Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Риби і жінка Риби – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Будь-яка дівчина-Риби володіє багатьма чудовими якостями, рисами і талантами, так що не дивно, чому чоловік-Риби, закоханий в жінку-нептуніанку відчуває, що він нарешті опинився в прохолодних, чистих водах тієї любові, про яку завжди мріяв. Вона жила в його підсвідомості, і ледве він побачив цю чудову дівчину, як зрозумів, що саме до неї і прагнув.

Дівчина-Риби теж повна неясних спогадів про смуток і радощі, про очікування дива. І варто було їй побачити сяючі очі цього чоловіка, як вона тут же впізнала його.

Було б чудово, якби ми могли поставити крапку прямо тут, слідом за звичним казковим закінченням «і вони жили довго і щасливо». Але так не можна. Потрібно спочатку пройти через Чорний ліс і битися з усіма драконами, відьмами, потворними жабами і Жахливими громадина, які виходять назустріч або ховаються в легенях, чекаючи наших закоханих Риб, щоб схопити їх, розлучити і скинути в страшний колодязь самотності.

Мені страшенно не хочеться перемикатися з поезії на прозу, але ми повинні перейти до більш звичайними проблемам нептуніанской сумісності.

Двоє людей, оговтується однієї планетою (в даному випадку, звичайно, Нептуном), повинні зіткнутися із збільшенням та посиленням як позитивних, так і негативних сторін особистості кожного. У випадку з парою Риби-Риби загальні позитивні якості, які легко подвоюються, такі: м’якість, чутливість, уява, творчий дух, співчуття і чуйність, неординарність і дотепність плюс здоровий глузд.

Негативні якості Риб, з якими їм доведеться відчайдушно боротися, щоб вони не погубили свою любов, – це занадто велика мрійливість, неробство, лінь, плутанина, неакуратність і хаос, повільність, страхи, фобії і різні форми неврозів, спокуса іноді прибрехати (і дивна звичка час від часу зображати один для одного килимок біля дверей, про який можна витирати ноги).

Приватне занепокоєння Риб теж подвоюється (навіть учетверяется, враховуючи, що у них на двох чотири Риби), коли ці закохані вступають в якісь емоційні відносини. Якщо в одного з них сильний Місячний знак або Асцендент в стихії Землі, він чи вона можуть стати надійним якорем стабільності для іншого. (Водний Місячний знак або Асцендент гарний і для досягнення гармонії, але ми говоримо про захисну стабільності.) Без такої підтримки ці двоє можуть зіткнутися з небезпекою, або заплутати один одного фантазіями і страхами, або байдуже плисти через любов або шлюб, надто тендітний, щоб бути довговічним.

Є Риби, які бояться власної тіні. Є й інші (їх називають Китами), які не бояться ні людини, ні звіра – принаймні, вони стверджують, що не бояться. Завжди корисно пам’ятати, що Риби не завжди говорять те, що думають. Деякі Риби бояться більше себе, ніж зовнішніх обставин чи людей, ніколи не намагаються просунутися вперед і упускають можливості всього, що вони дійсно хотіли б зробити. І потім, є ще грайливі, проникливі і наділені блискучим розумом Дельфіни.

Особливо співчутлива натура Риб може призвести до того, що вони будуть надчутливі до чуттєвих вражень, які часом можуть ввести в оману. Якщо в гороскопі одного з них більше планет в Земних знаках, ніж в іншого, більш «земне» Риба буде звинувачувати менш практичну в тому, що та відмовляється дивитися в обличчя фактам, що вона дивиться на світ крізь рожеві окуляри і тому повна ілюзій. У цьому, власне, і криється корінь всіх нептуніанскіх страхів і фобій – в згадці про те, як золотий орел занадто часто обертався сірим туманом. Все ж один з цієї пари може чіплятися за свої ілюзії, знаючи, що вони більш реальні, ніж те, що здається правдою, і дивно часто бдной лише наполегливістю своєї віри доводячи це. Коли таке відбувається, це називають дивом. Не випадково стільки святих народилося під знаком Риб.

Можливо, що він або вона – Риба, пливе в невірному напрямі, яка веде себе так, ніби саме життя – це сон. Або один з них може виявитися Рибою-Кітом, який сміється над таємницями, ігнорує духовну істину, – гучним, балакучим, безцеремонним і агресивним Кітом. Або навіть акули.

Агресивні або запеклі Риби – це ті, хто бачив і занадто багато потворності в цьому житті і приховують розбите серце за безладними зв’язками і гострої промовою. У такому випадку більш сильної Рибі потрібно звертатися з іншого з великим співчуттям. Потрібно нескінченне терпіння, щоб врятувати Рибу, яка б’ється в темних водах розчарування і пливе проти течії, проти природного руху досвіду Риб.

