Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Скорпіон і Риби – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Сумісність Скорпіона і Риб – стихії Води, що більш загадкове і таємниче, більш невловимо і незбагненно, ніж поєднання стихій Вогню і Повітря. Риб і Скорпіонів магнетично притягує один до одного мовчазне і повне розуміння. Я знаю Рибу і Скорпіона-Орла, у яких не було цього миттєвого розуміння, коли вони вперше зустрілися, і немає до цих пір. Але це через те, що Асцендент і Місяць у Орла в знаку Діви, в опозиції до Сонця Риб, не рахуючи інших несприятливих положень планет в їх гороскопах. Проте через благоприятствующих відносин між їх знаками Зодіаку вплив Скорпіона і Риб змушує їх дуже старатися зрозуміти один одного. Навіть коли інші конфігурації планет послаблюють позитивний вплив їх знаків, вони все ж будуть прагнути до розуміння і зближення, адже їм майже ніколи не загрожує ворожнеча або дисгармонія.

Неважливо, чи будуть вони батько й дитина, викладач і студент, два друга, колеги, коханці або дружини, Риби і Скорпіон постараються налаштовуватися на свідомість один одного, подібно парі короткохвильових радіоприймачів, настроюються на одну хвилю. Досить часто між ними встановлюється дивовижна телепатичний зв’язок, і одного разу з’ясується, що вони більше, ніж просто кивають один одному при зустрічі приятелі чи випадкові знайомі. Їх потужна астральна зв’язок не залежить від відстаней, географічних або часових вимірів.

Вони можуть знаходитися в класі, офісі або в домі без видимих ​​ознак того, що усвідомлюють присутність один одного. Будь-хто, хто є поруч з ними, зможе заприсягтися, що вони навіть не помітили один одного, так як часто вони говорять дуже мало. Типові Риби і Скорпіон можуть розмовляти без слів, тому що обидва однаково мовчазні і чутливі.

Мати-Скорпіон часто знає (і не від інших), коли її син або дочка Риби в біді, і знає навіть – через що. І навпаки, роботодавець-Риби відчуває напругу свого службовця-Скорпіона і розуміє причину. Риба і Скорпіон – коханці і подружжя (або друзі), навіть товариші по дитячим іграм – можуть відчувати радощі й прикрощі один одного. Вони черпають з мовчання один одного більше, ніж інші люди з розмови.

З цього ви можете зробити висновок, що у них не буде ніяких складнощів. На жаль, це не так: рай на Землі, хоча він коли-небудь і стане ближче, ще далекий. Головна складність у відносинах Риби і Орла – проблема сильної і слабкої. Здогадайтеся, хто зазвичай виграє заключну партію, хто сильніший, а хто слабший. Не бійтеся помилитися у своїх припущеннях, адже ви вже достатньо знаєте про астрологію.

Скорпіон сильніше, а Риба слабкіше? Ні. Як відомо, сильніше в цій парі спочатку здається Скорпіон. Стихія обох – Вода, а так як Вода – найсильніша з усіх стихій, це, означає, що обидва терплячі. Додатково до цього у Скорпіона є вся влада Плутона, про яку я писала (або про яку ви чули або читали). Однак влада Плутона заснована здебільшого на «его». Людському «его». Влада Нептуна (Нептун – правляча планета Риб) заснована на силі, яку ніхто не може перемогти, – на смиренності.

Скорпіон, який, знайомлячись з Рибою, вважає, що він (або вона) зможе проковтнути цю бідну маленьку рибку тому, що він сильніший, буде здивований. А ви знаєте, як важко здивувати Скорпіона. Але можна. У змаганні в силі волі і в конкурсі на кращі сюрпризи Риба зуміє піднести несподіваний сюрприз, викликавши цим у Скорпіона справжній шок.

А тепер уявіть, що ви побачили справжнього скорпіона, в чомусь змагатися з цією рибою. Хто з них, ви вважаєте, рухався б швидше і більш непередбачувано? Ви б, напевно, вибрали скорпіона в якості символічного прикладу? Прекрасно! Ви на вірному шляху. Хто з них може швидше зникнути, не залишивши ніякого сліду: риба у воді йди орел у небі? Подивіться: риба зникла, а орел … Бачите точку, там, за тим хмарою? Погляньте в бінокль. Але не намагайтеся розглянути в бінокль рибу: бінокль не допоможе в океані.

Я сподіваюся, вони не сваряться через гроші. Але могли б. Типові Риби щедрі до неможливості, так само як Скорпіон, коли справа доходить до близьких друзів, сім’ї або всякого, кого керований Плутоном називає «гідним». Скорпіон безмежно щедрий з ними, але з кимось іншому може бути скупуватий. Риб насправді не цікавлять ті, кому вони надають благодіяння. Не всіх, але більшість людей Нептуна можна назвати послідовниками так званої «філософії яблуні». Яблуня не питає тих, хто насолоджується її плодами: «А ви гідні? Ви друг або родич? », Потім не прибирає гілку, якщо бажаючий зірвати плід – чужинець. Яблуня щедро ділиться плодами з усіма по однієї-єдиної причини: не віддаючи, дерево помре. Це приблизно те ж, що відчувають типові Риби. Є щось у серці Нептуна, що висохло б і померло, якби хлопчику чи дівчинці Рибам не дозволили вільно віддавати, коли їх душа спонукає зробити це, що трапляється дуже часто.

Більшість Риб не замислюється про завтрашній день. Здається, вони завжди турбуються про чужих нещастях не менше, ніж про свої власні.

Навпаки, будучи Постійним знаком, Скорпіон досить часто замислюється про завтрашній день. Він змушений це робити. Сталість Скорпіонів змушує цих чоловіків і жінок (а також дітей) турбуватися про те, щоб завжди щось було приховано на чорний день. Скорпіони мають звичку дивитися далеко вперед, щоб бути готовими до будь лихам, які коли-небудь обрушаться на них. Скорпіони вміють дивовижно точно відчувати прийдешні катаклізми, і, уявіть, їх майже ніколи не обманює передчуття.

Рибам, теж володіє телепатичними здібностями, в чомусь переконати Скорпіона буде нелегко. Хоча Риби менше метушаться через уявних нещасть в майбутньому, ніж люди Плутона, коли доходить до дійсно сильних передчуттів або інтуїції, Риби можуть втратити свою безтурботність і необачність і розділити занепокоєння Скорпіона. Це рідко, але буває. Велику частину часу Риби думають, що Скорпіон піднімає бурю в склянці води. Звичайно, бувають винятки, але можна помітити, що Скорпіон схильний до мовчання, за яким слідують періоди сумних роздумів, в той час як Риби схильні до розмов, за якими слідують періоди сумних роздумів. Це комбінація Нептуна і Плутона, яка або починається з розбіжності, а потім обертається схожістю, або починається в унісон (з роздумами) і закінчується розбіжностями.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,325