Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Риби і жінка Стрілець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Іноді дівчина-Стрілець просто нічого не розуміє: може, її коханий-Риби зовсім і не Риби, адже він веде себе як-небудь Близнюки! Її сум’яття цілком справедливо. І Риби, і Близнюки – наділені здатністю то щось міняти на півдорозі, то звертати убік, підкоряючись якомусь непоясненому пориву – в цьому вони дивно схожі один на одного (їх відмінність в іншому). Але ж і вона народжена під впливом подвійного Сонячного знака, адже символ Стрільця – Кентавр, напівконя-напівлюдина. І взагалі, хто вона така, щоб питати про його мінливому вдачу? Стрілець – ось хто вона така! А Стрільцям властиво ставити питання з приводу, і боротися з цим марно. До того ж з цим чоловіком їй без питань не обійтися.

Природно, зустрічаються Риби в надійній професією, постійними інтересами, але основна частина Риб завжди буде спокушатися можливістю вибору. Я наведу дівчині-Стрільцеві кілька прикладів з життя (звідки їх і слід черпати, як підказує логіка).

Риби Майк Торнтон перепробував професії золотошукача, скотаря, письменника і художника. Потім він зайнявся садової архітектурою і експериментував з кучерявими рослинами. Потім вивчився на електрика і став фахівцем по заміні проводки в приватних будинках і офісах. Нещодавно він цікавився, сприятливий чи його гороскоп для відкриття нічного клубу з дискотекою, більярдом, шашками і шахами.

Інший чоловік-Риби, Марк, про який дівчині-Стрільцю не завадило б знати, закінчив юридичний факультет і п’ять років був цілком поглинений своєю професією – він був справді блискучим адвокатом. А потім Марк вирішив відмовитися від адвокатури, закинув свою вивіску на горище і полетів до Нью-Йорка, щоб присвятити весь свій час роботі на шоу Ей-Ті-Сі «З добрим ранком, Америка». Тепер він знімає спеціальні сюжети для програми, працює в якості продюсера, режисера і сценариста й сам веде репортажі. Якщо вас цікавить, як він виглядає, вам не складе труднощів спіймати цю Рибу по телевізору.

Як бачите, дівчина-Стрілець має приготувати себе до самих різних сюрпризів. Спочатку вона навряд чи буде заперечувати і навіть знайде це хвилюючим, особливо якщо його авантюрні пошуки супроводжуються їх спільними подорожами.

Пізніше … Що ж, пізніше вона може зупинитися, подивитися на нього і сказати щось «тактовне», на кшталт: «Послухай, я втомилася грати з тобою в ці ігри. Ти стільки разів міняв професію, що я навіть не пам’ятаю, чи то ти хотів балотуватися в конгрес, чи то відкривати японський чайний будиночок, чи то торгувати горішками. У тебе е головою все в порядку? ”

Після декількох словесних вибухів такого роду чутлива Риба від шоку може дематеріалізуватися. Коротше, він просто зникне, і наступного разу вона побачить його в газеті на знімку, коли його оберуть конгресменом: він поруч зі своєю новою подругою (прихований натяк для Стрільця, що пора подавати документи на розлучення).

Природно, не кожна жінка-Стрілець так прямолінійна. Деякі Лучники м’якше і спокійніше, але навіть вони ніколи б не отримали першого призу за тактовність. А адже жінка-Стрілець, яка дійсно любить чоловіка-Рибу, повинна вчитися делікатності, інакше вона може необережно поранити його і навіть лішітьсй його рідкісної прихильності і відданості. А він не повинен бути таким тонкошкірих і здригатися кожен раз, коли ця жінка каже правду: вона нічого не може вдіяти зі своїм прагненням до чесності, і все це з кращих спонукань. Йому доведеться обережно пояснити їй, як це для нього боляче. Її каяття буде абсолютно щирим, і вона справді спробує в майбутньому думати перш, ніж говорити (правда, час від часу їй доведеться про це нагадувати).

