Все про вагістність
Все про вагістність

Зодіакальний гороскоп – факти про Стрільців, від Марфи Бомбушкар


факти про Стрільців

факти про Стрільців

Планета управитель: Юпітер

Стрілець риси характеру: Стрільці чесні, безстрашні й щедрі люди. Хоча, багато хто з них, як правило, живуть у своїх власних світах, занурюються в релігії та культури інших націй. Стрільці досить інтелектуальні, але не люблять точні науки – право, медицина, релігія, астрологія і філософія – це їх коник, а не математика, фізика і хімія. Стрільці люблять займатися творчою, креативною, роботою. Люблять подорожувати і вчитися чомусь новому. Стрільці дуже люблять свою незалежність і бережуть її. Деякі з їхніх рис характеру, все ж, можуть межувати з ексцентриситетом або безтактністю. Їх відвертість і чесність, якою вони так пишаються, вміючи називати речі своїми іменами, може призводити до скандалів і ображати інших людей, які живуть у своїх ілюзіях. Через занадто енергійний розуму, дуже широких поглядів на світ, а іноді і непослідовності, хвалькуватості і змін своїх ідей і ідеалів, Стрільців іноді вважають дуже непостійними.

Щасливий день для Стрільця: четверг

Щасливі числа: 3, 12, 21, 30

Щасливі кольору для Стрільців: фіолетовий, червоний, рожевий

Камені приносять удачу: аметист і топаз

Талісман Стрільця: Олово, Флінт, наконечники стріл і ріг достатку

Позитивні риси Стрільця: щедрість, альтруїзм, безстрашність, упевненість у собі, любов до природи, любов до подорожей, широта поглядів.

Негативні риси Стрільця: самовпевненість, прямота, зухвалість, відсутність концентрації

Можливі проблеми зі здоров’ям: Стрільці підлеглі планети Юпітер – самої величезної серед планет у сонячній системі. Саме – велич і є проблемою Стрільців – а точніше ожиріння. Але не тільки зайва вага – проблема у них. Так само, знак Стрільця управляє печінкою в організмі людини – варто звернути увагу на цей орган, Стрільці дуже схильні до різних захворювань печінки. Варто уникати надмірне вживання алкоголю та різних токсичних речовин, які можуть негативно впливати на печінку. На відміну від Риб, Стрільці навряд чи стануть алкоголіками або наркоманами, але висока ймовірність того, що печінка не витримає. У Стрільців занадто динамічна емоційна система, з вогненними перепадами настрою – слід практикувати глибоке дихання і медитацію. Необхідно більше уваги приділяти імунній системі.

Сумісні знаки: Овен, Близнюки, Лев, Терези, Водолій

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 55 T. 0,311