Все про вагістність
Все про вагістність

Зодіакальний гороскоп – факти про Скорпіона, від Марфи Бомбушкар


факти про Скорпіона

факти про Скорпіона

Планети управителі: Марс і Плутон

Скорпіон риси характеру: Скорпіони – самий містіколюбивий знак Зодіаку, таємниці та загадки, містика і керування масами, маніпуляції, це їх стезя. Вони сильні духом, завжди намагаються взяти реванш, завжди намагаються робити те, що самі хочуть, на що самі зважилися, і змушують робити це інших, часто через маніпуляції. Дуже потайливі, володіють різними зовнішніми фасадами. Їх глибина, завжди прихована від інших, приховує їх внутрішній світ. Їх емоційні бурі приховані від інших, і вирують всередині них безперервно, дуже динамічна психологія у цих людей, як, іноді, і поведінку. На відміну від Козерігів, вони не стримують свої емоції (тим самим вбиваючи їх ), а приховують їх від інших всередині, глибоко, не показуючи свої емоційні бурі іншим. Більшість Скорпіонів скептично ставляться до чужих, не довіряють іншим. У той же час вони дуже магнетичні, особливо в сексуальному плані. Скорпіони не здатні прийняти і пробачити зраду. Так само вони не зможуть пробачити і легкий натяк на відмову, на «ні », в їхній бік. На незгоду з ними, Скорпіон не Овен, не воюватиме за свою думку, але й чужий він не прийме – просто промовчить, так що знайте, що мовчання – це не знак згоди з боку Скорпіона. Жало Скорпіона дуже знамените, і навіть вкрай доброзичливі й дипломатичні Скорпіони можуть вжалити інших, якщо в поганому настрої. Тим не менш, вони володіють магнетичною чарівністю, яка притягує до них багатьох, особливо протилежну стать. У любові вони роблять все для коханої людини, який буде їм вірним, будуть намагатися побудувати глибокі відносини. Дуже ревниві, власники, хоча і не показують це.

Щасливий день для Скорпіона: вівторок

Щасливі числа: 9, 18, 27

Щасливі кольору для Скорпіонів: червоний, золотистий і червоний

Камені приносять удачу: онікс

Талісман Скорпіонів: золоті символи

Позитивні якості Скорпіонів: впевненість в собі, магнетизм, надійність, врівноваженість, безстрашність, відданість, цілеспрямованість

Негативні якості Скорпіона: власництва, нетерпимість, контроль поведінки, підступність, нелюдськість, жорстокість, нездатність пробачити, сильне почуття помсти.

Можливі проблеми зі здоров’ям: Скорпіони, їх знак пов’язаний з репродуктивною системою людини. Слабкими місцями у Скорпіонів є їх статеві органи, репродуктивні. Дуже сильне сексуальне бажання, енергія, якою потрібно давати вихід, щоб не почалися психічні розлади, які можуть призвести до занепаду здоров’я в цілому. Можете пробувати направляти свою енергію в інше русло, в різні творчі заняття. Варто оберігатися різних венеричних захворювань, Ви дуже схильні їм, інфекціям, геморою, порушення репродуктивної системи та видільної. Ходіть в басейн, Ваша стихія вода, вона може вилікувати Вашу нервову систему.

Сумісні знаки: Телець, Рак, Діва, Козеріг і Риби.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською.

  1. Один комментар до “Зодіакальний гороскоп – факти про Скорпіона, від Марфи Бомбушкар”

  2. Оксана в 14.04.2014 | Відповісти

    Основне і дуже важливе як для мене це не брати в борг. Я сама даю собі у всіх напрямках ради. А якщо він по великій нужді є,то стараюся позбутися його якнайшвидше.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,173