Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Рак і Скорпіон – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Вони можуть познайомитися, загоряючи небудь у горах під теплим ледачим сонцем або на дні морському – якщо їм судилося зустрітися, рано чи пізно це станеться, і список місць їх можливої ​​зустрічі дуже великий. Це може бути будинок казначейства Сполучених Штатів або ресторан, а може, лекція з історії – все, де так любить бувати Рак. Але це може бути і на археологічних розкопках, і в церкві, і навіть в монастирі в Тибеті. І близько бібліотечної полиці з написом: «Секс і людська душа» – все це священне для Скорпіона. Тут ми маємо справу з благословенній моделлю вібрацій стихій Вода і Вода, яка означає, що цих двох буде притягувати один до одного навіть на відстані в пару миль. Звичайно, ми не даємо гарантій, але які можуть бути гарантії щодо людської поведінки? Скоріше, це астрологічна ймовірність того, що у пари Рак – Скорпіон більше шансів, ніж у інших. А гарантії взагалі дратують. Вам не здається? Ні, Раку і Орлу так не здається. Так можуть вважати інші пари типу 5-9, такі, як Овен і Лев, Близнюки і Водолій, але тільки не ця! Скорпіони обожнюють все надійне, а Ракам слово «гарантія» здається таким же блискучим і бажаним, як вода чистого потоку (хороша алегорія, оскільки в наші дні чистий потік знайти так само важко, як завжди важко було знайти стовідсоткову гарантію).

Між Раком і Орлом існує інстинктивний і майже надприродне взаєморозуміння. І часто один з них якщо не володіє недоліками і слабкостями іншого, то співчуває їм. Приємні риси і таланти одного зазвичай захоплюють іншого, якщо він не володіє ними сам. Це називається емпатією, і вони завжди можуть вважати це підтримкою своїх відносин – дорослі вони чи діти, ділові партнери, коханці або дружини, родичі або друзі.

Діти, як правило, будуть грати в їх житті значну роль – або тривожну і сумну, або щасливу і чарівну. Іноді обидва дуже хочуть мати дітей, але з тієї чи іншої причини не можуть. Але якщо навіть їх не пов’язують діти, їх з’єднує власне дитинство, дивним чином ставши основою для початкового потягу і симпатії. Вони будуть втішати один одного при спогадах про сумне минуле чи сміятися, згадуючи разом щасливі дні. Минуле завжди дбайливо зберігається в душах Раков, та й Скорпіони з таємницею ностальгією поглядають назад.

І Краби і Орли вміють пам’ятати добро, але точно так само довго не забувають образу або несправедливість – спогади про це можуть повертатися до них усе життя і так і не потьмяніти. Але на цьому схожість закінчується, тому що Краб воліє плакати і «няньчити» на самоті свої зачеплені почуття, супроводжуючи все це жалем до себе. Скорпіон подбає про те, щоб так чи інакше був виконаний принцип «око за око, зуб за зуб», синяк за синяк, пом’ятий бампер за пом’ятий бампер, образа за образу. Адо зрівнювати результати. Цей урок справедливості, іноді сумнівної, він отримав від попереднього знака – Терезів. Правда, Ваги користуються при цьому силою розуму і логіки, а Скорпіони всі врівноважують, скажімо, більш відчутним і безпосереднім шляхом.

Образа рідко змушує Рака переходити в наступ. Його відповідна реакція – сховатися, деколи назавжди зберігаючи недовіра до людини або ситуації. Орлу слово «сховатися» майже невідомо. Скорпіони можуть зробити вигляд, що вони кидають, йдуть або ховаються. Але вони повернуться. У глибині душі ці люди вважають, що краще померти, ніж програти. Це стосується любовних романів, бізнесу або футболу – все залежить від віку і статі. Але не думайте, що Скорпіон свідомо відчуває від помсти задоволення. Він може зробити це силою однієї лише думки, що спрямовується Плутоном.

В аурі Скорпіона є неземна привабливість, і якщо ви додасте її до вміння викласти кривдникові урок справедливості, ви зрозумієте, що дозволяє крабів довіряти Орлу.

Оскільки обидва належать до стихії Води, то при скрутних положеннях Сонця в картах народження вони можуть потонути в пияцтво, наркотики або інших формах втечі від реальності, включаючи сексуальну нерозбірливість, і при цьому тягнути один одного на дно. Спливти назад нелегко. Надзвичайна тяжіння Води до Воді стає для них пасткою. Деякі пари цього типу навіть стають жертвами темних мистецтв – психічної атак, вуду і чорної магії. Їм обом, і особливо коли вони разом, краще уникати гіпнотичних або спіритичних сеансів з медіумом, занурюється в транс.

Але захоплені, сприйнятливі, емоційно і духовно зрілі Краб і Орел бувають по детски безневинні, коли, вірячи в чарівництво, відкривають для себе всі радощі і чисті задоволення поєднання цих знаків. Це можуть бути відносини всепоніманія, в яких буде прощатися будь, велике або маленьке, непорозуміння. Краби і Скорпіони не прощають багатьох, але не один одного. А якщо аспекти Сонце – Місяць між їх картами народження сприятливі, вони будуть не тільки прощати, але і забувати образи, і це справжнє диво для них обох. Взагалі, якщо вони хоч трохи постараються, вони зможуть виявити один в одному все краще, а не гірше. Скорпіону буде подаровано довіру Краба, що іншим здається неймовірним, а Краб отримає великий дар, який Скорпіон нікому не міг запропонувати, – прощення. Надзвичайно чутливі, обидва вони признаються один одному в своїй уразливості. Це дуже важливо, тому що вони так довго ховали її під панциром, побоюючись, що світ визнає це їх слабкістю і використовує проти них же.

Вони довіряють один одному таємниці, про які не сказали б жодної живої душі. Ніхто, крім Орла, не здатний витягнути з Краба те, чого він не бажає говорити, а люди Місяця з їхньою витонченістю здатні безпомилково відчути, що вираз холодної відчуженості на обличчі Скорпіона всього лише маска. Обидва вони безсумнівні телепати – у відношенні один одного.

У деяких питаннях їхні інтереси все ж стикаються, і один з них – гроші. Скорпіона цікавлять чужі гроші, а Рака – ну, просто гроші, неважливо чиї, були б зеленими. Скорпіон стурбований тим, як їх заробити, а Рак – жахливої ​​можливістю їх втратити.

Оскільки всі Раки, незалежно від статі і віку, як пояснено в моїй першій книзі «Сонячні знаки», повинні когось по-материнськи опікуватися, а все Орли полум’яно прагнуть когось захищати, ці двоє можуть оточити один одного такими турботою і захистом , що від них може бути навіть занадто душно, якщо тільки іноді не вибиратися на-свіже повітря. Але зате це відчуття надійності!

Крабові може часом здаватися, що Скорпіон занадто стриманий, а Скорпіон буде іноді сердитися на Краба і йти у себе, але все це такі дрібниці, якщо в нескінченних відвертих невизначеності ви нарешті зустріли того, хто так тонко розуміє найглибші прагнення вашого серця.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 13 T. 0,165