Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Скорпіон і Скорпіон – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Звести разом двох цих людей – все одно що з’єднати Мерліна і леді Макбет і додати ще трохи суміші, складеної за рецептом: «Зів єхидни, дзьоб совиний, очей мідянки, хвіст Угринів, шерсть кажана, зуб собачий разом з пащею жаб’ячої …» Це з’єднання особистостей бентежить як самих Скорпіонів, так і тих, хто спостерігає їх суперництво, – о, суперництва їм не уникнути!

Кожен з обережністю і підозрілістю усвідомлює неприборкану силу іншого, хоча обидва нестямі від радості, коли знайдуть нарешті когось, хто їх дійсно розуміє (якщо тільки у вираз «нестямі від радості» можна використовувати, щоб описати реакцію цих двох гравців в покер ). Правда, досить важко хотіти бути понятими при цьому одночасно намагатися не дозволити тому, хто зміг би зробити це краще за всіх, дізнатися твої сокровенні таємниці. Ця дивна гра людської психіки надзвичайно цікава сторонньому спостерігачеві, але не дай Бог опинитися залученим до неї.

Я рада, що вони знайшли один одного, а ви? Але мені страшно подумати, що може статися, якщо один випадково скривдить іншого і ображений вирішить зрівняти рахунок, а той, кому мстили, теж вирішить зрівняти рахунок, і тоді першому доведеться перевершити помста другого, а до цього часу порівнювання рахунку перетвориться на справжню битву … Уявляючи цю сцену, содрогнешься. Справа в тому, що Скорпіон {шрифт виділений} повинен {шрифт звичайний} виграти. Щоб виграти, він ризикує всім на світі, крім життя, а іноді навіть і життям.

Якщо у вас є знайома пара Скорпіонів на службі, в класі, в родині сусідів або на вашій вулиці (все одно, дорослих чи дітей), ви скажете, що вони м’які, законослухняні громадяни, спокійні, ввічливі, безумовно не небезпечні й не зловісні і , наскільки ви можете судити, не схиблені на вигравання чого-небудь? Розумію. Х-м-м-м. Наскільки добре ви їх знаєте?

Вам потрібно створити сім’ю зі Скорпіоном або бути його кровним родичем, щоб дійсно, його знати. Всі інші бачать тільки маску, яку кожен окремий Скорпіон вирішив носити, щоб приховати таємну натуру Плутона. Для початку можете запитати їх матерів, чи були вони милими, тихими янголятками, коли росли. Давайте запитаєте. Ви можете запитати навіть мене. У мене самої є син – Скорпіон, Майкл.

Нещодавно один нью-йоркський банк зробив помилку, відмовившись дозволити Майклу відкрити чековий рахунок, тому що він ще недостатньо дорослий. І все. Він покінчив з банком на все життя. Вони для нього просто не існують. Він зараз (цілком серйозно) підшукує сейф з комбінаційним замком, в якому буде тримати готівку в майбутньому. Він не потрібен банкам? Прекрасно, тоді вони не потрібні йому. Якщо він один раз був відкинутий, він про це не забуде.

Скорпіон – чоловік або жінка, дорослий чи дитина – довго нічого не забуває. Тільки Телець пам’ятає довше. Орли потай виходять із себе, коли дізнаються, що друг або член родини став жертвою несправедливості, і вже вони спробують простежити, щоб це не повторювалося. У них репутація людей, успішно досягають своїх цілей завдяки тому, що вони ніколи не втрачають витримки, постійно залишаються холодними, спокійними і зібраними. Але при цьому розмовляють м’яким голосом.

Коли несправедливість спрямована проти самого Скорпіона, відплата настане ще вірніше. Не обов’язково відразу ж. Належать до знаку Води Скорпіони готові чекати. Цим людям не потрібно завжди шукати відчутної помсти. Тільки бажання або прагнення до неї на підсвідомому рівні часто призводить до того, що вона здійснюється. Ними керує великий і жахливий Плутон, господар підземного світу, народження, смерті, таїнства статі, перевтілення і духовного відродження. Можете собі уявити, що відбувається, коли один Скорпіон гнівається на іншого? Якщо не можете, так я вам скажу. Вони обидва швидко засвоюють, що зведення рахунків – великий бумеранг, особливо коли він спрямований на іншу людину Плутона. Негативні дії знову неминуче повертаються до джерела.

