Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Овен і жінка Риби – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Це ідеальний союз, благословляє Матір’ю-Природою. Втілення мужності і осередок жіночності. Ромео і Джульєтта або … садизм Марса і мазохізм Нептуна. Але навіть якщо йому подобається роль тирана, а їй – роль жертви, хто ми такі, щоб судити?

Пам’ятається, я гостювала у друзів в Західній Вірджинії. Уклавши спати сімох дітей, симпатичний господар-Овен обійняв свою гарненьку Рибку, немов захищаючи її, і з почуттям сказав: «Моя дружина не женеться за кар’єрою і різною нісенітницею. Вагітна влітку, боса взимку. І ніяких дурниць! »Дружина дивилася на нього з обожнюванням. У мене не промайнуло й тіні сумніву, що і після золотого весілля вони будуть, тримаючись за руки, милуватися заходом, немов закохані. Він – такий же високий і сильний, вона – все ще крихка і … боса. Зворушливо, чи не так?

Для мене це було сильне потрясіння. На наступний день я купила п’ять пар туфель і сховала під ліжком. Дивується господарці я пояснила: «Зима, чи знаєш, на носі. Раптом захочеться вибігти за газетою … »Не думаю, що вона зрозуміла, але мені стало легше.

Поки дівчина-Риби не вийде заміж, чоловіки обривають її телефон і навперебій призначають побачення. Вона мучиться, вибираючи між Томом, Діком і Гаррі, тому що боїться образити Білла, Джона і Боба. Як би там не було, вона полюбить Джека, якщо зможе забути Роджера. Кому ж, кому дозволити захистити її від злиднів і нудьги, возити на Багами і кутати в нірку? Рух феміністок ніколи не завербує її в свої ряди. До чого весь цей шум?

Коли ж вона вийде заміж, її телефон не замовкне, але це будуть вже сусіди, родичі і друзі, бажаючі вилити душу. Її чоловік-Овен нестямі від гніву: їх будинок схожий на кабінет психоаналітика. Чому вона годинами вислуховує скарги сторонніх і не знаходить часу на нього? Вона зобов’язана втішати його. Весь час. За винятком свят. Та ще того часу, коли він відпочиває, або спить, або вештається з приятелями.

Жінка-Риби вміє слухати. Це якість і привертає до неї залицяльників. Вона так лагідна і сповнена співчуття, що заплутується у власних мережах. Вона не протестує, коли коханий-Овен намагається топтати її індивідуальність. Не відповідає, коли він зривається через дрібницю. Але стає млявою і байдужою до всього, немов дрімає з відкритими очима. Ці симптоми мають підказати Овнові, що він забув її потреби, зайнятий задоволенням своїх власних.

Ми вже говорили, що егоїзм Овнів те саме дитячому. Вони так поспішають жити, що не встигають оглянутися по сторонах. Коли Овна дорікають в грубості і бездушності, він здивований і сповнений каяття. Якийсь час він – сама доброта, поки несвідомий егоїзм знову не підніме голову, і тоді його необхідно привести в почуття. І все-таки половина провини за муки жінки-Риб лежить на ній самій. Чи не занадто старанно вона розігрує роль мучениці?

Про фізичну стороні їх відносин говорити немає сенсу. Адже це Ромео і Джульєтта, Тарзан і Джейн … Сіані тільки відчує зміну його настрою, але і вгадає і виконає бажання раніше, ніж сам Овен його усвідомлює. А пристрасть Овна перевершить все те, що обіцяли прихильники, обриває її телефон.

До речі, про прихильників. Вона не кокетка, немає. Просто приймає як належне поклоніння чоловіків. Це так приємно! Що стосується Овна, він теж не вітрогон, але любить, коли жінки курять йому фіміам. Риба не ревнива і схильна довіряти партнеру, чого не можна сказати про нього. Будемо сподіватися, Нептун підкаже їй, що підгрунтя його ревнощів – таємний страх сумніви в собі і боязнь її втратити.

 1. 5 коментарів до “Сумісність чоловік Овен і жінка Риби – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

 2. Таня в 09.07.2014 | Відповісти

  Ви так написали,в мене таке відчуття що я все Вам розказала,Це все правда.Йому подобається бути -тераном,а мені-жертвою.Я в шлюбі 13 років 2 дітей.Але я вже неможу це терпіти.

 3. Анонім в 23.11.2014 | Відповісти

  Аналогічна ситуація і я вже не можу білше це терпіти, коли топчуть мою індивідуальність, коли мене не чують і не бачать. Це як важенний чемодан сунеш і кинути шкода і нести несила..!

 4. Аліна в 03.07.2015 | Відповісти

  я з овном пів року. Я так втомилась від постійної війни! то він гарячий то як лід. Іноді готовий весь світ до ніг покласти, а інколи просто не звертає уваги. З ним цікаво, але цього замало для шлюбу. Здається як тільки ти станеш трішки слабшою він переступе і піде далі залишивши тебе з дітьми та всіма проблемами. Єдине – це секс. От тут просто круто)))

 5. Яна в 06.03.2016 | Відповісти

  Я з овном 15 років. Інколи хотілось кинути його, але незнаю що мене тримає біля нього. Для мене не тільки секс існує у житті а й розуміння, для нього лише секс. Він лагідний лише тоді коли йому щось треба, а далі знову ревнощі і образи.

 6. Яна в 18.12.2016 | Відповісти

  Я про себе прочитала!
  ))))) теж саме ,як щось треба так прям ангел,а потім егоїзм ,як він мене достав

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,313