Все про вагістність
Все про вагістність

Зодіакальний гороскоп – факти про Близнюків, від Марфи Бомбушкар


факти про Близнюків,

факти про Близнюків,

Планета управитель: Меркурій

Близнюки риси характеру: Мислять проникливо, володіють блискучим, живим розумом, добре запам’ятовують сказане, хороші комунікатори. Як і всі знаки стихії повітря – інтелектуали. Веселі люди, тактовні, підлаштовуються під інших – наслідують. Мають дипломатичний характер, іноді за себе можуть не постояли. Хоча, якщо і стоять за себе, то частіше словами, а не силою або сльозами. Занадто не постійні, можуть мати багато друзів, але це все на рівні «шапкових знайомих», без глибини. Любов до спілкування, отримують задоволення і відчувають комфорт у спілкуванні з іншими людьми, не люблять бути одні. У сексі, так само, частіше справи йдуть на словах, а не на ділі. Оточуючі їх люди – формують їх знання, характер, стереотипи. Варто Близнюкам змінити коло спілкування – перед Вами постане інша людина. Підлаштовуються під інших, особливо до думок та ідей. З іншого боку, Близнюки, можуть проявляти дуалізм з оточуючими, з помітною тенденцією до кривляння душею – подвійність – одній людині говорять одне, іншому – інше. До їх непостійності підходить прислів’я «Сім п’ятниць на тиждень». Бувають вкрай неохайні, «не помічають» створений бардак в будинку, неохайність в одязі і на голові.

Щасливий день для Близнюків: Середа

Щасливі числа: 5, 14, 23, 32, 41, 50

Щасливі кольору для Близнюків: помаранчевий, лимонний, жовтий

Камені приносять удачу: топаз, агат, смарагд

Талісмани для Близнюків: Ртуть

Позитивні якості Близнюків: Прекрасний розум, гарні навички спілкування, товариськість, дипломатія, бадьорість, ентузіазм, такт, життєрадісність, дотепність і універсальності.

Негативні якості Близнюків: Двоїстість, ухильність, нестабільність, нерішучість, лінь і неохайність.

Можливі проблеми зі здоров’ям: у Близнюків, як правило, можливі головні болі від перевантаження мозку через їх розумові здібності, Близнюки схильні до психічних і нервових виснажень. Варто звернути уваги на респіраторні захворювання – до яких вони мають схильність, такі як бронхіт і астма. Потрібно навчитися заспокоювати себе, в цьому може допомогти йога і медитування, які струкрурізують розумові процеси та ідеї в голові у Близнюків, підвищать розумову ясність і стабільність. Нерви – одна з проблем мутабельного хреста знаків Зодіаку. Як і всі повітряні знаки – повинні багато спати.

Сумісні знаки: Овен, Близнюки, Лев, Терези, Стрілець, Водолій.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 63 T. 0,329