Все про вагістність
Все про вагістність

Зодіакальний гороскоп – факти про Раків, від Марфи Бомбушкар


факти про Раків

факти про Раків

Планета управитель : Місяць

Раки риси характеру: Раки знамениті своїми душевними коливаннями, або не рішучістю, темпераментністю, незахищеністю і непевністю. Сильно бояться відмов і болю (психологічних травм від інших ), хоча всьому цьому протистоять їх інші риси характеру – чіпкість (прихильність), вірність, прив’язаність до близьких людей, емпатія і бажання показати свою стійкість і силу іншим – бажання показати свою силу, особливо у чоловіків Раків (виражається у фразі « Піду наб’ю морду…»), насправді всього лише «броня», за якою Раки ховаються, намагаючись приховати свою чутливість і вразливість. Ось цьому серед них і буває так багато забіяк, які спочатку бійки махають кулаками, а потім п’ятами, і після славної втечі – знову кулаками. Багато Раків є так само досить примхливими і схильними до песимізму і підозрілості. Добре розуміють людей на підсвідомому рівні, підлаштовуються під емоції інших. Їх підстроювання може призводити як до повного смутку, так і до хорошого настрою – залежно від навколишнього оточення. Метеозалежні – якщо на вулиці дощ, можуть весь день проспати і похандрити, а якщо сонце – то повні енергією. Чутливі до фаз Місяця. Мають, як і Риби, хорошою уявою, мрійливі. Любителі традицій, охоронці домашнього вогнища. Жінки Раки дуже люблять своїх батьків, а чоловіки – матерів.

Щасливий день для Рака: понеділок

Щасливі числа: 2, 7, 11, 16, 20, 25

Щасливі кольору для Раків: помаранчевий і білий

Камені приносять удачу: перли та рубіни

Талісмани для Рака: морські раковини і різні черепашки

Позитивні якості Рака: завзятість, вірність, патріотизм, емпатія, інтуїція, чутливість, переконливість, прив’язаність.

Негативні якості Рака: песимізм, підозрілість, скритність, перепади настрою, тенденція брати все близько до серця, нездатність забувати і прощати швидко (особливо образи) на емоційному рівні.

Можливі проблеми зі здоров’ям: так як Раки керовані місяцем, вони так само дуже чутливі і вразливі, вони схильні до емоційних занепокоєнь і почуттям депресії і песимізму. Шлунок їх слабке місце – можливі печії і ожиріння, а так само інші шлункові і кишкові захворювання. Варто їсти тільки свіжо приготовану їжу, легко «труяться», і з хороших компонентів. Так як вони дуже нервові, постійно переживають, хвильові люди – стрес може бути їх вірним супутником. Варто навчитися «вихлюпувати» зайві емоції, не затримувати в собі негатив. Спробуйте попрацювати з водою, вона понесе від Вас все погане. Або, хоча б, якщо Вас розлютили – вмивайтеся, якщо не можете прийняти душ.

Сумісні знаки: Телець, Діва, Скорпіон, Козеріг, Риби.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,175