Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Друїдів – В’яз (12.01-24.01; 15.07-25.07)


В’яз – 12-24 січня, 15-25 липня

Великий, стрункий, красивий. Дуже привабливий для навколишніх, але має в собі щось стримуюче. Не надто, однак, стежить за собою, вдягається з деякою простотою, часто не може розстатися зі старим улюбленим светром.

В’яз не вибагливий і не любить ускладнювати своє життя. Для нього характерні спокій і врівноваженість. Найбільш помітний недолік – повільність. Схильність до моралізування – сама нестерпна риса.

Всупереч видимості, у нього слабке здоров’я. Прямолінійний і відкритий, роззброює щедрістю. Вірить у людську доброту. Справа, яку захищає, завжди шляхетно, і він вірить, що рано чи пізно доб’ється визнання. Сильніше, ніж інші, переживає невдачі. Уміє багато зробити для користі своїх і близьких, має розвинене почуття відповідальності, боргу.

У почуттях жагучий, може бути навіть палким. Якщо вибір його буде вдалим, то він зуміє створити умови, щоб любов у його будинку пережила діамантове весілля.

Любить керувати і значно в меншій мері – підкорятися. Вправний в управлінні людьми. Його вимоги також великі, як і любов, яку він дає сам.

Ставтеся до нього терпляче, він вартий цього. Уміє бути дуже відданим. Має здоровий розум і вправні руки. Відрізняється живим розумом, конкретним і практичним. Має почуття гумору і часто це почуття рятує його в моменти розчарувань.

Його життя буде приємним і без усяких потрясінь, тобто такою, яку він собі бажає.

Риси народжених під знаком в’яза: спостережливість, організаторські здібності, реалізм.

Під знаком в’яза народилися: Мольєр, Стендаль, Едгар По, Альберт Швейцер.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,381