Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісності Рак і Риби – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Коли Риби і Рак разом, їх супроводжує гармонійна мелодія стихії Вода. За винятком тих випадків, коли світила або планети в їх гороскопах знаходяться в скрутних аспектах, більшість спілок Рак – Риби складаються вдало. Деколи вони розуміють один одного краще, ніж кого б то не було, і, звичайно, набагато краще, ніж інші розуміють їх – цих трьох. Так, їх не двоє, а троє (Риби – знак двоїстий, його символ – дві риби), і вони однаково потайливі, чутливі, мінливі й непостійні.

Настрій Риб управляється приливами і відливами почуттів, а вони убувають і прибувають, повторюючи припливи і відливи океану.

Намагатися визначити настрій Риб в якийсь певний момент – все одно що намагатися визначити колір перламутру. Як тільки ви подумаєте, що знайшли йому точне визначення, щось у ньому спалахує, і він змінюється. Так як фантазії Риб таємничим чином залежать від припливів і відливів, можна сказати, що і на них впливає Місяць, хоча вони – люди Нептуна.

На Крабів Місяць впливає не настільки побічно, тому вони більш передбачувані. Риби можуть прогнозувати настрій Краба, просто звіряючись з місячними фазами в календарі, але у Рака будуть великі труднощі, якщо він вирішить скласти графік змін настрою у Риби – одного, ділового партнера, родича, коханця або чоловіка. Їхні стосунки – це хвилююча гра, повна загадок. Поєднання стихій Вода і Вода сприятливо, але і воно не здатне дати гарантію повної та постійної сумісності. Час від часу можуть виникати конфлікти, які вимагатимуть деякого компромісу, і це залежить не тільки від можливих негативних аспектів Сонце-Місяць між картами їх народження, але і від деяких індивідуальних якостей їх таки різних натур.

Коли ці два знаки Води стосуються теми грошей, у їхніх стосунках піднімаються величезні хвилі. Риби найчастіше думають про гроші як про прикру неминучість, як про зло, з яким треба мати справу з найменшими витратами, і, відбувшись, забути про все до наступного разу. Люди, керовані Нептуном, зазвичай недбалі з готівкою, рідко економні і не дуже зацікавлені в тому, щоб збирати гроші, рахувати і приховувати, враховувати якісь там доходи, прибутки, збитки тощо. Все це таке нетворче, прозовий і відверто нудне заняття!

Краби, навпаки, ставляться до фінансових питань з шанобливістю і благоговінням. Для типового Рака дзвін монет – приємна музика, шелест розгортаються банкнот (або акцій) майже симфонія. Краби дуже добре розуміють всі складнощі взаємної вигоди і навіть можуть спробувати впровадити ці теорії в мрійливе свідомість Риб – правда, з незначним успіхом. Обережність і ощадливість – ось гасло Краба. Цей девіз підтримується несвідомим страхом убогості, породжуючи у деяких «місячних» людей дивні й кумедні звички.

Один мій знайомий-Риба якось розповів мені про свого батька, померлого багато років тому. У Риби залишилися яскраві дитячі спогади від поїздок по магазинах з його батьком-Раком, коли той купував свій щорічний повний комплект одягу. Він робив це кожен січень під час післяріздвяні розпродажу. Папа-Рак завжди повідомляв спантеличеному продавцю, що йому потрібні і піджак та брюки на два розміри більше. Угода була традиційно короткою, так як Краб ніколи не зраджував фасоном, кольором і якістю тканини. Одягнений у все нове, він виходив разом з сином з магазину, щасливий, як дитя. Він потопав у новому костюмі: підтяжки відважно підтримували його штани і не давали їм упасти на тротуар, а піджак злегка нагадував ковдра, накинуте на плечі. Під пахвою він дбайливо ніс пакунок з торішньою екіпіровкою.

Одного разу син набрався хоробрості і запитав, чому батько купує одяг на два розміри більше, ніж потрібно, адже він вже не буде рости. У батька було дуже логічне і розумне, з точки зору Краба, пояснення. «Бачиш, синку, – сказав він досить серйозно, – шерсть дуже дорога, а так я отримую значно більше матеріалу за ті ж самі гроші».

Якщо обережність і ощадливість – гасло Краба, то недбалість і щедрість (іноді непомірні) – девіз Риб (за винятком тих рідкісних дітей Нептуна, в чиїх гороскопах явно відчувається вплив Рака, Діви, Тельця й Козеріга). Про обережність вони замислюються лише тоді, коли мова йде про особисту безпеку, і хочуть жити так, щоб їх не турбували, але і вони не збираються турбувати інших. «Живи і дай жити іншим» – це так схоже на переконання Водолія, але, може, виявляється більш явно. Риби не стануть вчити жити інших, хоча це не означає, що чуже життя їм нецікава. Відомо, що вони трохи цікаві. Звичайно, вони не стануть шпигувати або щось з’ясовувати спеціально, але ті плітки, які пропливають повз їх вух, їм явно цікаві.

