Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Риби і жінка Водолій – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Дівчину-Водолія нелегко шокувати або стривожити і ще важче здивувати. Шок, тривога і здивування – зазвичай її зброю. Ця жінка любить тримати свого чоловіка в постійній напрузі різними блазенські витівками. Наприклад, з’явитися перед ним в контактних лінзах з карим відтінком і ласкаво запитати: «Дорогий, з чого ти, власне, я взяв, що в мене блакитні очі?» Зателефонувати йому в обідню перерву і залишити радісне повідомлення: «Мені набридло бовтатися по будинку, так що я вирішила злітати в Мексику і позайматися серфінгом. Ти міг би встигнути на літак після роботи і приєднатися до мене ». Використовувати його щітку для волосся, щоб розчісувати шовкову бахрому свого східного килимка або, може бути, розбудити його серед ночі звуком чоловічого чуттєвого голосу прямо у нього над вухом. (Це всього лише маленький магнітофон у неї під подушкою, щоб можна було вчити італійську мову уві сні, але вона забула йому про це сказати. Ну, даруйте, як вона могла йому сказати, якщо він прийшов додому, пообідав і відразу ліг спати, не побажавши їй навіть спокійної ночі?)

Правило Номер Один. Не давайте цій дівчині нудьгувати. А для того щоб занудьгувати, їй треба зовсім небагато.

Звичайно, чоловіка Риб, хоча вони не мають звички самі шокувати людей, майже так само важко здивувати, як і її, так що, можливо, її витівки не будуть діяти на нього так само сильно, як, наприклад, на чоловіка Тельця, чоловіка Діву або чоловіка Козеріга. Риби розуміють людську натуру з усіма її примхами. Це частина їх світовідчуття. Вони взагалі упокорюються з фактом своєї появи на світло в світі непорозумінь, який включає в себе не тільки Водоліїв, але і все населення планети. Керовані Нептуном незвичайно терпимі до дивацтв поведінки. У всіх чоловіках-Рибах є риси священика-сповідника або монаха-споглядальника. А ще десь у глибині в них ховаються здатність до абстрактних міркувань і … грайливий дельфін. Вони можуть бути справжніми геніями в математиці і механіці, але вони точно так само люблять гуляти під дощем і збирати жовті нарциси, спати на повітрі і дивитися, як зірки Чумацького Шляху підморгують Регулу літньої ночі, і … плести вінки з кульбаб. Мені здається, якщо гарненько все обдумати, чоловік-Риби навряд чи дозволить дівчині-Водолію занудьгувати.

Більшість чоловіків-Риб, якщо виключити окремі рідкісні примхи (завжди по серйозної причини), в цілому дбайливі і попереджувальні люди з досить боязким, м’яким і доброзичливим характером. Чоловік-Риби звичайно віддає своїй родині або жінці, яку любить, все, що в нього є. Звичайно, якщо він належить до певного типу Риб, то матеріально він не може дати майже нічого. По-перше, інші вже могли встигнути взяти у нього майже всі назовсім або в борг. По-друге, він схильний все відтягувати, відкладаючи свої мрії на завтра, які можуть розтягнутись на цілі роки. Риби часто відмовляються стикатися лицем до лиця з тими суворими, жорсткими вимогами, які життя висуває тим, хто намагається домогтися відчутного, земного, матеріального успіху.

Якщо він належить до протилежного типу Риб, то наділений достатніми талантами і знаннями, щоб домогтися і визнання, і фінансової вигоди практично в будь-якій справі, яке побажає зробити. Він буде насолоджуватися усіма задоволеннями життя і буде прекрасно пристосований до того, щоб наполегливо домагатися матеріальних умов, необхідних для їх отримання. Таких Риб астрологія називає Китами. Вони такі ж м’які, грайливі, чутливі і доброзичливі, але володіють набагато більшою силою і агресивним натиском, ніж нептуніанскіе мрійники. Але якого б йредставітеля Риб ні любила дівчина-Водолій, вона не буде підраховувати вартість того, що він віддає їй, тому що він так само охоче дарує їй щось невідчутне: свої думки і мрії, ідеї та ідеали, бачення і відчуття, своє вразливе серце . Для жінки-Водолія, чуття якої зазвичай налаштоване на все істинне і справжнє, все це коштує набагато дорожче, ніж музичний центр, хевілендскій фарфор, навіси для автомобіля, дорогі подарунки і господарські дрібнички. Якщо тільки вона не народилася з більш матеріалістично орієнтованим Місячним знаком або Асцендентом, типова жінка-Водолій здатна відрізняти справжнє від фальшивого без найменших зусиль. Вона розуміє, що невідчутне часто якраз і є справжнє. Чоловік-Риби, який любить її, завжди повинен бути готовий до всяких несподіванок. Нетрадиційне поведінку, хоча б і зовсім трохи нетрадиційне, – це її природна форма, в якій вона народилася.

Жінки-Водолії можуть бути дивно практичними в повсякденних справах (деякі з них блискучі математики і можуть складати в розумі цілі колонки цифр). Тим не менше вони в чомусь обов’язково не такі, як усі. Якщо ви зустрінете милу, тиху, консервативну дівчину-касира в банку, яка народилася в лютому, не складайте свого судження про неї, поки не задасте кілька делікатних питань її колегам, чоловікові або родичам. Вас, швидше за все, очікує потрясіння. Цілком імовірно, вона може їздити на роботу на тракторі в сніжні дні, тягати сніданок у спортивній сумці, носити снігоступи, перевіряти (в якості хобі) російські залізничні розклади, щоб з’ясувати, як часто їх поїзди спізнюються, виписувати телеграфний переклад справжнім старовинним гусячим пером і так далі.

