Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Терези і жінка Рак – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Любов знає спосіб перетворення скритної, сумної, часом дратівливою жінки-Рака в милу, дбайливу, ніжну і м’яку «місячну» жінку. Якщо вона закохана в чоловіка знаку Терезів, вона весь час зітхає. Він занадто багато працює, дуже багато грає, неправильно харчується, занадто багато п’є, мало відпочиває, дозволяє іншим користуватися своїм добрим характером, він занадто безтурботний, він простудиться, якщо не перестане в дощ бігати без калош, і він повинен перестати втрачати парасольки, тому що парасольки коштують грошей, а якщо порахувати, скільки коштує те, що він втратив в минулому році, на ці гроші можна було б купити нову соковижималку, щоб робити овочеві соки, тому що він наполегливо їсть і п’є всяку гидоту. Дівчина сповнена турботи. На день народження вона може подарувати йому електроплед, щоб йому було зручніше. Насправді це натяк, адже якби вона спала поруч з ним, згорнувшись калачиком, у нього б не мерзли ноги.

Оскільки-Терези – чоловічий знак, він скоро дасть їй зрозуміти, що не збирається дозволяти їй тиснути на нього. Але він управляється жіночої планетою Венерою, яка так добре гармонує з мінливим Місяцем, який подарував їй прекрасні якості вірності, терпіння і прихильності. Деякий час все буде мирно і спокійно.

Незважаючи на досить велику різницю в їх характерах і поглядах на життя, пройде не занадто багато часу з початку їх роману, і типового чоловіка знака Терезів почне спокушати ідея шлюбу. Коли чоловік, керований Венерою, відчуває сильну спокуса, ім’я якому жінка, він знайде тисячі раціональних пояснень тому, як він має надійти, і вирішить нарешті, що єдиний спосіб позбутися спокуси – це піддатися їй. (Ось приклад логіки Терезів, коли вона спотворена романтичним бажанням і покликом плоті.)

Якщо він виражений представник знака Терезів і якщо аспект між їх світилами сприятливий, він, звичайно, прийняв мудре рішення, запропонувавши руку, і серце цього м’якому створенню з вологими очима і твердим панциром. Цій тендітній (ха!), чутливій і сприйнятливій (дійсно) «місячній» дівчині, яка так перебільшено заклопотана його благополуччям. Але коли ви по-справжньому все обдумаєте, ви не станете звинувачувати його в тому, що він піддався спокусі. Якщо Сонячно-Місячний аспект між їх гороскопами – квадрат або опозиція, це все одно може бути мудрим рішенням на благо його вічної душі, хоча їх союз може виявитися досить тяжким випробуванням. Однак згадаємо, що було сказано в першій частині цієї глави: якщо їм вдасться вирівняти дисгармонію і дійти згоди, їх любові будуть радіти ангели, а це багато чого коштує.

Жодному Сонячному знаку не властивий зовсім певний, хоч і несвідомий, песимізм в такій мірі – як Раку, в цьому Рак перевершує Тельця, Діву і Козеріга, разом узятих. І в жодному іншому знаку ви не знайдете стільки веселого, нескінченного, що іноді зводить з розуму, оптимізму, як в знаку Терезів, – тут він може, обійти навіть Овна або Стрільця. Якщо його оптимізм і її песимізм змішувати день за днем (і ніч за ніччю), все одно що наливати різну воду в один чайник, до її песимізму додасться трохи надії, а він поступово стане менше легковірним і більш чутливим. Однак ми повинні допустити, що за самою своєю природою оптимізм не може стати менш легковірним і більш чутливим, тому що тоді це буде вже не оптимізм. Точно так само, за самою своєю природою, песимізм, до якого додали надію, вже не песимізм.

Нам би не хотілося, щоб вони вирішували свої проблеми, помінявшись цими в’ївшимися в них рисами характеру, тому що песимістичний чоловік-Терези був би страшенно нещасний, а абсолютно оптимістична жінка-Рак без своєї обережності була б собі невірна. Вона може попередити його, що занадто багато оптимізму – це туман, в якому губляться його мрії. А вона так хоче, щоб вони збулися, тому що любить його. Він, у свою чергу, може сказати їй, що занадто багато песимізму – це зовсім не обов’язкова втрата великої частки щастя на шляху, який вони могли б пройти разом. Він хоче, щоб вона уникла цієї трагедії, тому що так любить її.

