Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Риби і жінка Рак – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Подвійний вплив знаків Води в поєднанні Рибі чоловік і жінка Рак, на «місячну» дівчину і нептуніанского чоловіка магічно непереборно. У їх натурах проявляється містична сутність води, багаторазово відображає образи. Їх роман часто схожий на казку. Якщо вони сваряться або на час розходяться, вони тужать один по одному набагато більше, ніж інші, їх порожнеча більш відчутна. Їм хочеться одного: повернутися один до одного і все забути, їм треба знати, що, у них завжди є шанси для примирення, просто їй треба перестати ображатися, а йому залишити спроби втекти від самого себе. Неможливо втекти від себе – так само, як неможливо постійно уникати іншої половини власного «я». Але якщо в їх гороскопах є кілька негативних аспектів між їх світилами, Марсом і Венерою, їм краще розійтися зовсім. Хоча спогади залишаться назавжди … Що він буде робити в цьому світі, якщо втратить її? Що буде, якщо ласкавий дощик її щасливих сліз перетвориться на гіркий кислотний дощ? Як би вона змогла жити без нього? Почуття дівчини-Краба та її коханого-Риби так сильні, що це суперечить їх зовні стриманою, спокійній манері. Коли жахливість втрати вразить їх своєю жахливою реальністю, переставши бути просто туманним «може бути», їх захлиснуть такі хвилі почуттів, які важко висловити словами. Так що «місячна» дівчина і її чоловік знаку Риб повинні намагатися, щоб маленькі тріщинки в їх відносинах не збільшувалися. На щастя, в сумісності Рака і Риб, їхні розбіжності порівняно невеликі, і при бажанні завжди можна знайти компроміс і м’яко згладити гострі кути.

Так як обидва вони аматори щасливих фіналів, ми спочатку поговоримо про проблеми, щоб більше до цього не повертатися. Вона любить гроші. Їй подобається збирати їх, збирати, складати в коробки з-під парфумів, класти їх у банк і дивитися, як вони ростуть, завдяки вкладам. Якщо вона типовий Рак, зазвичай вона більш ніж економна і може переводити його через те, що він недбалий з грошима, що він розкидає їх направо і наліво, роздає своїм друзям або витрачає величезні суми на численні мрії і прожекти, дає непомірно великі чайові офіціантам, швейцарам, носіям і воротарям. Якщо в його гороскопі Місяць або Асцендент в Раку, а її Луна або Асцендент розташовані в сузір’ї Риб, він буде не таким екстравагантним, а вона – менш обережною. Якщо це не так, він повинен буде зрозуміти, що насправді вона не скупа, просто їй трошки страшно в світі, який, треба визнати, стає все більш небезпечним. Їй треба спробувати зрозуміти, що надмірна зосередженість на матеріальному заважає свободі його творчості і позбавляє його уяви. І взагалі їм краще відкрити окремі рахунки в банку, і нехай це буде особистою справою кожного. Тоді лякало під назвою «гроші» не буде для них таким страшним. Правда, в місячному світлі смутно вимальовується інша лякало. Це лякало називається «мінливий настрій», і час від часу ці двоє будуть докоряти їм один одного. Він занурюється в мовчання, адже Рибам іноді потрібно піти в глибину, щоб там подумати, а вона злиться, тому що він не говорить їй, про що він думає. Або вона ховається в своєму краб панцирі, щоб впасти в незрозумілу меланхолію на ущербної місяця, а його це пригнічує. Знак Риб – це «духовна губка», що поглинає всі почуття навколо, а Краб – своєрідний рефлектор, який відображає їх на зразок фотографічної пластинки. Може, тому більшість Раків так цікавляться фотографією. Таким чином, вона «відображає» його самота, а він «поглинає» її меланхолію.

Коли вона спокійна, йому хочеться знати, про що вона думає, хоча його цікавість більш завуальовано, ніж її. Цим двом подобаються таємниці, і вони ретельно зберігають свої секрети. Зате вони люблять дізнаватися чужі таємниці, і кожний з них просто фахівець з витягуванню секретів з інших. Одного разу вони виявлять, що це загальна для них риса, і це буде дуже забавно. Якщо вони навчаться сміятися над цим, тут між ними не буде напруженості.

Зазвичай Рак і Риба ідеально підходять один одному у фізичному плані. Вони відчувають рідкісну радість не просто отримуючи і не просто віддаючи: вони обмінюються бажаннями, як подарунками, і кожен отримує саме те, про що мріяв. Вони не просто близькі – вони телепатично налаштовані один на одного. Коли хвиля пристрасті схлине, принісши їм глибокий спокій, вони знову стануть двома окремими особистостями, сяйво любові буде жити в їхніх очах, як спогад про щось чарівному і занадто глибокому для того, щоб говорити про це.

Зате він з дивним терпінням вислуховує всі її розповіді про періодичні страхах і побоюваннях, а вона укутує його своєю ніжністю і турботою. І вони пам’ятають про те, що їх «водна медитація» робить їх захищеності і про те, що вони потрібні один одному, адже їм дано особливе почуття взаємозалежності. Цей чоловік і ця жінка не просто чутливі до думок один одного – вони здатні дослівно читати їх. Для її відбиває і його поглинаючою натур небезпечна будь-яка грязь – і духовна і емоційна, будь-які образи, чорні думки й егоїстичні прагнення. Їм обом потрібна глибока, чиста і завжди жива вода любові.

  1. 2 коментарі до “Сумісність чоловік Риби і жінка Рак – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Мирослава в 31.12.2019 | Відповісти

    Браво автору, наскільки правильне толкування. Ви ніби прочитали моє життя.точка в точку, браво

  3. Чоловік-риба в 21.02.2021 | Відповісти

    Прекрасний опис, дуже влучно і цікаво – дякую Вам.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 32 T. 0,401