Все про вагістність
Все про вагістність

Значення каракулей і картинок, які ресует людина


Ви помічали, що дуже часто, люди оточуючі вас починають малювати всілякі каракулі, загогулінкі, завітушечкі або картинки? На серветках у ресторані, на куточках паперу під час нарад, в зошитах на парах. А чи знаєте ви, що ці картинки, зогогулінкі і каракулі – малюються людьми – мають значення, показують підсвідомий світ людини, про який він може і не здогадуватися?

Часто люди малюють каракулі, навіть не замислюючись над тим, що вони хочуть зобразити на який потрапив під руку аркуші паперу. І як це не дивно, але позбавлені, на перший погляд, будь-якого сенсу малюнки, накреслені на листочках блокнотів, зошитів або на банальних серветках, дуже багато що можуть розповісти про їх автора. Роберт Бернс, відомий американський психолог, протягом багатьох років вивчав зв’язок, який існує між емоційним станом людини і його малюнками. Спеціаліст дійшов висновку, що за каракулям можна в точності визначити підсвідомі бажання і прагнення людини. Приміром, дуже багато людей малюють дерева, які, виявляється, є символами росту і нестримної життєвої енергії. Якщо намальоване ненароком дерево покрите густим листям, автор малюнка – вольовий і енергійний. Дерева голі й тонкі, як правило, малюють люди, що страждають від важких фізичних захворювань, або особи похилого віку, у яких не спостерігається волі до життя. Будиночок, несвідомо накреслений на якому-небудь листочку, свідчить про те, що людині не вистачає домашнього тепла і затишку. Нижче ми наведемо короткий список трактувань найбільш поширених каракулей:

Знаки долара, євро, інших грошових одиниць або просто цифри – людина стурбована фінансовими питаннями;

Різні види транспорту, як то автомобілі або потяги, свідчать про бажання змінити життя або просто відправитися в подорож;

Східці, сходи малюють люди, яких долає невпевненість, напруженість;

Лампочки чи сонце говорять про те, що людина гостро потребує тепла і турботи;

Різного роду геометричні фігури, як правило, зображують люди з аналітичним складом розуму.

На думку доктора Бернса, аналіз каракулей пацієнтів повинен стати повноцінним методом роботи фахівців-психологів, так як накреслені несвідомо фігурки проливають світло на психологічний стан людини. Вони завжди про щось говорять, адже є свого роду природним енцефалографом. Прилад, який під’єднують до мозку за допомогою проводів, малює голкою на папері. По суті, каракулі – це та ж енцефалограма з єдиною відмінністю: ручка або олівець, які людина тримає в руці, з’єднуються з мозком через нерви і м’язи.

Так, ретельний аналіз каракулей, залишених різними людьми, дозволяє визначити основні правила їх інтерпретації. За спостереженнями пана Бернса, зірочки дуже часто малюють ті, хто в дитинстві недоотримав батьківське тепло і турботу. Швидше за все, ці фігурки є свідченням пошуку когось, кому можна було б довіритися і перед ким можна відкритися.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,171