Взагалі якщо дівчина-Стрілець налаштована серйозно, їй, звичайно, захочеться зрозуміти, що він за Риба, адже існує два різновиди людей, що народилися під цим Сонячним знаком. Є ті, що пливуть вгору за течією – до успіху, і ті, що пливуть вниз за течією – їх мрії тонуть у вирах невдач, і в кінці кінців їх викидає на берег. Це не та викинута на берег риба, яку вона знаходила де-небудь у кромки прибою. Принижена, що втратила самоповагу Риба, викинута на берег міських вулиць, – це зовсім інший випадок. І, можливо, саме такий Рибі потрібні її вірність і мужність. Я не кажу, що їй слід цього остерігатися: немає лічего прекрасніше юпітеріанського дива, здатного врятувати втрачену душу. Я лише кажу, що насамперед треба розібратися, до якої породи належить та чи, точніше, той, з ким вона пов’язує своє життя.

Жінка-Стрілець і чоловік-Риби повинні бути готові до того, що в їхніх стосунках час від часу може виникати напруженість. Його жалість до самого себе і її впертість і свавілля тільки посилять їх проблеми. Зате ревнощі і власництва не будуть постійною темою їх розбіжностей, адже обидва вони по натурі своїй не власники і обидва надто цінують свободу (якщо не втрутиться Асцендент або Місячний знак). Для цих двох знаків типово в спільному житті залишати собі особистий простір. Ревниві жінки-Стрільці все таки зустрічаються (дає про себе знати їх темперамент). Але це не власництва.

Риби – це жіночий знак, керований ще й жіночої планетою Нептун, тому чоловік-Риби, якщо він хоче добитися фізичної гармонії з жінкою-Стрільцем, повинен свідомо відмовитися від пасивності й недбалості, стати більш активним. Стрілець – знак чоловічий, і до того ж управляється чоловічий планетою Юпітер, так що жінка-Стрілець повинна бути більш обережна з його почуттями і менш поривчаста. Занадто багато вогню – це теж погано, адже він може відчути себе просто неспроможним, злякатися тозі, що не зуміє відповісти їй з тією ж силою. Хоча саме чоловічі вібрації в її аурі здатні збільшити його бажання і пробудити в ньому приховану пристрасність елементу Води. Якщо допомогти партнерові зрозуміти самого себе, він відповість вам не тільки любов’ю, але і вдячністю. І тоді секс буде не просто задоволенням двох роздільних бажань, а ще й задарма, званим цілісністю. Якщо це не так, після близькості настає відчуття віддаленості, коли кожен відчуває себе ще більш самотнім.

Існує багато сполучних ниток ніжності і співчуття між Юпітером і Нептуном. До того як Нептун був відкритий, Юпітер астрологічно управляв і Стрільцем, і Рибами. Це «кровна спорідненість» планет-управителів робить чоловіка-Риб і жінку-Стрільця ближче, ніж вони можуть собі уявити. Обидва вони вміють співчувати, і обидва ідеалісти. Однак існують моменти, коли гігант Юпітер і повний ілюзій Нептун стикаються. Сутність Юпітера зневажає будь-який натяк на нептуніанскіе секретність, дворушництво, хитрість, в той час як людей Нептуна глибоко зачіпають уявлення Юпітера про правду і добродетеді.

Але якщо двоє дійсно Люблять один одного, вони знайдуть спосіб вирішити свої суперечності. Вона спробує стати трохи більш тактовною і ніжною і перестати постійно відстоювати незалежність свого Вогненного знака. Він спробує бути більш відкритим, прямодушним і природним у прояві почуттів і спробує не шукати ілюзорного спокою в глибинах своєї Водної стихії.

  1. Один комментар до “Сумісність чоловік Риби і жінка Стрілець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. юра в 31.01.2014 | Відповісти

    Да всьо правда точка в точку

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 113 T. 0,753