Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Козеріг і жінка Риби – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Найбільш живий і всеохоплюючий приклад чоловіка-Козеріга – Мухаммед Алі, добродушний, веселий, неймовірно енергійна людина, яка досягла такої слави, що до його імені зовсім не треба додавати титули. Його і так усі знають.

Алі постійно повторює репортерам у всіх інтерв’ю: «Місце жінки – на кухні і в спальні. Вона повинна займатися домашнім господарством, прекрасно виглядати для свого чоловіка, грати з дітьми ». Він стає жорстким, навіть впертим і наполегливим, коли його питають, чи дозволить він своїй дружині працювати або робити кар’єру. «Моя дружина? Піде працювати? Ні в якому разі. По-перше, їй це і не потрібно, тому що я заробляю достатньо для нас двох ». (А по-друге, якщо б вона і пішла на роботу, то, можливо, повернувшись, виявила б, що двері зачинені.) «Нехай вона буде леді. Їй також краще не фліртувати з чоловіками, якщо вона розуміє, що для неї добре. Я? Ну, знаєте, це вже моя справа, а не ваша. Розумієте, чоловік зовсім інший, і якщо йому захочеться пофліртувати з ким-небудь, то нічого поганого в цьому немає. Чоловіки і жінки різні, – каже він, – і нічого про це говорити. Всевишній створив нас такими, а він-то знав, що робить ».

Так, Алі – у всьому чоловік-Козеріг. Але разом з тим, що він думає про стійку моралі та залізній дисципліні його жінки, він беззастережно добрий, ніжний і завжди її захистить. Він ніколи не говорив нічого, крім старомодних і галантних слів, про свою першу дружину, навіть коли вони розлучалися. Він також нічого зневажливого не говорить про своїй нинішній подрузі Вероніці і взагалі про всіх жінках. Для Алі всі жінки – леді. Поки вони не доведуть зворотного. І навіть тоді він не стане всерйоз ображати або сварити їх – публічно чи наодинці.

Його залізна самодисципліна легендарна просто, неймовірна, і це спадкова риса Сатурна. Звідти ж іде і його страх перед скандалами. Його шумно-веселий (і ретельно продуманий) імідж клоуна не випадковий, а змушений. Його воістину дотепні зауваження – це дивна суміш оригінального, нешаблонного, що дістався йому від Місяця у Водолії почуття смішного і сухувата почуття гумору Козеріга. Але якщо не вважати його веселощів, то його публічний імідж непросто зразковий, а набагато більш похвальний, ніж імідж багатьох політичних лідерів і багатьох видатних громадян. Він – як жива легенда і приклад тим молодим людям, які схиляються перед ним і прагнуть бути схожими. Він – джентльмен в самому повному розумінні слова.

І нехай ніхто не говорить, що цей Козеріг не честолюбний. З твердою рішучістю він йшов до вершини, на якій хоче так чи інакше залишатися, розважливо, в належний час і поступово змінюючи кар’єру. Ще потрібно сказати про щедрість Алі. Підсвідомо підкоряючись диктату Сатурна, він робить часті і значні грошові подарунки своїй родині, друзям і, громаді, але при всьому своєму хвастощах Мухаммед Алі ніколи не хвалився благодійністю, яка набагато більше і триваліший, ніж а неї думають усі, крім вдячних одержувачів. Допускаючи помилки, властиві будь-якій людині, Алі все одно залишається досконалим прикладом високорозвиненого чоловіки-Козеріга.

Жінка-Риби, яка любить Козеріга, не знайде більш повної характеристики цього знаку, чим тільки що викладена, на неї їй і треба орієнтуватися.

Природно, не у всіх чоловіків-Козерігів таке тверде думку з приводу роботи їхніх дружин. Існує безліч Козерігів іншого типу, які вважають, що для їх жінок просто чудово бути зайнятими і мати високооплачувану роботу.

Однак справедливо буде помітити, що майже всі Козеріги-чоловіки, які погоджуються з тим, щоб їхні дружини працювали, роблять це неохоче, тому що в глибині душі усвідомлюють, що не за горами той час, коли необхідність в цьому відпаде. Звичайно, як і завжди, тут є винятки, але мало хто з чоловіків-Козерігів істинно щасливий від думки про роботу або кар’єрі своїх дружин.

