Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Терези і Риби – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Знак Зодіаку Риби пов’язаний з містикою і містичної істиною і правдою, крім релігії, а знак Зодіаку Терези пов’язаний із справедливістю і пошуком світу, так у кого ж, як не у Риб і Терезів, можна знайти порозуміння і співчуття? У відносинах Риби і Терези діють заспокійливо на один одного і на життя інших людей, – це залежить від певних Риб і Терезів, від їх способу та стилю життя, амбіцій і цілей, які інколи так і не виходять назовні на рамки мрій.

Відносини і сумісність Риб і Терезів, є загадкою для них самих, буває так, що або Терези, або Риби не можуть зрозуміти, чому їхній партнер вчинив саме так, а не по-іншому, – вони є загадкою один для одного. Дуже часто буває так, що харизматичні Терези й загадкові Риби з їх невловимим і двоїстим характером виявляються разом через зовнішні обставини – або робота, або ж спільні знайомі, день народження близької, та просто сусідство, зводить їх разом. Так, нехай вони і рідко вибирають один одного самі, але варто тільки долю підштовхнути їх один до одного, відмінності характерів між Терезами та Рибами приводять їх у такий захват і здивування, що вони, трохи повагавшись, вирішують, що особистість і характер іншого – це той секрет і таємниця, якої потрібно і можна себе присвятити.

В деякій мірі цим рішенням вони повинні того, що Терези досить скоро помічають готовність Риб завжди прейті на допомогу їм, «послужити» ім. Звичайно не в якості покоївки або дворецького, а трохи більш «тонку», але Риби послужать Терезам «службу» – чи реальну, або непомітну. Терези і Риби – завжди готові допомогти один одному, у них сильний синдром «служби» навіть сильніше, комбінацій сумісності різних знаків Зодіаку. Риби взагалі, завжди готові допомагати іншим. А ось коли Риби стикаються з Терезами – ця схильність характеру тільки посилюється. Дуже погано, це бажання, здатне, повалити відношення навіть до абияк мазохізму: адже дуже багато хорошого, ви розумієте? Рибам бажано бути насторожі з, як часто буває, зазвичай хорошими і справедливими Терезами, щоб Терези не почали неусвідомлено використовувати «послужливість» Риб. Риби роблять життя Терезів, бути може, набагато більш приємніше і простіше, але при цьому отримують в результаті не те зовсім, що їм хотілося б отримати.

Терези так бажають врівноважити особисте життя шлюбом або стабільними відносинами. Терези так чудово гармонують з флердоранжем і «Весільним маршем», що їм, може, загрожує депресія, коли вони залишаються одні. Риби, як часто буває, дивляться на одруження як на дуже небезпечний, для них, блискучий гачок. Вони з успіхом уникають цього гачка його і дивним чином, примудряються випливати з різних шлюбних мереж, навіть у ті моменти коли потрапляють в них. Риби часто залишаються одинаками (повністю добровільно, адже і чоловіки і жінки Риби привабливі для протилежної статі), або, навпаки, дуже часто розлучаються, а потім знову вступають у шлюб. Дуже мало Риб одружуються один раз в житті. Звичайно, є Риби які вступають в шлюб один раз в житті, і щасливі в ньому, але це буває дуже рідко.

І ось і Риби і Терези – розчаровані одне одним. Так діє кармічна справедливість. Хоча люди трохи легковажні, але з точки зору астрології Терези і Риби не дуже сумісні.

Вони досить різні, багато питань у них будуть закінчуватися суперечкою. Риби дуже релігійні і духовні, а Терези люблять судити і відстоювати право на істину.

Щоб бути разом, їм потрібно стати іншими, а людям дуже важко зміниться.

  1. 2 коментарі до “Сумісність Терези і Риби – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Влада в 11.12.2015 | Відповісти

    Дуже дякую за інформицію.Тепер я знаю що мені потрібно змінитися щоб бути з коханим

  3. Юрій в 23.12.2015 | Відповісти

    Доброго часу доби. Владо, а чи правильним є Ваше твердежння, що для того щоб бути з коханим потрібно щось в собі (а можливо і в ньому) міняти… Моя думка така-людина, якщо так можна висловитися, це механізм, який впродовж життя, на підставі певних життєвих ситуацій наповнюється різними деталями. І ось наступає такий час, коли в життя однієї людини приходить інша. І тоді ці два механізми мають доповнити одне одного без всяких лишніх заморочок і не потрібно нічого змінювати ні в ній ні в собі.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,166