Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Риби і жінка Козеріг – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Так, я знаю, Риби – знак Води, але чи чули ви коли-небудь про літаючі рибах? Перед тим як ці двоє захочуть куди-небудь разом полетіти, їм краще пристосуватися до абсолютно різних вдач один одного. Хоча правда те, що вони часто уживаються і їх риси характеру добре поєднуються, відмінностей у них вистачає.

Наприклад, дуже небагато Риби формалісти. Типовий чоловік-Риби йде по життю, дуже мало або нічого не приймаючи всерйоз, і найменше – звичаї й традиції. Він настільки неформалів, наскільки це можливо.

Дівчина-Козеріг відображає образ «класу» і «якості», чи живе вона у залізничному вагоні недалеко від депо (вона там довго не затримається) або в особняку губернатора, витрачає чи вона свого часу на отримання продуктових карток (що теж довго не триватиме) або тасує свої сертифікати акцій. Все, що робить ця дівчина, формально і формалізовано, навіть подих. Вона вдихає і видихає правильно. Вона правильно чистить зуби і завжди правильно полоще рот … Дівчина-Козеріг дивно впевнено стоїть на ногах, коли підіймається по сходах. Не по звичайній сходах, а по сходах, які ведуть до успіху і визнання, які дають їй почуття самоповаги. Її рішучої метою буде завоювати якщо не повагу цілого суспільства, то, принаймні, повагу і захоплення друзів, сусідів і родичів. Особливо родичів. Ймовірно, у неї не більше трьох близьких друзів, ще зі шкільних років. Вона стане «кращою з роду», незалежно від того, наскільки велика її родина.

Якщо ще маленькою дитиною вона залишилася сиротою, то вся батьківська любов, яку вона не отримала, зосередиться на її власній родині, дітях і внуках. Це гарна якість, одна з найбільш привабливих рис її характеру. Але чоловік-Риби повинен усвідомлювати, що в сім’ї він завжди буде на другому місці.

У дійсності він, ймовірно, пристосується до її культу сім’ї. Якщо в його карті при народженні не було негармонійних планет в сузір’ях Близнюків, Водолія або Стрільця, йому сподобається бути почесним членом її сім’ї, і він буде все більше любити її за відданість. Це доводить, що на неї можна покластися. Він більш розслаблений, менш неспокійний, коли відчуває емоційну безпеку у відносинах. Їхня родина стабільна. (Звичайно, бувають випадки, коли з тих чи інших сумних обставин Козерігів не пов’язують ніякі сімейні узи, але це трапляється вкрай рідко.) Однак, незважаючи на його потребу в стабільності, якщо в питанні родинної єдності перестаралися, можуть виникнути проблеми . Коли чоловік-Риби починає постійно відчувати, що хтось дивиться йому через плече і обговорює кожен його рух, йому будуть снитися кошмари про Велику Інквізиції. Все Риби просто схиблені на особистих таємницях і на волі. Свободі думки, дій і пересування. Будь-які обмеження, тобто вони насправді або тільки маються на увазі, зроблять його неспокійним і дратівливим. Дівчина-Козеріг повинна пам’ятати: Рибам треба знати, що вони плавають у великій воді.

Хоча жінка-Козеріг може бути мовчазною власницею, безпомилково показує своє несхвалення крижаним поглядом або небажанням розмовляти, вона навряд чи влаштовуватиме своєму другові-Рибам галасливі, емоційні сцени люті і слізливою ревнощів, і він, можливо, буде так вдячний, що стане сидіти вдома все частіше і частіше, до тих пір поки сам не пустить такі ж коріння, як вона. (Коріння – це якраз те, що він шукає, сам не знаючи про це. Усі чоловіки-Риби в цьому схожі.) Коли їм весело дають всю свободу, якої вони потребують, вони рідко йдуть далеко і майже завжди бувають вірними чоловіками і відданими коханими. Але коли їх свободу пригнічують, вони починають нервувати і турбуватися і прагнуть вислизнути з лещат необгрунтованої ревнощів. Згадайте стару мудрість: людина стає тим, яким його бачить його коханий. А тому найвірніший спосіб зробити чоловіка-Риб невірним – це чекати від нього зради і дати йому знати про свої підозри, а якщо ви хочете, щоб він ніколи вам не зраджував, треба вірити в його чесність і дати йому зрозуміти, що ви потребуєте його любові і підтримки. Більш ніж будь-який інший знак Зодіаку, крім, може бути, Стрільців і Близнюків, цей чоловік цінує, коли йому повністю довіряють. Чомусь він соромиться втратити цю довіру. Хоча, так само, як Стрілець і Близнюки, якщо він у чомусь сумнівається, то сам сумнів, нехай навіть він цього і не усвідомлює, послаблює його волю й одночасно посилює темну сторону його цікавою натури, змушуючи вигадувати приводи для своєї схильності до численних , і різноманітним дослідам.

Жоден чоловік і жодна жінка не хочуть змінювати по-справжньому коханій людині. Невірність неминуче приносить гострий біль провини і сум’яття почуттів і ніколи подає радості. Але, мабуть, у деяких чоловіків є постійна тяга до змін, до різноманітних форм збудження, необов’язково сексуального, а інакше вони стають страшенно нудними і впадають у депресію. Мудра дівчина-Козеріг, яка любить Рибу, це зрозуміє і привнесе в їх відносини стільки яскравих барв, світла і несподіваних сюрпризів, що він побачить: з нею він знайшов те, до чого завжди прагнув.

Це може прозвучати дивно, але в тому, як чоловік-Риби і жінка-Козеріг підходять до своїх інтимних стосунків, дуже багато практичного. Спочатку вона, може бути сором’язливою більше, ніж потрібно, але під словом «спочатку» я розумію тільки час до першого обійми з чоловіком, до першого поцілунку на ніч. Якщо чоловік проявляє ініціативу, ця жінка не з тих, хто буде соромитися або грати в любовні ігри. У сексі вона виражає себе так само прямо, як і в усьому іншому, і, звичайно ж, так само практично. Що ж стосується Риби, то, як і всіх інших людей, якими управляє Нептун, його абсолютно нічого не шокує, в тому числі і власний любовний досвід.

Якщо між його Сонцем і її Місяцем (або навпаки) існує дисгармонія, то її підхід до сексу може виявитися недостатньо романтичним для нього, і він буде не задоволений, в той час як його підхід може здатися їй недостатньо глибоким для того, щоб задовольнити її внутрішні потреби. Але навіть якщо це і так, то основи тієї дружби і тієї легкості спілкування, яку вони під її впливом досягають, ймовірно, буде достатньо, щоб допомогти їм через деякий час згладити всі гострі кути. Найбільший дар, який дівчина-Козеріг підносить своєму ніжному другу-Рибам, – це теплий затишок її надійності. Він знає, що може покластися на її віру в нього, коли його покине мужність, коли він втомиться і душа його заболить через несправджених надій. А найбільший дар, який він підносить їй, – це чудове, дане Нептуном уяву.

І він скаже їй, що шкіра її нагадує пелюстку лотоса (він ніколи не бачив лотоса), волосся такі ж золоті, як захід сонця над швейцарськими Альпами, або сяють, як вороняче крило (він ніколи не був у Швейцарії і ніколи не бачив жодного ворона ), а очі – як сапфіри (деколи він не може відрізнити дорогоцінний камінь від осколка блакитного скла).

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 42 T. 0,343