Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Риби і жінка Близнюки – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Ніколи жоден чоловік-Риби не впевнений повністю в жінці-Близнюках, яку він любить. Вона дає йому безліч приводів для ревнощів або для того, що нею вважають (а це, погодьтеся, різні речі). Тут вже нічого не можна вдіяти. (Я думаю, ви вже знаєте, що кожна жінка-Близнюки – це дві жінки в одній. І що поробиш, якщо вона почала фліртувати з колиски або з тих пір, коли її возили в дитячій колисці, і посміхатися кожному, хто зверне на неї увагу.)

Ця жінка ніколи по-справжньому не виросте. Вона схожа на хитрощі чарівну маленьку дівчинку, яка плаче, коли її лають; весело сміється, коли вона задоволена, припрошує, дражнить і підлизується, поки не доб’ється свого – а добитися свого з чоловіком-Рибами не так вже важко. Він, по суті, добра душа – прівязчів, терплячий і не дуже вимогливий. Звичайно, і у Риб бувають періоди дратівливості і примх, але в основному він готовий зробити все, що в його силах, щоб вона отримала те, що їй потрібно. Правда, його може злегка збентежити те, що її мрії і бажання безперервно змінюються, але він і сам не втілення стабільності. Цим при народженні їх обох обдарували не так вже щедро. Риби при вигляді перешкод швидко впадають у занепокоєння, а що стосується жінки-Близнюків – терпіння у неї не більше наперстка. Ясно, що це буде одним із слабких місць у відносинах зодіакальної моделі чоловік Риби і жінка Близнюки. Терпіння – головний інгредієнт в будь-якому рецепті щастя і гармонії.

У жінки-Близнюків вираз очей таке, ніби вона щось шукає і ось-ось знайде. В очах чоловіка-Риб написано, що він пропав. Тип особистості і відбиток душі можна прочитати по очах.

Її свідомість нагадує скляний будинок, звідки вона спостерігає життя в будь-якому напрямку, куди забажає глянути. Таке багатство вибору позначається на зовнішніх проявах особистості, але в основному викликає … зневіру. Настрої Близнюків, керованих Меркурієм, зовсім не те, що океанські глибини в дусі Нептуна. Вони рухливі, як ртуть, і непередбачувані, як вітер.

Свідомість Риби теж схоже на будинок з вікнами, але без шибок, без віконниць і штор. Чоловік-Риби вразливий і чутливий не тільки до того, як поводяться з ним інші, але і до почуттів та емоцій близьких йому людей. Так що непостійна і весь час різна жінка-Близнюки може бути деяким потрясінням для чоловіка під управлінням Нептуна.

Вона народилася, поширюючи навколо себе розумову і фізичну енергію як ударну хвилю. Риби вже народжуються втомленими. Не дивно, що чоловік-Риби духовно кілька стомлений, адже він пройшов стільки втілень, бачив стільки влади, і слави, потворного і прекрасного, невимовно жахливого і невимовно чудового. Це спустошує. До того ж завжди є спокуса порівняти це в мріях з нудьгою сьогодення і мирським існуванням, і це так зрозуміло жінці-Близнюкам! Його бажання дивитися на світ через димчасті окуляри відгукується в її серце відповідним акордом, їй би теж хотілося, щоб все було по-іншому, трохи краще. Але її меркуріанським натура не стискається від холодного і ясного аналізу, тоді як Риба не бажає визнавати сувору правду.

Цій парі, Близнюкам і Рибам, доводиться враховувати вібрацію напруги, і мотиви вчинків одного, як правило, нез’ясовні для іншого. У випадках гармонійних аспектів Сонця і Місяця в їх гороскопах (або з’єднаних Лун) їх зв’яжуть нитки співчуття, але без такої допомоги з боку планет обидва здатні отримати рани, на лікування яких може піти багато часу.

Вона здатна замкнути від нього будинок на ніч, якщо він занадто забалакати з сусідом. Він в свою чергу може пробурчав: «Кому це треба?» – І відправитися топити свою печаль у вині, через що вона знову замкне двері, через що він знову згадає про зелений змія … і т. д.

