Все про вагістність
Все про вагістність

Жіночі заборони


Вважається, що жінка як хранителька домашнього вогнища і представник слабкої статі повинна мати певного роду обмеження в поведінці. Хоча зараз всі дотримуються думки, що чоловіки і жінки мають рівні права, але є кілька речей, які дамі бажано не робити, навіть якщо дуже хочеться, щоб не зіпсувати стосунки зі своїм чоловіком.

Ні в якому разі не можна сперечатися з чоловіком, показуючи при цьому значний рівень IQ. Доводячи те, що жінка права, вона підписує собі смертний вирок, знищуючи що знаходиться поруч з собою чоловіка, який в її і вже в його власних очах виглядає дурнем. У спірній ситуації краще поступитися. Потім ви донесете свою точку зору, і можливо, чоловік погодитися з нею, тільки вибір потрібно надати йому. Не варто забувати що жінка – це шия, а чоловік – голова. Від того, куди повернеться шия, залежить те, що і побачить голова. Тут на перший план виступає горезвісна «бабська» мудрість, яка говорить, що в дрібницях краще поступитися, а наполегливість потрібно проявляти тільки у винятково серйозних випадках.
Категорично не можна звалювати на себе важка фізична праця. Не треба займатися вдома перестановкою меблів, забиванням цвяхів і ремонтом електропобутової техніки, навіть якщо ви зовсім втратили надію, що у благовірного прокинеться громадянська свідомість, і він, зрештою, таки полагодить непрацюючий вже пару тижнів праска. Треба намагатися діяти так, щоб коханий сам виконував свої чоловічі обов’язки, і використовувати при цьому індивідуальні методи впливу. Важливо демонструвати свою слабкість, грати на незахищеності, щоб чоловік хотів бути сильним і стати на повну ваш захист. Саме в цьому сила жіночої слабкості.

Не можна на собі економити. Якщо у вас немає ультрамодних шпалер і меблі старі, ви не поставили в кімнату черговий торшер, то чоловік це переживе. А ось неохайного зовнішнього вигляду дружини йому навряд чи вдасться знести без наслідків. Дама завжди повинна бути на висоті, тим більше вона зобов’язана добре виглядати для свого чоловіка. Чуть-чуть хитрості, пара ласкавих слів – і все вам буде куплено.

Агресивне ставлення до чоловіка заборонено, не можна і дратуватися, це свідчить про те, що вам не вистачає жіночності. Не всі чоловіки можуть переносити саркастичні зауваження дами, особливо якщо вони відносяться до них.

Ні в якому разі не варто забувати, що значущість чоловіка повинна постійно підтримуватися і зізнаватися. Сильна стать теж любить вухами, тому потрібно створити такі умови, щоб він цю значимість відчував постійно – за це він буде цінувати вас і любити в будь-якому випадку.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 45 T. 0,174