Вона, звичайно, власниця, а він любить свободу. Це начебто непереборне протиріччя, і все ж це не так складно, як може здатися кожному з них. Якщо він дійсно любить її, він зрозуміє, що це не власництво, а прагнення щільно оточити його увагою. Це просто її старі дитячі страхи. Вона боїться, що його любов – це тільки міраж, який може якось зникнути й залишити її самотньою, нелюбимою і незахищеною. Зрозуміло, коли він поза її поля зору, цих цілком реальних страхів стає більше, тому що в дитинстві вона була налякана помилковою істиною «з очей геть – з серця геть». Їй треба зрозуміти, що час від часу він хоче свободи не тому, що збирається залишити її, і не тому, що закоханий у когось іншого: його стихія – Повітря, а повітрю не можна застоюватися, теж стосується брехливих попереджень щодо того, що не можна відпускати улюбленого далеко від дому, мільйон разів було доведено, що «розлука змушує серця битися сильніше». Це загальний закон любові, який не можна змінити.

Чоловік-Терези, який по-справжньому любить і розуміє свою жінку-Рака, покличе її з собою, навіть якщо це нудна ділова поїздка. І не тому, що це поможе йому в справах, а тому, що він пам’ятає, що люди закохуються, щоб бути разом, а все, що розділяє їх і позбавляє радості спільних відкриттів, заважає їх щастю – і наплювати на правила суспільства.

Як вони можуть відкривати щось разом, якщо вони бачать тільки будинки і єдині вражаючі відкриття – новий зуб малюка або протікаючий дах? Якщо він щиро кличе її з собою і це можливо, його чекає зворушливий сюрприз: коли вона зрозуміє, що він дійсно цього хоче, вона перестане чіплятися за нього, тому що його запрошення відкинуло всі її місячні страхи. Тоді він може почати турбуватися – закохані такі дивні люди … Наступна проблема стосується грошей, і тут я відмовляюся бути суддею. Я тільки скажу йому: нехай вона відкладає гроші, щоб відчувати себе спокійно. І ось що я скажу їй: припиніть змушувати його боятися банкрутства, припиніть уявляти бідність, або вона стане реальністю. Коли у вас є гроші – витрачайте їх, даруєте їх – і вони повернуться до вас навіть швидше, ніж ви можете припустити. При всій вашій рачіїй обережності ви не можете змінити «загальний закон дарування» у Всесвіті. Як ви можете довести, що я помиляюся, якщо не пробували?

Що стосується сексуальної сторони їх відносин, то на самому початку їх любов може здаватися обіцянкою дива, але потім вони можуть виявити, що їх серця порожні. Запобігти цю трагедію слід в першому акті п’єси, і краще до того, як підніметься завіса. Її нескінченні підозри здатні врешті-решт породити в ньому почуття марності, що може бути прелюдією до імпотенції, а брак розуміння їм того, що їй так потрібні і підкреслена ніжність, і романтичні запевнення, може загнати її в «мушлю» емоційної захисту, здатної перетворитися під фригідність. Якщо вони будуть поважати почуття один одного, пам’ятаючи про ньютонівському законі Причини і Наслідки, їх любов може бути прекрасним переживанням шляхетної пристрасті, такою близькістю, яка приносить їм мир і згоду кожного разу, коли він заново відкриває себе, через її древню магію.

Сексуальне єднання люблячих чоловіка і жінки подібно вічній мелодії, повної невимовного бажання. Коли вона чудово виконана, вона здатна зцілювати. Мова музики і поезії теж може стати мовою любові. Типовим чоловікові-Терезам і жінці-Раку іноді простіше висловлювати свої почуття саме таким чином, і їм треба частіше згадувати про це, коли їм важко вимовити такі звичайні слова: «Вибач … Мені не хотілося тебе образити».

Наступного разу, коли йому доведеться виїхати, він може подарувати їй флакон парфумів «Je reviens» і словник, щоб вона могла дізнатися, що по-французьки це означає «Я вернусь» … або, можливо, ляльку, щоб показати, що йому зрозумілі її почуття і те, що вона цінує минуле, тому що воно здається їй більш реальним і надійним, ніж сьогодні або завтра. А її відповідним даром буде повна довіра … Обидва вони сентиментальні. Обидва наділені чудесною уявою, і обидва вірять в мрії. У неї чудове почуття гумору, а у нього чудова усмішка. Обидва залежать від настрою і знають, що таке ніжність. І, найголовніше, ангели на їхньому боці, тому що розуміють, яке самопожертву вимагається від союзу Терези і Рак.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 45 T. 0,190