Все про вагістність
Все про вагістність

Сумісність Рак і Рак – Лінда Гудман


Вас коли-небудь дивує те, як ваші батьки зверталися з вами в дитинстві? Я маю на увазі, сумуйте ви про ті часи? Раки часто думають про це перед тим, як заснути, і це стає їх снами, а часом нічними страхами.

Вчора – чи було воно двадцять або сто років тому – завжди дуже реально для керованих Місяцем Раков, ось чому багато хто з них так добре знають історію – улюблений предмет Раков в школі і хобі багатьох з них в наступні роки.

Якщо батьки маленького Рака не знали тонкощів астрології, вони могли не надто часто говорити «Я люблю тебе» своєму вразливому дитині, обговорюючи при цьому, як хороші або красиві його брати і сестри. Можливо, вони навіть не цілували його на ніч, бажаючи добраніч, і не читали йому казки щовечора (вони відкладали це на вихідні – о жах!).

Все це – причини, за якими більшість Раків, дорослішаючи, відчувають нестачу емоційної безпеки, через що в юності у них бувають періоди депресії. Іншим Сонячним знакам (мабуть, крім Скорпіонів і Риб) важко зрозуміти ці похмурі передчуття, які виражаються в чому завгодно – від страху голоду до томливої боязні самотності. Тільки Рак, здатний ловити хвилі тієї ж місячної частоти, може знайти потрібні слова і спосіб заспокоїти іншого Рака.

Типові Раки не відчували б себе в фінансової безпеки, якби не мали солідного рахунку в банку. Нельсон Рокфеллер, Джон Д. Рокфеллер і інші Рокфеллери – Раки. Незважаючи на природну м’якість, Раки володіють неймовірною наполегливістю, якщо їм потрібно чогось домогтися, і забувають про страх, якщо в їх мужність потребують близькі їм люди. Вони можуть бути дивно сильними і непохитними – до тих пір, поки їх знову чимось не зачеплять. Тоді вони знову ховаються в свою раковину. Іноді вони взагалі відмовляються залишати її, навіть щоб поговорити, поплакати, посміятися або поділитися чимось. Вони обожнюють антикваріат, музеї і політику. Вони дуже патріотичні, несли вони типові Раки, вони будуть найбільш відданими (не рахуючи Тельців) громадянами своєї країни. Серед них часто зустрічаються вчителі, вчені, художники і фотографи (і, зрозуміло, банкіри).

З емоційної невпевненістю, яка змушує Рака впадати в істерику, похмуро забиватися в свою раковину, таємно зберігати готівку під матрацом і боятися прийняти чиюсь прихильність, часто краще за всіх справляється його ж побратим. Проте ці залежні від настрою «діти Місяця» з їх глибоким сприйняттям і тонкою інтуїцією потребують ще й в дружніх ділових або любовних відносинах з іншими Сонячними знаками. Два Рака викличуть один у одного симпатію, але чи переросте вона в щось більше? Так, за однієї умови: якщо у кожного вистачить розуму, щоб побачити в іншому свої власні помилки, але для того, щоб виправляти їх, а не «складати» разом, адже загальні помилки, як і спільний позику в банку, можуть дорого обійтися.

Жінки-Раки зазвичай ідеальні домогосподарки і відмінні, хоча і трохи владні, матері. Раки обох статей люблять колекціонувати коштовності, так само як і абсолютно даремний непотріб. Раки нестерпно примхливі, зворушливо-добрі і шумно-веселі. Вони то балакучі, то похмурі і пригнічені. Іноді вони активні та енергійні, а іноді обережні і консервативні, і вони так мило червоніють від сором’язливості і боязкості … Вони можуть бути ввічливі, милі, старомодні, по-материнськи або по-батьківськи дбайливі, розумні, спокійні і ніжні. Вони дуже потайливі (нерідко обманюють – це різні речі), мрійливі і поетичні. Гроші і їжа можуть легко розбестити їх, проте в душі вони навіть більш сентиментальні, ніж Леви, Терези і Тельці, до того ж вони завжди економні і ощадливі. У вас б теж поєднувалося все це, якби ваші емоції були пов’язані з кожною зміною місяця.

Я не знаю, які Раки зустрічалися вам, але все Раки, яких доводилося зустрічати мені, були завжди астрологически впізнавані. Серед «місячних птахів», яких я знаю, є один власник супермаркету, один музикант, один тлумач снів і навіть один великий політичний діяльно якому я дуже хорошої думки. Одного разу з нагоди він попросив у мене ради по астрології і потім дуже ввічливо і витончено дякував мені в письмовому вигляді. Звичайно, цей сильний і чіпкий Рак – не перший американський лідер, який звертається до мудрості планет. У ряді багатьох інших стоять президенти Авраам Лінкольн, Джордж Вашингтон, Томас Джефферсон і Франклін Делано Рузвельт. Справді, більшість батьків-засновників цієї нації і тих, хто підписував Декларацію про незалежність і нашу Конституцію, серйозно вивчали астрологію. Кожен, включаючи самого Бенджаміна Франкліна. Масонство теж засновано на астрології, що розуміють всі високопоставлені масони (більшість наших батьків-засновників були масонами, і вони уважно стежили за тим, щоб карта народження нашої країни була побудована з граничною точністю). Думаю, мені можна пробачити те, що я розкриваю цю таємницю, адже майбутня Епоха Водолія вимагає правди.

Причини, за якими багато керовані Місяцем люди відчувають себе в цій країні комфортно, як удома, в тому, що Сполучені Штати Америки – найтиповіший Рак з усіх Раков, народжених четвертого липня, правда, багатьох збиває з пантелику Асцендент в знаку Близнюків. Чи не звідси проголошення свободи і не визнання рівних прав негрів, жінок і американських індіанців і тому подібна подвійність? Оскільки Дядько Сем в основному Рак (висхідний знак Близнюків цьому не перешкоджає), місячні якості закладаються в підсвідомість кожного, хто живе під зірками і смужками прапора Америки, якими б не були їхні особисті Сонячні знаки, так як кожен проживає три Карми, в одному втіленні . Особиста, расова та національна Карми одно впливають на почуття і вчинки. І коли зустрічаються два Рака в країні, народженої під знаком Рака, вібрації цього знака посилюються.

Чи є хоч один громадянин в США (особливо Рак), який би не відчував ностальгічною чутливості і таємного захоплення при звуках мелодії «Мила стара мати-Англія»? Чи не бувають наші ЦРУ, ФБР і часом наш уряд надмірно замкнутими? Чи не були Ліми першими, хто висадився на Місяць, Управителька нашого Сонячного знака? Чи не відчуваємо ми як нація постійної провини через свою нездатність, нагодувати голодних всього світу і хіба не ми перші почали посилати посилки допомоги нужденним? Як будь-які два Рака, хіба не стаємо ми в кризовій ситуації непередбачено твердими, як раковина Рака? І скажіть, чому країни, яким ми намагаємося допомогти, влізаючи в їх внутрішні справи, не люблять нас через це ще більше? Хіба величезний бюджет і найбільший в світі запас ядерної зброї – не ознаку надмірної обережності Америки? І, Бог свідок, ми завжди боролися і міцно чіплялися за свою свободу.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 15 T. 0,163