Жінка-Риби буде обурюватися з приводу того, як до неї ставиться її Козеріг, менше, ніж якийсь інший знак Зодіаку. Вона досить терпляча і чутлива, щоб зрозуміти, що ті самі інстинкти, які створюють його непохитність, породжують і ті якості, які залучають її: вміння захистити і надійність, доброта, незмінна вірність і відданість тим, кого він любить. Його стабільність заспокоює її неспокійних дух. Його впевненість пом’якшує її власні сумніви. Її чіпають його чемні манери і то самотність, яке вгадується в ньому. Вона бачить за стіною його зовнішньої впевненості печаль і непогамовану бажання, які він намагається приховати. Ведена Нептуном жінка може чудово відчувати, що тільки щедре серце могло б дозволити цій людині поставити перед собою такі яких важко цілі, тільки дуже велика сила і рішучість будуть вести його до досконалості, якого він хоче досягти. Його періоди депресії і мовчання не турбують її так, як інших жінок. Це збільшує її любов до нього, змушує її вчитися виводити його з сумного настрою м’якістю погляду, тонким сприйняттям його сатурновской натури і явним повагою до його достоїнств (що майже завжди вітається і чоловіками інших знаків).

Любов жінки-Риб повна милості і глибокої мудрості. Через деякий час вона навіть змінить його, правда, дуже поступово, і він зрозуміє, що може пом’якшити ті суворі правила, якими керується. До того часу він вже вступить в той характерний для Козерігів період, коли вони починають молодіти. Йому захочеться подорожувати з нею, бути більш безпечним і недбалим, знайти час, щоб понюхати квіти і поганятися за вітром, зробити так, щоб в його життя заглянула жага пригод і нових горизонтів. Козеріги уміють бути абсолютно чарівними і радіють, коли Сатурн послаблює їх дисципліну. Вони стають воістину самими собою, коли вириваються із звичних рамок поведінки, які самі собі створили.

Як і у всіх поєднаннях стихій Землі і Води, фізична любов між жінкою-Рибами і чоловіком-Козерігом може стати для обох глибоким і збагачує відчуттям. Так чи інакше, Козеріг відчуває себе оновленим після інтимних стосунків зі своєю коханою Рибкою, якої він навчився довіряти. Це раптове відчуття щастя після близькості з нею, цей особливий блиск в його очах – як ніби він тільки що знову відкрив, що таке насолода і невинність, не обтяжені турботою і почуттям провини … Вона теж щаслива, тому що для жінки-Риб щастя вимірюється тим , скільки щастя вона може дати іншим. Мовчання – майже завжди основа близькості Риб і Козеріга, красномовне мовчання, яке йде від взаєморозуміння і глибини почуттів.

Навіть якщо в їх картах народження є дисгармонійні аспекти між Сонцем, Місяцем або Асцендент, то й тоді їх сексуальна сумісність, швидше за все, буде позитивною, а не негативною, хоча мовчання між ними може перетворюватися часом в холодність і відсутність інтересу. Якщо це відбувається, значить, вони поставили фізичний потяг вище її романтичних потреб, або вона відмовилася достатньо інтенсивно відповідати на заклик його більш земної натури. Але якщо ці двоє коханих спробують, відчуваючи вплив дружби і легкості в спілкуванні, обговорити це, вони прийдуть до більш повного розуміння різних потреб один одного.

Тією областю, в якій найчастіше виникає напруга у відносинах між жінкою-Рибами і чоловіком-Козерігом, коханцями або друзями, може стати її схильність до сентиментальності. Він може вважати її занадто невловимою, скритної і ранимою. Це може зробити його нервовим, він буде боятися бути самим собою, щоб не образити її почуттів. Їм доведеться вирішувати ці проблеми відразу, не даючи їм вирости в непереборну перешкоду.

Багато чого в їх емоційних негараздах прояснить положення Місяця і Асцендента в їх гороскопах. Якщо у Козеріга Місяць або Асцендент знаходяться, наприклад, в сузір’ї Діви, то він, мабуть, буде вважати можливість працювати прийнятною для обох. Якщо у нього Місяць або Асцендент в Терезах або Рибах, він буде куди більш великодушним до кар’єри своєї жінки-Риб.

Козеріга, який любить дівчину знаку Риб, легко може збити з пантелику її м’яка жіночність. Є також багато іншого, що йому варто було б знати про цю дівчину. З одного боку, вона належить стихії Води, і це означає, що вона здатна подолати рішучість Козеріга, але не вимогами, а невидимим тиском, постійним переконанням і прихованим навіюванням. Вода – найбільш пружний з усіх елементів, який в кінцевому рахунку долає будь-який опір. Вона також може бути примхливою і дратівливою, хоча рідко або ніколи – агресивною. Йому буде не так-то просто примусити її прямо відповісти на питання, коли він захоче дізнатися, що вона насправді думає і відчуває. Тактика ухильності доведена людьми, якими править Нептун, до рівня мистецтва, оскільки це один із способів захисту від вторгнення в їх недоторканність.

Але все це лише проходять повз хмари, а не постійна темрява. Сварки між цими чоловіком і жінкою, як випадковий злива, завжди можуть закінчитися веселкою примирення.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,407