Якщо Скорпіон не прагне зрівняти рахунок, він (або вона) принаймні простежить за тим, щоб ігнорувати кривдника, як якщо б ця людина не існував зовсім, поки винна сторона не почне нервувати і їй не захочеться вщипнути себе, щоб упевнитися, що вона не привид. Скорпіон ніколи не дивився крізь вас, як дивляться крізь скло? Це не те ж саме, як коли вони дивляться всередину, вас, і чомусь це навіть гірше. Тут безумовно є різниця. Якщо ці люди одного разу втратили віру, повернути їх довіру і розташування нелегко. І все ж, коли один Скорпіон скривдить іншого, довіру і розташування звичайно відновлюються швидше. Вони відчувають більше співчуття і більше схильні прощати один одного, ніж кого б то не було, крім Риб і Рака (іноді).

Якщо залишити осторонь всі небезпеки зіткнення характерів, два Скорпіона можуть створити разом багато чудес, завдяки величезній силі, що виникає при з’єднанні їх прихованих енергій, все що завгодно. Ви бачили коли-небудь двох Скорпіонів, які нічим не зайняті? Адже їх оточує великий і сумний світ, який має потребу в них! Звичайно, спершу їм потрібно подолати прагнення всіх поєднань одного й того ж знака Зодіаку – Скорпіон і Скорпіон перебільшувати негативні якості один одного. Для цього потрібні постійні узгоджені зусилля.

Коли два Скорпіон поставлять собі мету, хорошу чи погану, збити їх зі шляху все одно що закрити долонею кратер вулкана, коли почалося виверження.

У вас могло виникнути враження, що я боюся Скорпіонів? Я? Овен, яким управляє Марс, боїться Плутона? Так, боюся. Я – знак Вогню, Скорпіон – знак Води. Як я вже говорила. Вогонь знає, що Вода може згасити його. Так що – так. Я боюся, але і поважаю їх, а повага завжди перемагає страх. Я ще не зустрічалася зі Скорпіоном, який би мене дійсно ужалив або який не продемонстрував би непохитною Орлиної вірності, підтримки, коли я в ній потребувала. Деякі з них були спокійними (оманливо спокійними) і готовими допомогти друзям, які благородно поводилися зі мною. Кілька з них здивували мене своєю фортецею устремлінь і силою у важкі періоди їхнього життя, майже кожен, кого я знала, глибоко співпереживав мені, коли на моєму шляху зустрічалися труднощі.

Якщо два Скорпіон поділяють гармонійний аспект Сонця-Місяця між картами народження, вони й справді можуть самі разверзнуться Червоне море. Це вже було одного разу зроблено, чому б не повторити? Або, можливо, два Скорпіона могли б присвятити себе тому, щоб запобігати катаклізми.

Гордий тип Орла серед Скорпіонів зневажає убозтво і дріб’язковість помсти, до якої іноді вдаються Сірі Ящірки – представники цього Сонячного знака, що знаходяться на більш низькому щаблі еволюції … Але навіть вони можуть піднятися на набагато більш високий щабель, якщо захочуть.

Коли міць Плутона зосереджена в двох простих смертних, якщо обидва вони Сірі Ящірки, їх чекає багато пасток. Якщо один належить до типу Сірої Ящірки, а інший – до типу Орла, останній має владу і вміє підняти «пропащого ангела», і таке траплялося багато разів. Якщо обидві особистості представляють більш розвинений тип Орла, то висоти, яких вони можуть досягти разом, невимірні. Якщо до їх загальної вібрації додаються гармонійні взаємини планет, особливо Лун, вплив великого добра буде значно посилено. Результатом може стати надихаюча і міцна дружба чи ділові відносини, може бути реалізований могутній і великий роман чи шлюб, а також виконана історична духовна місія на Землі.

Двом Скорпіонам, читаючою ці рядки, хочу нагадати: ваша планета Плутон володіє всією владою, яка потрібна вам, щоб побудувати замок щастя або щоб зруйнувати його. Закликаєте ви її чи ні, така сила належить вам. Якщо її мудро використовувати, буквально все, про що ви мрієте, не може не втілитися.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 21 T. 0,497