Раки, і чоловіки і жінки, власники по відношенню до інших і намагаються ліпити з інших те, що їм подобається. Вони отримують задоволення від того, що сунуть ніс в таємниці інших людей, але свої власні зберігають за сімома печатками. Їм вдається дізнатися, що ви думаєте, поволі, але коли ви намагаєтеся з’ясувати, що ж думають вони, вони зачиняють свій панцир, так що ви навряд чи що-небудь з них витягнете. Однак Рибам, як і Скорпіону, це іноді вдається. Це тому, що Риби – такий співчуваючий і уважний слухач, а ні в кого немає стількох страхів, що переслідують спогадів, одночасно прекрасних і сумних мрій і трепетних надій, як у Рака. Просто йому нікому вилити свою душу. Але як це радісно – коли у тебе є слухач, який насправді знає, як буває, коли так гостро відчуваєш, що тебе не люблять, і тобі так самотньо і ненадійно. Є хтось, хто буде безкорисливо радіти твоїм успіхам та перемогам, хто буде співпереживати твоїм провалів і розчарувань. Яке ж це солодке полегшення! Смирення і доброта Риб теж будуть переливатися через край, поки вся енергія Нептуна (слабка і незначна) не вичерпається. Зазвичай Риба не прикидається, що їй цікаві секрети Краба, – це не просте прояв ввічливості, а справжній інтерес і сьогодення участь, і, мабуть, ніхто не оцінить це більш щиро, ніж зворушений увагою і співчуттям вдячний Краб.

Одна з головних небезпек цих на перший погляд благодатних відносин (крім конфліктів через гроші) – це алкоголь і наркотики. Цілком можливий і менш небезпечний відхід від дійсності – в мрії, в нереальність життя, в самообман того, що краще все відкласти на потім. Спокусливі манливі задоволення плоті можуть заманити Краба і Рибу так глибоко, що хвилі зімкнуться над їх головами, так що вони постійно повинні бути напоготові. Буде краще, якщо ці двоє залишаться на здоровій дистанції від експериментів з чорною магією, гіпнозом, спіритичні сеанси і іншими виходять за рамки загальноприйнятого окультними науками, тому що спільні вібрації знаків Води занадто легко захоплюють їх у оманливе хвилюючі матерії, що іноді обертається трагедією.

Рак любить будинок і домашнє вогнище, а Рибам більше властива полювання до зміни місць. Але трапляється, що Крабів чарує далеке сяйво, і вони виповзають, щоб дослідити його, і губляться серед піщаних дюн, нездатні знайти дорогу назад, до домашнього вогнища. Коли це трапляється, здається, навіть Місяць хмуриться, відмовляючись висвітлити небезпечний шлях, поки самотній мандрівний Краб не розкається по-справжньому. Навіщо йому ця кочове життя, коли є затишний будинок, знайомі аромати вчорашнього дня, старі друзі і сусіди? А також мама …

Іноді Краб попадається на приманку честолюбства. Можливість заробити величезні статки спокушає багатьох Крабів далеко виїхати від свого каміна і від яблуні у дворі. Але їх серця відмовляються слідувати за їхніми тілами, і довгі тривожні сни вперто кличуть їх повернутися додому. У Риб немає такої сентиментальної прихильності до будинку. Будинок дає відчуття затишної безпеки, і це так приємно! Але при найменшій можливості Риби готові плисти вгору за течією до другого озера або навіть в океан, і для їх творчої уяви це краще, ніж нудне одноманітність і монотонність життя.

Краб і Риба можуть відправитися в подорож удвох, і це доставить їм задоволення. Потім серце Рака почне тягнути «місячну» особистість додому, особливо по ночах і під час повного місяця. Риба, можливо, повернеться – заради свого друга-Краба, – але неохоче. Для людей Нептуна зміни – це те, з чого складається життя. Риби повні уяви, але проблеми інших або земні обов’язки часто змушують їх відкласти свої мрії і змахувати з них пил в очікуванні того чарівного ранку, коли всі нарешті можна буде здійснити! Але коли цей довгоочікуваний мить настає, Риба починає коливатися: вона не впевнена в тому, що її мрії варті того, щоб відправлятися за ними в непізнані глибини. Якщо сумніви тривають довго, можливість знайти свободу несеться водою, і вона зникає до того, як Риба зробить перший рух. Риба залишається на мілині пересічного існування і змушена чекати іншого сліпучого ранку. Іноді воно настає, іноді ні. Але Риба ніколи не перестає сподіватися.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,413