Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Водолій і жінка Риби – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Повірте, дівчина-Риби інстинктивно відразу ж розуміє те, що часто упускають менш чутливі і проникливі персони. Незважаючи на його дивність, на його безумовно загадкове поведінку, на те, що у нього так забавно ворушаться вуха, незважаючи на його неуважність і якесь відсторонене вираз очей, цей чоловік народився під впливом чоловічого знаку, який на додачу управляється чоловічий планетою. Крім усього цього, він ідеаліст, захисник слабких. Ніхто не годиться для ролі самця краще, ніж чоловік-Водолій. Він здатний проявити велику мужність в екстремальній ситуації і, отже, володіє всіма необхідними якостями, щоб захистити свою даму від небезпеки в будь-яку хвилину. Він справжній чоловік, з тих, хто примушує жінок у фільмах непритомніти.

Все виходить просто прекрасно, коли його відсторонений погляд випадково падає на дівчину-нептуніанку. Прекрасним і виразним контрастом його мужності виступає її жіночність. Не забудьте, Риби – жіночий знак і управляються жіночої планетою.

Як тут не згадати про полярності і тяжінні протилежностей? Ці двоє зазвичай починають відчувати дію основного природного магнетизму буквально через кілька хвилин після знайомства. Якщо існує така жінка, яка здатна відволікти Водолія від його хобі, спостереження за людьми, і всякого роду досліджень і переключити його інтерес на вишукування особистого характеру, і на більш глибокому рівні, то це, звичайно, дівчина-Риби.

Чоловіки-Водолії, як я вже згадувала, як правило, не надто зациклені на взаємини між статями. Однак Водолій, коли він зустрічає дівчину-Риб, може раптом гостро усвідомити свою сексуальність, і це змусить його поводитися дуже дивно. Тобто більш дивно, ніж зазвичай, а значить, дійсно надзвичайно дивно. Через це їй може здатися, що вона йому прямо-таки неприємна.

Але їй не слід поспішати з висновками. Так, коли вона впустила свій білий ангорський светр, він пройшов по ньому брудними черевиками. Так, він надув паперовий пакет і ляснув по ньому над самим її вухом, а потім істерично розсміявся, коли вона поцікавилася, чи звернув він увагу на її нові парфуми. Він звернув на них увагу. Звернув, звернув! Тому й надув пакет і ляснув по ньому. Він зробив це, щоб зайняти руки, тому що йому шалено хотілося ніжно торкнутися її щоки. Але тільки слиньків так себе ведуть. А він не слинько. Подібна нісенітниця – для сентиментальних романтиків, але не для нього. Але почекайте. Він ще прийде в себе.

Дівчина-Риби, яка засинає в сльозах, тому що чоловік-Водолій, в якого вона закохана, байдужий до неї (як ретельно розраховано його байдужість!), Як ніби вона його зовсім відштовхує (насправді вона так притягує його, що він забув , який зараз рік), марно ллє сльози. Він любить її. Але він не з тих, хто швидко здається.

Ці двоє будуть чудово займатися любов’ю на інтелектуальному рівні. Власне, прямо під час медового місяця. Так, вони вже дісталися до медового місяця. Як тільки дівчина, керована Нептуном, розгадає романтичне удавання цієї людини, перестане плакати й почне спокушати, у нього немає ні найменших шансів на втечу. В медовий місяць вони можуть провести багато часу, намагаючись знайти відповіді на ідіотські питання. Наприклад: якщо від години народження кожного відраховувати час все з більшою і більшою різницею, в певному темпі, через який час години та хвилини на циферблаті їх народження стануть однаковими? Вони довго будуть вирішувати цю задачу, кожен по-своєму, поки вона не посміхнеться йому мрійливо і не промурличет, що для занять любов’ю підходить будь-який час. У нього почервоніють вуха, він посміхнеться і погасить світло …

Зазвичай я ні в одній главі так рано Н6 описувала фізичне відношення між парами різних схем Сонячних знаків, але у чоловіка, мужнього до мозку кісток, і жінки, наділеної з народження незвичайної жіночністю, це починається швидко. Немає ніякої необхідності примушувати їх обох червоніти (обидва червоніють дуже легко) живописанням в деталях усіх радощів їх сексуальної сумісності. Все відбувається так, як задумано Природою, а значить, легко і гармонійно. Тільки якщо існують напруженість між їх світилами (Сонцем і Місяцем) або ще якісь негативні планетні позиції при народженні, у цієї пари можуть виникнути якісь складнощі. Я думаю, на цьому ми зупинимося, оскільки і Риби, і Водолій не виносять навіть найменших зазіхань на таємниці їхнього особистого життя.

Звичайно, з їхнього боку це не зовсім чесно, адже вона здатна дізнатися багато чого про всіх, з ким зустрічається, тільки завдяки своєму надчуттєвого сприйняття, а він може буквально по одному слову, вимовленому людиною при зустрічі, дізнатися про нього дуже і дуже багато.

Час від часу, не будучи досконалою, жінки-Риби може ненавмисно зробити що-небудь, що змусить вибухнути непередбачуваного Водолія. Жоден Водолій не страждає від надлишку стриманості. Замість того щоб не звертати уваги на сутички, знаючи про надчутливість цієї жінки, він ні перед чим не зупиниться, щоб довести свою правоту. І тільки після того, як вони проведуть кілька років разом, він навчиться обережніше поводитися з її ніжним серцем, а вона зрозумієте що він любить її незважаючи ні на що. Але перш ніж обидва всьому навчаться, вони заподіють один одному чимало болю.

Вона більш терпима до нього, ніж інші, тому що для неї він представляє дванадцятий будинок Карми, в якому вона сама була зовсім недавно, не тільки не любить цього згадувати. У своєму теперішньому існуванні вона перейшла найбільш високий рівень і навчилася приймати багато на віру. Але вона пам’ятає пастки свого ураніанского досвіду і співчуває йому, тому що все це знайомо її вищої сутності. Вона для нього представляє наступний урок людського розвитку, який йому належить вивчити, але він не впевнений, що йому цього хочеться. Але зрідка він таки осягає цю науку, дивлячись в очі своїй обраниці.

Якщо тільки Венера при її народженні не збиткова, типова жінка-Риби врятована від мук ревнощів, що терзають деяких її астрологічних сестер. Вона рідко буде підозрювати його в невірності, і вже одне це згладжує багато шорсткості в їх відносинах. Хоча цю людину особливо і не в чому підозрювати (крім, звичайно, випадки дисгармонійних Венери або Марса в його гороскопі), тому що типовий чоловік-Водолій знаходить достатньо яскравих почуттів у відносинах з однією жінкою. Романтична любов і фізична пристрасть дуже приємні, він нічого проти них не має, тим більше що вже досліджував і те, і інше, але навряд чи він зосередить свої зусилля на них на шкоду всім іншим задоволень, які вони отримують разом.

Чудово любити генія і бути коханою їм! Життя може виявитися трошки божевільною, але ніколи не буде нудною та одноманітною.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 42 T. 0,311