Чого не може винести чоловік-Риби, так це шквалу критики, сарказму і звинувачень, а один з двійнят його коханої жінки-Близнюків чудово володіє мистецтвом сатирично-викривальної промови. Потоки слів і майстерне використання найтонших нюансів можуть просто поранити чутливу душу Риби. З іншого боку, жінка-Близнюки не виносить мовчання (або відсутність аудиторії), а що Риби дійсно вміють, так це вислизати від неприємних сцен. Іноді ви готові заприсягтися, що люди, керовані Нептуном, володіють мистецтвом дематеріалізації: раз – і їх немає! І вона залишається одна. Ну не те щоб зовсім одна. У неї завжди є можливість продовжити суперечку зі своєю другою, половиною – близнюком, який розуміє її потреба висловитися набагато краще Риби, не здатної уявити собі, навіщо гаяти час у порожніх словесних перепалках. Риби інстинктивно намагаються намацати вихід зі скрути, в той час як Близнюки хочуть виговоритися. Навіть по-справжньому люблячи один одного, ці двоє деколи діють як абсолютно незнайомі люди. Близнюки говорять – Риби не завжди слухають їх. Риби плачуть – Близнюки не завжди їм співчувають. І все ж обидва відчайдушно потребують розуміння, так як жоден з них не розуміє себе. Кожен народжений під впливом подвійності, і виходить, що під одним дахом живуть чотири людини: двоє видимих ​​і двоє замкнених всередині, що намагаються звільнитися і заявити про себе.

У сексуальному плані їм буде не так легко пристосуватися один до одного, хоча, в разі позитивного Сонячно-Місячного впливу або іншого сприятливого обміну планет в їх гороскопах, він не буде придушувати її або занадто підпорядковувати собі, а вона, можливо, стане виражати свою прихильність з такою різноманітністю, що нудно йому не буде. Ні Близнюкам, ні Рибам не вимагається полум’яної пристрасті для досягнення істинної інтимності, і обидва здатні підлаштовуватися під ефемерні капризи і бажання іншої. Але все ж їх союзу може бракувати цієї глибини. Чи не тому, що однієї любові недостатньо для задоволення безіменних прагнень і тих і інших? Чи тому, що знаки повітря і Води рідко відчувають ту потужну необхідність сексуального завершення їх розумового та емоційного спорідненості, як це буває у Землі і Вогню?

У всякому разі, їм буває складно стати «єдиною плоттю» або сексуально пізнати один одного. Ідеальне єднання чоловіка і жінки неможливо без відмови від егоїзму, що необхідно як у сексі, так і в інших формах любові і дружби. Якщо Риба таки усвідомлює це, то більше схожа на дитину жінка-Близнюки – не завжди. Знаєте, чому їй потрібно в нього повчитися? Уміння безкорисливо віддавати – і у фізичному сенсі, і в розумовому, і в емоційному. Це дає те відчуття оновлення у любові, після якого слід ще більше зближення, ніж раніше. Це обмін їх внутрішніми сутностями, що робить його більш спонтанним, а її – більш спокійною.

Як я вже говорила, в чомусь вони схожі. Обидва вони воліють свободу і самота, обом подобаються поезія, музика, мистецтво або танці. І обидва терпіти не можуть рутини. Нудьга – їх спільний ворог. Проте обидва вони схильні до перебільшення правди – починаючи з невинної маленької брехні і кінчаючи навмисним обманом, але завжди знаходять і цьому сотню виправдань. Часто Близнюки звинувачують Риб в спотворенні дійсності (або навпаки), це дуже забавно – адже це як раз той випадок, коли «котел сміється над горщиком, а чорні обидва».

Жінка-близнята вважає, що пізнати Життя і Любов тільки почуттями неможливо, – Меркурій і тут вимагає від неї використання інтелекту. Можливо, вона змогла б розібратися у всьому, якби хтось уважно вислухав всі її сумніви, уяви і захвати. Чоловік-Риби може допомогти їй у цьому, якщо захоче терпляче і співчутливо слухати її, чекаючи, поки вона не пройде всі концентричні кола міркувань, виявивши в кінці кінців вірний поворот на дорозі до щастя.

Для чоловіка знаку Риб любов – чергова мрія, придумана реальністю, яку він створив в уяві за допомогою інтуїтивного чуттєвого сприйняття, – світ тонкий і мінливий. Постійне незадоволення, яке виражається жінкою-Близнюками, позбавляє його мрію міцності, і він намагається залатати дірки, щоб знову все було як новеньке. Але розірвані мрії не так-то легко полагодити. Вони зроблені з такого ефемерного матеріалу …

Якщо вона спробує говорити тихо, рухатися м’яко і повільно, вона зможе увійти в світ його мрії і побачити любов його очима як щось спокійне і прекрасне. І все, що для цього потрібно, – це всього лише поставити себе на його місце.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 22 T. 0,409