Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Риби і жінка Овен – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Мені б не хотілося руйнувати чиїсь мрії про кришталевих черевичках, але ця казка скоріше про дівчину-Рибі і юнакові-Овні. Дівчині-Овнові потрібен рішучий, прямолінійний чоловік, який може іноді гаркнути: «Помовч і роби, як я сказав!!» Часом такий струс їй просто необхідна.

Звичайно, чоловік-Риби з Місяцем або Асцендентом в знаку Вогню (Овен, Стрілець, Лев) може володіти м’якою владністю (залізна рука в оксамитовій рукавичці), яка перетворить строптівіцу на лагідну овечку.

Це саме те, про що вона таємно мріє. Чоловік, який поєднував би в собі старшого брата, розумного одного, владного коханця і в той же час не досяжним на її духовну свободу. Було б чудово, якби опинився ще й поетом. Він повинен нещадно переслідувати її ворогів – поки вона їх не пробачить. А коли таке станеться, нехай полюбить всією душею. (Вона і сама готова захищати улюбленого, хоче він того чи ні.) Що ще? Він повинен душі в ній не чаять і кожну хвилину твердити про це. Лагодити все, що поламається або розіб’ється (включаючи її серце). Зберігати стійкість перед лицем біди. Бути непогрішно чесним, непохитно вірним і чистим, як перший сніг. При цьому вона не потерпить безвілля і самознищення. Рецепт досить простий: візьміть Ретта Батлера, змішайте в рівних пропорціях з Робертом Браунінгом, Мухаммедом Алі, Авраамом Лінкольном і шанованим нею святим; приправте цю суміш на смак Марлоном Брандо і Уорреном Бітті. Смачного!

Майже кожне Різдво вона шле листи Санта-Клаусу, але той вперто залишає під ялинкою що завгодно, крім найголовнішого.

Здавалося б, що спільного між цією повною вогню, товариською резвушка і меланхолійним інтелектуалом, які віддають перевагу людському спілкуванню нетрі теорії відносності або поезію Теннісона? Але і вони можуть зустрічатися, займатися любов’ю і нашіптувати один одному милі дурниці. Хоча це трапляється не часто. Він, як ніхто інший, здатний прийняти її романтичний ідеалізм. Вона не посміється над його містичними прозріннями, захопиться його чуттєвої ніжністю і прийметься захищати від дурнів і невігласів, які вважають її принца ледачим мрійником без майбутнього.

Більшість людей – не без підказки астрологів – уявляють, що все Риби – вірні кандидати в алкоголіки чи, скажімо, нудисти. Дійсно, народжені під цим знаком приречені від народження брести заплутаними кривими шляхами, блукати в тумані мрій, потрапляти в липкі щупальця чужих проблем. Керуючий Рибами Нептун проводить їх через загадкові, небезпечні і двозначні ситуації. І Ноїв ковчег пішов би до дна в такій плутанині. Запитайте про це хоча б Елізабет Тейлор (вона Риби за гороскопом).

Нехай дівчина-Овен, роздратована ухильно чоловіки-Риби, запитає себе, яким було б її поведінку, складай вона хоч частину того, що дотепники називають «сміттєвим кошиком Зодіаку». Ця людина обтяжений вантажем чужого досвіду і здатний оступитися. М’який від природи, він може скотитися від чутливості до дратівливості, від сварливості до пияцтва. Однак йому відкриті і «гірські понад хмари»: серед Риб чимало письменників, художників з багатою уявою, абстрактних мислителів (Ейнштейн).

Небезпека у відносинах між жінкою-Овном і чоловіком-Рибою полягає в тому, що іноді вони майже міняються ролями. Ні литі м’язи, ні могутню статуру не зроблять душу Риби жорсткою і нечутливою, так само як грація і ніжність не стримують агресивної імпульсивності Овна.

Риби. На наступному тижні в Музеї образотворчих мистецтв виставка моїх картин. Вже і каталог надрукували. Подивися!

Овен (читає). «Виставка сучасного живопису. Роботи Фрайда Хата ». Це ти? Про що йдеться – про художника або яєчню? Адже тебе звуть Фред Хоут.

Риби (зніяковіло). Напевно, вони не знали, як пишеться моє ім’я. Право, не знаю, що мені робити.

Овен. І не кажи, що ти збираєшся робити. Я вгадаю. Зажадаєш, щоб надрукували новий каталог?

Риби. Ти вважаєш, це необхідно? Взагалі-то я не думаю …

Овен. Ти повинен взяти за горлянку директора музею і сказати: «Слухай, дурню, ти перебрехав моє ім’я. Віддрукувати нові каталоги, або я відмовлюся виставляти картини! »

Риби. Ну ні, так не можна. Він образиться.

Овен. А якщо ти цього не зробиш, то ображуся я. Мені не посміхається бути місіс підсмажені. Або ти береш його за шкірку, або я йду з твого життя!

І він покірно відправиться в музей. Але, можливо, побоїться повернутися. Звичайно, це крайній випадок.

Жінка-Овен лякаюче феєрично, як кульова блискавка. Переживання переповнюють її. Вона зберігає їх, як дорогоцінні реліквії. Запах фіалок; які вона, трирічна дівчинка, збирала в тінистому, населеному ельфами саду. Пухнасте кошеня. Червоні повітряні змії і жовті кулі. Дощові дні її дитинства. Немовля, якого їй, дев’ятирічної, дала потримати жінка на зупинці. Політ сніжинок в світлі вуличних ліхтарів. Падіння в басейн, коли вона відчайдушно намагалася плавати, як прекрасний лебідь … Вона – нескінчена поема, яку намагався написати чоловік-Риби.

Їх близькість буде зігріта обопільним потягом вибухової активності та прохолодного спокою. Правда, це може бути і потяг загарбника до жертви, якщо в їх гороскопах є сильні взаємні аспекти, наприклад з’єднання. Як би не розрізнялася життєва філософія, і Овен і Риба шукають в любові сильних відчуттів, вони сентиментальні й наділені щедрим уявою. Так що ця двоє можуть сховатися від світу у власній Країні Чудес.

Чоловік-Риби повинен взяти за правило обговорювати з подругою всі свої вчинки і не дратувати її напівправдою. Вона не зможе довіряти тому, хто ховає тузи в рукаві.

Але припустимо, що ця пара вкушає райське блаженство. Він капітулював настільки, що довіряє їй всі свої помисли. Чи означає це, що скоро задзвонять весільні дзвони? Аж ніяк ні.

Риби не поспішають отримати благословення закону. Вони побоюються втручання інститутів влади в їхні справи, бояться відповідальності, яку несе з собою шлюб. У мене є знайомий-Риби, якому сім’ю замінює сіамська кішка. Цей закоренілий холостяк любить повторювати: «Котяча печінка дешевше, ніж пелюшка».

Жінка-Овен повинна переконати свого коханого, що офіційні процедури – проста формальність, що їх союз тримається тільки на любові. Нехай тішить себе холостяцькими фантазіями, якщо це робить його щасливим.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 23 T. 0,478