Все про вагістність
Все про вагістність

Здоров’я Тельця і ​​дієта


Слабкі місця організму – горло і сечовивідні шляхи, щитовидна залоза. Телець схильний до простуд. Для нього збільшені гланди, ангіна не рідкість, а звідси рукою подати до хвороб серця. В обміні речовин у Тельця виражені процеси засвоєння, а так як він дуже любить поїсти – реальна небезпека зайвої повноти.

Перше, що потрібно Тельцю – це навчитися повільно і ретельно жувати. Таким простим способом можна не тільки уникнути неприємностей у травленні, але і попередити ожиріння. Основний упор в харчуванні варто зробити на овочі: буряк, морква, картопля, цвітну капусту, огірки, цибуля, шпинат, зелений салат. Для підтримки роботи щитовидної залози не слід забувати про джерела йоду – морській капусті, морській рибі. У міру можливості слід вводити в раціон горіхи.

З фруктів найбільш корисні Тельцю сливи, абрикоси, айва, персики, апельсини. З напоїв краще всього лимонний – він корисний для підтримки горла в хорошому стані. Чай час від часу потрібно замінювати ромашковим або настоєм брусничного листа, дезінфікуючими сечоводи і сечовий міхур. Вживання кави краще звести до мінімуму.

Обмеженими повинні бути борошняні і крохмалисті продукти, солодощі.

Енергетична сіль Тельця – сульфат натрію (глауберової сіль), вона діє антитоксически і видаляє надлишок води з організму. Природні джерела сульфату натрію – нежирна яловичина, сир, овес, цикорій, цибуля, з ягід – суниця, малина, мінеральні води.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 121 T. 0,298