Все про вагістність
Все про вагістність

Здоров’я Овена і дієта


Слабкі місця організму – кровопостачання голови, центральна нервова система і нирки. Непосидючий Овен витрачає багато енергії і потребує калорійної їжі, що містить достатньо фосфору – основної ланки в енергетичному балансі організму. Для активізації окислювально-відновних процесів і поліпшення засвоєння заліза (пам’ятаємо про кровопостачання!) Йому потрібен в значних кількостях вітамін C, а для підтримки нервової системи – вітаміни груп A і B. У чому Овен абсолютно не потребує, так це в збудженні. Тому міцну каву, чай і алкогольні напої з дієти слід виключити.

Овен зазвичай не звертає уваги на їжу – їсть коли завгодно, де завгодно і що попало. Отже, йому доведеться дотримуватися дисципліни (ненависне для нього поняття!) І приймати їжу регулярно приблизно в один і той же час.

Щоб не перевантажувати нирки і не перезбуджувати нервову систему, потрібно виключити з раціону темне м’ясо, а тваринні жири замінити рослинними. Взагалі, Овнові корисніше риба, ніж м’ясо – вона хороший джерело фосфору. Не слід зловживати сіллю і пряними приправами. Консервів краще уникати. Цукор корисно замінити медом. Вельми корисні Овнові каші з будь-якого виду зерна, особливо багатого залізом – ячменю, пшона, гречки, пшениці. Корисні йому і висівки (наприклад, з молоком). Необхідні мікроелементи Овен отримає з пісних сортів сиру, сиру. Обов’язкові овочі – картопля, морква, капуста, буряк, ріпа, редис. Не слід забувати про бобових – гороху, квасолі: це джерело білка, крім того, вони корисні для продукції гемоглобіну. І, звичайно, якомога більше вживати зелені, особливо петрушки, містить майже ідеальний набір солей і активаторів обміну речовин. З фруктів предпочтительней всього яблука (і залізо, і вітамін C). Не зашкодять банани та цитрусові. На зиму рекомендується насушити для чаю барбарис, чорноплідна горобина, обліпиху, шипшину, чорницю, глід. Заготовте квашену капусту, квашені яблука, брусницю, калину. Непогано запасти родзинки – адже Овен ласун!

Енергетична сіль Овна – фосфат калію, стимулюючий діяльність мозку, м’язів, нервів. Багато фосфату калію в помідорах, суниці, горіхах.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 52 T. 0,294