Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність чоловік Діва і жінка Рак – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Почуття Діви і Рака може бути хвилюючим, сильним і яскравим, але не думайте, що їх відносини будуть складатися по звичній щасливою схемою.

Ось вам один приклад, цілком реальний, але ця правда набагато фантастичнее вигадки, тому що майже завжди життя удивительней обмеженого уяви людей. Змінимо тільки імена і точну адресу, адже нам потрібна тільки істина.

Припустимо, чоловіка-Діву звали Джеральд. А ім’я його «місячної» подруги нехай буде Хоуп. Вони зустрілися, скажімо, десь в Іллінойсі років десять тому. У них п’ятеро дітей, яких обидва вони обожнюють. І вони не одружені. Вони якось не можуть жити разом і просто не витримують нарізно. Слідуючи, второваною кармічного стежкою стосунків чоловіка Діви і Рака жінки, вони місяцями йдуть рука об руку. Потім Джеральду починає чогось бракувати, Хоуп починає зітхати … Вони досягають цієї, на жаль, знайомій розвилки і розуміють, що пора розходитися.

Час йде, але доля зволікає. Рано чи пізно спогади про її теплом сміху і її грибному супі починають викликати в ньому ніжність. Його самотність досягне своєї межі якраз в той момент, коли вона буде загадувати бажання на молодик. Тут він і з’явиться у дверях, і вони знову стануть сім’єю. Потім все повториться спочатку, і він піде, залишивши їй частину себе … щоб дев’ять місяців потому з’явилося нове, живий доказ того, як вони потрібні один одному. П’ять разів. П’ять ангелів, які приводили їх назад тієї пам’ятної чарівної стежкою через темний ліс нерозуміння. Наступного разу буде шостим, а це число Венери. На цей раз все може бути по-іншому. Венера здатна примирити непостійну Місяць Рака і невгамовного Меркурія Діви. Так іноді буває з Дівою і Раком. Особливо, якщо чоловік-Діва з тих, хто боїться втратити своє обличчя (як особистість, зрозуміло). І особливо, якщо жінка-Рак з тих, хто вибирає шлях найменшого опору – материнство і очікування. Вона чекає, що чари молодика допоможе їй повернути мандрівного чоловіка-Діву, який знову відчує тяжіння її «місячного» чарівності … До того ж деякі жінки-Раки вважають, що діти (або гроші) здатні пом’якшити багато.

Існують, звичайно, й інші Діви і Раки. Є чоловіки-Діви, які легко приходять до думки про необхідність подолати холостяцьку антипатію до шлюбу. Такий вміє аналізувати представник знаку Діви порівнює втрату своєї відокремленості з вигодою товариства і вирішує, що шлюб – це зовсім і не погано. Йому тільки потрібні час від часу періоди задумливого самотності, коли він буде гуляти сам по собі (щоб освіжити свою відданість). Як від священиків і ченців вимагають усамітнення, так і від усіх чоловіків знаку Діви їх природа вимагає іноді роздумів на самоті. Після цього вони повертаються ожилими, свіжими і здатними знову повірити в завтрашній день.

Дівчина-Рак, яка це розуміє, потихеньку піде, поки він спить, щоб побути в цей час наодинці з якоїсь старої сосною. Може бути, це дерево сотню років чекало друга, який сидів би з ним поруч в такому промовистому мовчанні … Дерева багато знають і з співчуттям слухають, і вони добрі. Якби вони помінялися з нами місцями, вони ніколи не вирізали б свої імена або серце на чиємусь тілі (я хотіла сказати: корі …). Дерева можуть навчити прощати.

Якщо «місячна» жінка навчиться спокійно перечікувати ті періоди, коли її чоловік-Діва зникає десь усередині себе, щоб роздумувати і будувати плани (або заліковувати рани), він нікуди від неї не піде.

Крім того, існують ті дівчата-Раки, які смутно усвідомлюють свій дар Кардинальної знака, ті керовані Місяцем жінки, які терпляче скріплюють слабкі або похилені кути будівлі їх відносин, зосереджуючись на кар’єрі. Тоді її претензії знаходять живі кольори, і шлюб, який не був укладений на небесах, але все ж був задуманий досить близько до зірок, стає написаним у постільних тонах фоном її життя. Це спрацьовує. Це додає сили їх любові. По ранках вони розходяться, кожен у своїх справах, щоб у вихідні заново закохатися одне в одного. Це задовольняє її спрагу змін і його потреба в самоті. Це дозволяє їм бути в злагоді з самим собою і зі своєю любов’ю.

Те, що відбувається між чоловіком знаку Діви і його жінкою-Раком, – це не просто близькість. Це глибокий і еахвативающій союз, в якому вони так само спокійні і природні, як земля і вода в природі. Коли мінлива Місяць діє на неї благотворно і коли він знаходиться у своєму нормальному терпимому стані, їх любов бажана і благотворна. Але коли бере гору її «місячне» неспокій, роблячи її надмірно емоційною і вимогливою, його найніжніші наміри виявляються марними. Точно так само і він може обійтися з її почуттям, коли він роздратований минулим днем ​​і не здатний розслабитися ні розумом, ні тілом. Занепокоєння заразливо, і вони можуть передавати його один одному, того не усвідомлюючи. У підсумку вона сердито захлопує свій панцир, а він звинувачує її в холодному відповіді на власні холодні пропозиції. Ось коли їм обом так потрібні його аналітичні таланти і її «місячний» дар сприйняття. Шкода, що ці періоди сексуальної напруженості часто наступають якраз тоді, коли обидва забувають про тих своїх кращих якостях, які могли б допомогти прояснити відносини.

І все-таки для чоловіка-Діви і його «місячної» подруги сезонні зміни в їх любові не найголовніше: і під дощем теж можна гуляти вдвох. Вони можуть разом придумувати поздоровлення, вирізати печиво у формі півмісяця, грати в анаграми і шаради … тому що він любить роздумувати над словами … а вона любить уявляти, міняючи настрою, що вона більше, ніж просто жінка, – вона ще й наяда, яка ховає своє справжнє перламутрове «я» в опівнічний мовчанні і полуденному сміху. Якщо вони як слід пошукають, вони завжди знайдуть для себе нові можливості, адже у них в запасі є ще почуття товариства … Їхні стосунки – це можливість. У них буде стільки можливостей, скільки знадобиться, щоб виправити випадкові тріщини і поломки в їх відносинах. Астрологи позначають аспект секстіля символічної зірочкою. І навколо цієї пари завжди буде світло, як буває світло в снігопад від сяючих зірок снігу …

Якщо жінка-Рак стає дратівливою, її чоловік-Діва робиться критичними уїдливим, їм потрібно втекти в ліс і взяти місячну ванну. На сонці ви можете згоріти, шкіра почервоніє, і вам буде боляче. Але від місячного світла, особливо на зростаючій і вже майже повному місяці, ви стаєте блідо-золотими, лавандовими або переливаються, як крило метелика. І ви можете літати!

Є ще одне, чому чоловік-Діва може навчаться від своєї «місячної» подруги. Якщо дивитися прямо на Сонце, то можна навіть осліпнути. Але коли ви дивитеся на мерехтливу Місяць, покровительку Рака, ви відпочиваєте, і іноді відбувається диво: своїм третім оком ви бачите те, що приховано від світла дня таємницями півночі.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 83 T. 0,187