планів на майбутнє, соціального статусу.

Вчіться з 24 січня по 10 лютого, займіться публіцистикою, публічними виступами. Дізнавайтеся більше про друзів і колективах. Вдалі дні, помітні і підсилюють Вашу вітальність і впевненість в собі з 27 січня по 1 лютого. Намагайтеся показати себе.

З 30 січня по 7 лютого бережіться травм і втрат. Можуть бути скандали з друзями (мало ймовірно) і тими хто Вас підтримує, спонсорами, можуть бути втрати цих людей. Намагайтеся не ризикувати фінансами і матеріальним, особливо якщо Вам це не належить. Поганий період для операцій.

Гороскоп опублікований 17.01.2019 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,376