Жінка-Риба легко може зловити чоловіка-Рибу в мережу любові і утримати його в ній. Вона інтуїтивно відчує, що йому не подобається, коли намагаються проникнути в його думки. Партнер, який прагне командувати, ніколи б не зміг утримати цю людину, а типова дівчина-Риби покірна, розумна, навіть мудра, але все ж досить вразлива, щоб це імпонувало його почуттю чоловічого заступництва, яке так необхідно підтримувати в ньому. І навпаки, їй потрібен партнер, який досить ніжний, щоб попереджувально і обережно поводитися з її сверхчувстаітельной душею, а цього ніхто не може зробити краще, ніж чоловік її ж знака.

Їх фізична близькість рідко буде непомірковано пристрасної і вимогливою, але, врешті-решт, не всім адже потрібні щоночі гострі відчуття. Це не означає, що вони будуть холодні й байдужі. Насправді сексуальні переживання між двома Рибами можуть бути дуже глибокими. Вони можуть рятуватися своєю любов’ю від похмурого, похмурого, буденного одноманітності матеріального світу, як природна риба прагне із стоячих заплав і заток в прохолодний, зелений океан, блискає на сонці, пестливий берег м’яким плескотом хвиль в місячному світлі. Секс між цими двома людьми може бути саме таким чистим, свіжим, вільним, повним містичної поезії романтичної любові. Середньовічні лицарі та їх прекрасні дами, повинно бути, знали це.

Якщо жінка-Риби помічає, що чоловік-Риби якось незадоволений своєю роботою, пригнічений будинку і здається все більш і більш потайним, відстороненим і байдужим, їй варто спробувати уважніше прислухатися до його мовчанню, і тоді вона зуміє допомогти йому. Риби рідко бувають схильні до самоаналізу, незважаючи на своє інтуїтивне чуття у відношенні, почуттів інших. Він народився під управлінням Нептуна і інстинктивно розуміє, що людина – це дух, у нього є душа. І це якраз те, що він хоче собі повернути – свою душу? Чоловік-Риби в глибині душі – піднесений жебрак, блаженний, який мріє піти слідом за дзвінкою піснею польового жайворонка, куди б вона його ні завела. Але сучасний матеріалістичний світ не дозволяє йому ні зізнатися у своїх таємних бажаннях, ні висловити їх.

Якщо він не знайде спосіб активно переслідувати свою справжню мету, він може захлинутися в розпачі, іноді, на жаль, намагаючись вгамувати свої печалі безцільним мандрування, алкоголем або наркотиками. Йому потрібна жінка, яка це зрозуміє, яка не буде пов’язувати його ланцюгами свого страху чи засуджувати за пристрасть його душі.

Що ж стосується дівчини-Риб, її зміни настрою і періодичні сльози, довге мовчання майже завжди означають, що їй теж хочеться покинути тісний акваріум і виплисти на широкі простори чудес і пригод. Який би терплячою вона не була, їй набридає тільки читати про пригоди інших людей, які наважуються відкинути відповідальність і погнатися за нетутешній вітрами.

Все, що їй потрібно, – це легкий дотик до її руки, якийсь знак, відповідний світло в очах її чоловіка або коханця Риб, що говорить, що він знає, як сильно і пристрасно вона бажає проміняти безпеку на свободу. Тоді вони можуть виїхати разом, незалежно від того, чи час зараз брати відпустку. Нептуніанскій наполегливий будильник дзвонить і каже їм обом, що настав час іти за своєю мрією. Зараз або ніколи.

Ось тоді їм потрібно терміново бігти і купувати квитки в Ірландію, Шотландію, Уельс, Швейцарію або Тибет. Гроші? Тільки на дорогу. Їжу і дах таємничим і містичним чином надасть їм Провидіння. Гнані Нептуном чоловік і жінка знають це краще, ніж будь-хто, але вони схильні забувати про це час від часу, коли дозволяють турботі про завтрашній день взяти верх і придушити їх.

Коли вони дозволяють собі жити і любити вільно, то можуть перетворитися в Дельфінів, мудро і весело пустуючих разом в мирі, злагоді та задоволенні і вчасно попереджуючих один одного про небезпеку. Але якщо вони не зможуть вибратися з заїждженої колії і дозволять усім своїм золотим надіям пролітати повз, через якийсь час вони почнуть обманювати один одного, уникати емоційної конфронтації, йти все далі і далі в себе. Знаєте, як це називається? Це лінь. І це дуже нещасливий кінець для чарівної історії.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,163