Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби, народжені з 01 березня – 10 березня, друга декада – Ґасбрук


Риби друга декада – це народжені з 01 березня по 10 березня

Ця особистість наділена здатністю втілювати, а також інтуїцією, чесністю, почуттям справедливості. Логічний і практичний розум конфліктує з інтуїтивною схильністю до пасивності.

Позитивний стан виражається інтуїтивним розумінням змін в умовах, причини і наслідки того, що відбувається серед людей. Дев’ятки Риб наділені природною здатністю втілювати. Знають, яким чином поєднувати теорію з інтуїцією, та з такою логічною точністю, що видатні результати забезпечені. Дуже терплячі і наділені гострим відчуттям часу, знають, коли і скільки вичікувати, а коли потрібно діяти. Дев’ятки Риб благородні, привітні і пристосовувались люди. Логіка частоти Юпітера пом’якшена благородством і основного знака і потенціалу, що зовсім не впливає на рівновагу особистості. Дев’ятки Риб цінують фізичні задоволення, радості життя і бажають всім щастя. Вони дотримуються чесної гри і справедливості.

Негативний стан. Ця особистість віддає себе ілюзіям, мріям, різним теоріям. Завжди в очікуванні того, що вони втіляться в життя. Їх життя тече в нереальному світі, вони сподіваються, що успіх їм принесе новий поворот «Колеса щастя». Розробивши якусь ідею теоретично, вважають її вже здійсненої на практиці. А якщо відчувають розчарування з цього приводу, то запевняють себе в тому, що у нього (у неї) нещаслива доля. Без мінімального натяку на стриманість задовольняють свій фізичний апетит, тим самим притупляючи «витончене лезо» природного логіки, сповільнюючи свої свідомі реакції набагато більше, ніж ординарні особи. А якщо втратять вроджену схильність до рівноваги і оцінці часу, то з крайнього оптимізму впадають в крайній песимізм.

Рівновага обов’язково прийде, якщо звичайним для дев’яток Риб стане з’єднання логічного мислення і практичного аналізу, а блиску інтуїції протиставити розумне міркування. Саме в цьому і полягає найкращий спосіб утримувати позитивний стан Дев’ятки Риб. Усім, хто народжений в цій декаді, необхідно пам’ятати: будь-яку теорію може підтвердити тільки отриманий за допомогою цієї теорії результат! Навіть в насолодах слід привчати себе до помірності, але аскетизм і заборони не бажані. За допомогою розумної дисципліни і розумного, прагматичного підходу до життя Дев’ятки Риб підуть по правильній для себе дорозі, про що б не йшлося – про справу або про особисті стосунки.

Коментарі. У нормальних умовах Дев’ятки Риб повинні бути щасливі, дуже щасливі. Назва «Матеріальне щастя» Таро-карти відповідає і символам і людям, народженим у цій декаді. Дев’яткам Риб свої здібності і діяльність наділити в конкретну форму вельми нелегко, і швидше вони схильні відступити, ніж проявити амбітність. Зауважимо, що, крім дуже рідкісних, добре врівноважених і повністю позитивних дев’яток Риб, всіх інших цікавить більше теорія, ніж практичний результат.

Помірність для цих людей – величезна проблема. Як і всі інші, вони повинні уникати надмірностей, але сувора стриманість може бути для них і небезпечною. Для дев’яток Риб, насолода фізичними радощами – не розкіш, а необхідна потреба. Вони більше створюють і краще працюють, якщо не дотримуються строгих правил подібно дієті або посту, надмірна надмірність і надмірна стриманість однаково небезпечні для них. Для загального благополуччя народженим у цій декаді надзвичайно важливо врівноважити ці дві крайності в своєму житті.

Серед дев’яток Риб переважають теоретики. Лютер Бербанк розробляв теорію овочів і фруктів, а Поль де Крюіф – мікробіологію. Олександр Грехем Белл – творець абсолютно необхідного засобу зв’язку – телефону. Мірча Еліаде провів теоретичне дослідження по всіх відомих релігій світу, а одну з них очолював Папа Пій XII. У цю декаду народжені Боббі Фішер, композитор Моріс Равель, Мікеланджело, Елізабет Браунінг, (Михайло Горбачов – прим. Пер.).

Всі люди, наділені потенціалом Дев’ятки, володіють незалежним духом. Частота Юпітера забезпечує цій декаді ще й упорядкований і загальноприйнятий спосіб життя, що призводить дев’яток Риб в досконалу рівновагу. Всупереч еластичності і великий особистої привабливості, якою зазвичай наділені народжені в цій декаді, у них дуже твердий характер. У позитивному стані проявляють вірність, чесність, бажання до праці, в негативному стані така твердість перетворюється в жорстокість, підтримку згубних надій. Таро описує їх як «благочестивих і благородних», хоча іноді і «дурних», але визнає за ними «піднесений розум, який не можуть задовольняти малі й обмежені ідеї». Таро обіцяє їм «повне і досконале здійснення щастя і задоволень».

Ґасбрук М.Б.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 13 T. 0,174