Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Козеріг і жінка Козеріг – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Коли чоловік-Козеріг отримує подарунок, то хоча в душі він і буде збентежений і таємно задоволений, він все одно приймає його з невеликою підозрілістю і обережно його оглядає. Дар любові – не виняток.

А тому, якщо буде здаватися, що Козеріг відноситься до любові дівчини-Козеріга з підозрою і великою обережністю, їй не варто ображатися. Вона адже точно так само відноситься до дару любові, який він підносить їй. Все залежить від того, хто зробить перший крок і відкриє своє серце. Хто б з них не був першим, йому доведеться страждати від підозрілості іншого.

Козеріги рідко закохуються з першого погляду. Звичайно, таке може трапитися, але зазвичай Козерігам потрібно багато часу, щоб вони відчули, що потребують в комусь і готові довірити своє особисте щастя іншому. А якщо їм відмовлять? Козеріг зазвичай не віддає владу без довгої боротьби. До того ж Козерігові не подобається в комусь потребувати. Він бачить в цьому слабкість.

Використовуючи всю свою мудрість і здоровий глузд, Козеріги, чоловік і жінка, повинні засвоїти кілька уроків з області людських почуттів: Їм потрібно навчитися визнавати те, що потребуватиме в комусь – це не слабкість, а одна з ознак любові.

Стан, коли любиш когось і знаєш, що любимо, дозволяє нам піднятися на неймовірні висоти. «Любити і бути у відповідь улюбленим» можна виразити по-іншому: «потребувати і бути потрібним».

Вам, Козеріги, потрібно пам’ятати, що той, кого ви любите, повинен бути в чомусь вразливий, повинен мати якусь слабку сторону, щоб тільки ваша сила була здатна підтримати його або тільки ваше співчуття дозволяло б дивитися на цю слабкість крізь пальці . Коротше кажучи, він повинен у вас потребувати. А щоб бути улюбленим, ви самі повинні бути в чомусь уразливі, володіти якоюсь слабинкою, і тоді ви будете потребувати підтримки і співчуття іншої людини. Тільки якщо це почуття взаємно, любов буде жити.

Ну ось, ми і встановили, я сподіваюся, що потреба необхідна, і цим прибрали найбільший камінь з дороги чоловіка і жінки Козерігів, які щиро піклуються одне про одного. Як тільки вони дізнаються, що взаємна потреба можлива і навіть бажана, вони будуть готові, до того, щоб зізнатися один одному в своїх почуттях.

Наступною трудністю на їх шляху можуть стати нескладний відносини між родинами. Серйозні негаразди між їхніми родичами, особливо близькими, можуть призвести до того, що цей союз не відбудеться. Тому добре б їм познайомити свої сім’ї якомога раніше, щоб перевірити їх на сумісність.

Рідко відбувається так, що два закоханих Козеріга вважають обговорення грошових питань неприємним. Якщо вони типові Козеріги, розбіжності виникнуть тільки через те, який банк надійніший і які відсотки найбільш прийнятні. (Якщо Місяць або Асцендент одного або обох опиняться в стихії Вогню або Повітря – тоді можливі сварки.)

Причина того, що жінка-Козеріг настільки добре сумісна з Козерігом-чоловіком, полягає не тільки в тому, що він так само честолюбний, як і вона, але і в тому, що він, можливо, єдина людина, яка готова зустріти її зовнішнє упертість у всеозброєнні і в той же час усвідомлювати її приховану м’якість і вміти цінувати її як жінку. Дівчина-Козеріг дивно самостійна, і це відлякує багатьох чоловіків. Але цей чоловік не такий. Він захоплюється її впертістю і силою, її розсудливістю, тим, що вона шукає щастя там же, де і він, – на твердій безпечній землі. Зазвичай керований Сатурном чоловік так майстерно утихомирює свої емоції, у нього таке дивне відчуття єдиного в любові, він так терпляче чекає вірною можливості, що вона може дозволити йому увійти в своє життя, думаючи, що вони всього лише друзі, і тільки пізніше зрозуміє, що він означає для неї набагато більше.

Можливо, до того часу, коли вона повільно усвідомлює всю правду, він вже вибере її (потай) як жінку, яку він хоче бачити матір’ю своїх дітей і берегинею домашнього вогнища. Він буде чекати, поки вона не зрозуміє, що любить його. Про це йому скаже якийсь новий блиск в її очах. Він точно буде знати, що з цим робити. Поки він чекав, він зумів ретельно до всього підготуватися. Все що він говорить і робить, буде правильно.

Однією з «правильним» їх відносин буде фізичний прояв їхньої любові. Вираз їхніх глибоких почуттів виявиться подібним землетрусу, адже вони звільняють всі почуття, які обидва тримали під таким суворим контролем. Щасливе усвідомлення того, що вони можуть дозволити своїм почуттям повністю відкритися під час сексуальної близькості, важко з чимось порівняти. Можливість звільнити свої невиявлені, контрольовані, але наполегливі бажання з тим, кому ти довіряєш, хто повністю тебе розуміє, приносить спокій і задоволення як серцю, так і розуму. Такий захват вони можуть випробувати не відразу. Терпіння і ніжність – міцний будівельний матеріал для пристрасті.

Дуже небагато Козеріги обох статей ревниві, але багато з них власники. Тут є різниця. Якщо вони весь час не очікують наближення біди, то поступово навчаться володіти один одним, не втрачаючи при цьому особистої свободи. Зрозумійте мене правильно: особиста свобода не означає численні експерименти з різними партнерами. Під особистою свободою я розумію мудрість, яка дозволяє кожному з партнерів бути самим собою, тому що це єдиний спосіб хвилювати, цікавити і залучати один одного. Чоловік і жінка Козерьгі, які прагнуть придушити один одного, повинні повісити над каміном вислів: «Якщо ти щось дуже любиш, відпусти це. Якщо воно не повернеться, йому ніколи не судилося бути твоїм. Якщо повернеться, люби це завжди! »

Козерігам доведеться усвідомити, що занадто багато хорошого може виявитися поганим. Їх обережність, коли вона подвоюється, може стати небезпечним обмеженням, яке повільно, але вірно погубить їх мрії. Їх загальна обережність з незнайомими людьми, якщо вона надто велика, може зробити так, що їх потенційні друзі стануть вважати їх холодними людьми. Подвоєння притаманного Сатурну прагнення економити може задушити всі шанси піднятися на вершину гори, які у них є.

Марно просити Козерігів спробувати щастя в житті якось інакше, ніж оплачувати страхові поліси, і визнати, що вони відбивають страх перед майбутнім, а не довіру до нього. Навряд чи на Землі знайдеться Козеріг, у якого не були б застраховані власне життя, життя його дружини і дітей, будинок, здоров’я, машина, ланцюгова пила, швейна машинка або мольберт, фотографія сім’ї в срібній рамці, старі картини прапрадідів – все, що має матеріальну цінність, що може бути втрачено чи вкрадено. Але ми не добилися б нічого, переконуючи цих чоловіка і жінку вірити в завтрашній день чи нагадуючи їм, що найбільш вірний спосіб дочекатися чогось поганого це очікувати цього й боятися, що це відбудеться.

А тому я нагадаю їм, що жодна зі страхових компаній не може виписати страховий поліс на чиюсь любов. Тримаю парі: ти ніколи не замислювався про це, Козеріг? Просто уяви собі. Найдорожче, що в тебе є, не застраховане. Справжня трагедія. Насправді любов можна застрахувати. Візьміть свій власний поліс і напишіть на ньому один одному: «Я люблю тебе. Я вірю тобі. Ти потрібен мені ».

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,479