Природна доброта дівчини-Водолія і її любов до людей відчувається в усьому, що вона робить і говорить. Однак її любов до людей нітрохи не заважає їй бути абсолютно рабнодушной до того, що люди про неї думають. У її коханця або чоловіка Риб буде не один привід червоніти через її небажання жити так, як прийнято. Не те щоб вона могла зробити щось дійсно жахливе, але вона запросто може поставити біля вхідних дверей клітку з курчатами, виспівувати стародавні заклинання інків вночі у дворику або включити електричну газонокосарку годині о п’ятій ранку. Чи не правда, сусіди можуть не зрозуміти?

Жінка-Водолій і чоловік-Риби однаково ставляться до обіцянок. Вони їм не довіряють і не люблять їх давати – ні один одному, ні кому б то не було. Риби іноді можуть порушити власне правило і що-небудь пообіцяти, але це не означає, що вони дотримають своє слово. Жінка-Водолій відразу ж скаже вам, що не хоче давати обіцянок, тому що, можливо, їй доведеться їх порушити. Це унікальна форма ураніанской чесності. Ніхто не повинен давати обіцянок і клястися, вважає Водолій, по тій цілком розумною причини, що ніхто не може з упевненістю передбачити, що може трапитися. Обіцянки – це для тих, хто любить обманювати себе та інших, уявляючи, що вони повністю контролюють власні почуття.

Перше, що, швидше за все, зробить керована Ураном жінка, коли, полюбить чоловіка-Риб, – розповість йому про всі свої складнощі, викладе ідеї, думки, і теорії, і подивиться, що він про них думає. Вона не буде використовувати його як плече, на якому можна виплакатися, або як випробувальний стенд для своїх проектів. Як не дивно, вона прислухається до багатьох з його порад. Але в деяких питаннях вона обов’язково піде своїм шляхом, незважаючи на його мудрі підказки. А коли вона спіткнеться, він ніжно підніме її і втішить. Вона шукає його руку і завжди знаходить. Навіть для непередбачуваною жінки-Водолія це дуже приємне, затишне почуття.

Правда, іноді його може не виявитися на місці. Він здатний раптово зникати або, може бути, не раптово, а поступово. Як правило, Риби емоційно надійні. Він багато чого може винести, перш ніж його терпіння вичерпається. Але коли він більше не зможе терпіти образу і біль, в якій би формі вони не виражалися, він, швидше, тихо попливе геть.

Жінка-Водолій теж здатна зникнути, тільки її відхід буде схожий на трюк фокусника: ви тільки що бачили її – і ось її вже немає. Вона перетворюється на спогад, як різнокольорові шовкові шарфи і пухнасті білі кролики ілюзіоніста. Як і у чоловіка-Риб, її терпіння не безмежне.

Сексуальні стосунки Риб і Водолія часто більше схожі на експеримент, ніж на почуття, – принаймні, спочатку. Обидва злегка не впевнені в мудрості повного підпорядкування себе іншій. Тіла не так важливі. Ці коханці пророблять всі звичайні для занять любов’ю руху, але не будуть упевнені, що це повна близькість, поки дух не наздожене бажання і вимоги плоті. Коли ж це станеться, фізична здійснення їх любові буде для нього виконанням давно плеканої мрії, для неї – ще однією з чудових радощів життя. Не єдиною, але особливою, чарівною. Тому що насправді вона любить саму життя з усіма її різноманітними сюрпризами занадто сильно, щоб покласти всі свої надії тільки на одне з її чудес. Все ж ці двоє можуть знайти в природності їх фізичної близькості більше поезії, ніж більшість пар зуміє просто уявити.

Але перш ніж ця жінка остаточно зв’яже себе з людиною, яку любить, він повинен довести їй, що він її друг, справжній друг, що він хоче не просто володіти її серцем і тілом, але хоче й інтелектуальної близькості. Найменший натяк на невірність в дружбі – і вона стане холодною, як перший зимовий мороз. Дружба для Водолія понад усе, любов – потім, і тільки на третьому місці – секс. Це не означає, що вона не пристрасна. Все залежить від вашого визначення пристрасті. Інтелектуальне спорідненість, інтелектуальна близькість, якщо хочете, завжди робить пристрасть більш глибокої і багатосторонньої. Люди, керовані Ураном, відчувають цю істину задовго до того, як її впізнають інші.

Найбільша слабкість чоловіка-Риб – його здатність знехтувати своїм особистим благополуччям і не звертати уваги на власні потреби через схильність віддавати свій час і гроші тим, хто потребує його допомоги. Але для його жінки-Водолія мопожертвованіе – не слабкість. Це сила, без якої чоловік – не справжній чоловік і тим більше не годиться їй в друзі.

Найбільший недолік характеру жінки-Водолія – ​​її відмова пристосовуватися, її жага змін і пристрасть до пригод. Але для її чоловіка-Риб зневага до умовностей – не недолік. Це те, що в першу чергу змусило його полюбити її, тому що це так схоже на нього самого. Разом трошки сходити з розуму – ось те, з чого виникає їх чари.

Так, вони будуть сперечатися, навіть часто. Але як незвичайні суперечки між чоловіком і жінкою, які кохають одне одного! Всі сварки, якими б запеклими вони не були, закінчуються пристрасними обіймами. І після того, як вичерпаються її ураніанскіе гри в загадки, після того, як зникне його нептуніанская ухильність, в кінцевому рахунку має значення тільки любов.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 93 T. 0,512