Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на 2021 рік для знаків Зодіаку від Марфи Бомбушкар


Це друга частина гороскопу на 2021 рік, в ній вказані важливі тренди і періоди для людей з їх впливом на сфери. Гороскоп буде складніше, ніж торішній, складний рік, з швидкими змінами і руйнуваннями, багато несподіваного і непрогнозованого, не того, що люди чекали. Минулий рік був набагато різноманітніший по важливим періодам і трендам, тому важко було згрупувати важливі посилання. У гороскопі на 2021 рік все найважливіше почалося в гороскопах на грудень 2020 і січень 2021, перечитайте ці гороскопи:

– Гороскопи Овна на грудень 2020 і Овна на січень 2021;
– Гороскопи Тельця на грудень 2020 і Тельця на січень 2021;
– Гороскопи Близнюків на грудень 2020 і Близнюків на січень 2021;
– Гороскопи Рака на грудень 2020 і Рака на січень 2021;
– Гороскопи Лева на грудень 2020 і Лева на січень 2021;
– Гороскопи Діви на грудень 2020 і Діви на січень 2021;
– Гороскопи Терезів на грудень 2020 і Терезів на січень 2021;
– Гороскопи Скорпіона на грудень 2020 і Скорпіона на січень 2021;
– Гороскопи Стрільця на грудень 2020 і Стрільця на січень 2021;
– Гороскопи Козерога на грудень 2020 і Козерога на січень 2021;
– Гороскопи Водолія на грудень 2020 і Водолія на січень 2021;
– Гороскопи Риб на грудень 2020 і Риб на січень 2021.

Гороскоп розбитий на три частини, зараз Ви читаєте другу частину, але буде корисно прочитати першу і третю:
– Перша – «Загальний огляд року» – основні періоди і тренди року, глобальний вплив;
– Друга – «Загальний гороскоп для знаків Зодіаку на 2021 рік» – тренди і періоди для людей з їх впливом на життєві сфери;
– Третя – «Про найцікавіші події в 2021 році» – передбачення на 2021.

В загальному гороскопі на березень 2020 була фраза: «Запам’ятовуйте якими були березень-липень 2020 року, це все буде з нами в наступні роки.». Сподіваюся, що Ви це запам’ятали. Так як ті події, що були з весни до літа, можуть повторитися, але тепер вони будуть швидшими і, ймовірно, руйнівними. Якщо Ви вирішили виниклі проблеми з березня по липень – повторення бути не повинно, якщо не вирішили і забули – чекайте повторення проблем в 2021 році і руйнування.

Найсприятливішими місяцями для людей будуть: березень, квітень, червень, вересень і жовтень.

Найкраще рік для Близнюків і Терезів, для Риб і Рака рік буде сприятливим з травня по липень.

Найбільш несприятливий гороскоп для Тельців, Левів і Скорпіонів – цим знакам швидкі руйнування, обмеження, бунтарство, багато що зміниться незалежно від Вас. Водоліям рік зростання і руйнувань. Сприятливий рік для Терезів і Близнюків, треба руйнувати слабке і зміцнювати себе, починати нове. Для Риб і Раків – цей рік буде найсприятливішим, але період цей буде лише з травня по липень (наступний рік для Риб і Раків дуже хороший). Решті знаків Зодіаку, людям, все більше залежить від особистих гороскопів – краще або гірше буде цей рік, на відміну від загальних трендів і періодів.

Найскладнішим буде 2021 рік тим, хто народився в першу і початок другої декади, наступні роки для інших декад. Водоліям цей рік і до весни 2023, але в 2021 році у Водоліїв буде паралельний сприятливий період, майже весь, який пом’якшить проблеми. Для Водоліїв спочатку буде життя шкереберть, багато змін, а потім стане легше (з весни). Для Тельця, Лева і Скорпіона весь рік і до весни 2023 будуть дуже складними, взимку і в кінця літа найгірше. Якщо у Вас є знайомі Овни, Раки, Терези, народжені в третій декаді, то запитайте у них, як їм жилося в другому півріччі 2020 року – це подібне чекає Тельця, Лева і Скорпіона в наступний рік. У 2022 і 2023 будуть деякі зміни, буде невелике полегшення.

Всім знакам січень-лютий будуть складними без різниці на декади народження.

У 2020 було швидке уповільнення з весни, до середини весни рік швидко розвивався, а потім сповільнилося до осені. Рік здавався нескінченним, з весни до жовтня. 2021 буде дуже швидкий, всі зміни в житті, особливо руйнівні і непередбачені, будуть відбуватися моментально. В 2021 уповільнення почнеться лише з літа, це буде поетапне уповільнення, тому воно буде мало помітним. Літо і вересень будуть самими повільними в цьому році, але все одно швидше, без застою як було в 2020. З жовтня знову все прискориться.

Людям, кажучи простими словами, краще плисти за течією і не будувати важливих планів, у всякому разі навесні, влітку і восени в 2021 році. Ці плани, ці нові починання, скоріш за все, будуть зруйновані. Якщо щось робити, то робіть пошвидше, ні в якому разі не довгострокові проекти. У спонтанності – успіх. Тільки деяким знакам (Терези й Близнюки, в якійсь мірі Водолій, дивіться гороскопи на грудень 2020 і січень 2021) в цьому році можна робити довгострокове і зміцнювати нове, але перед цим зруйнувавши слабке.

Дуже сильно зміниться суспільне життя, дружба, участь в колективах, участь в політичних та громадських проектах. Більше політизації та активності в суспільстві, зміна кола друзів. Зміцнення сильної дружби або її несподіване руйнування, руйнування слабкої дружби, початок нової серйозної дружби. Вступ в колективи і відхід з незадовільних. Зміцнення громадської позиції та розвиток її.

З 13 травня по 29 липня – час допомагати іншим і просити про допомогу. Легше буде з допомогою від інших людей, але головне не паразитувати. Для кожного знака в своїй сфері буде можливість отримати або дати підтримку. У ці 3 місяці можна зайнятися розвитком духовним, вірою, містикою. І ці 3 місяці треба запам’ятовувати де буде зростання і експансія, нові можливості і починання, нові мрії і бажання – це буде повторюватись в 2022 році сильніше і швидше. Цей же час буде сприятливим, щасливим, дуже для Риб і трішки менше для Рака.

Спробуйте згадати минуле, що було у Вас в 2009 році, які сфери отримали розвиток тоді, де були можливості, масштабні починання, цей період буде повторюватись в цьому році з 19 грудня 2020 по 13 травня 2021 і з 29 липня по 29 грудня 2021. Це рух Юпітера по Водолію. Період дуже сприятливий, хоча не для всіх знаків Зодіаку. Його початок може бути затьмареним масштабними несприятливими подіями в «суспільстві» (ключове слово року), іншими словами – в суспільстві, соціумі, політиці, економіці, в січні і лютому. Все негативне, що є в «суспільстві» буде посилено в цей час, але і для знаків Зодіаку, теж, все негативне посилиться. Після березня цей період стане сприятливим для більшості знаків Зодіаку, крім Тельця, Лева і Скорпіона.

Найсильніше вплив Юпітера буде на Водолія, після Тельця, Лева, Скорпіона. Рух Юпітера по Водолію дасть цьому знаку найбільше можливостей в житті, зміни життя, розвитку. Водоліям лише варто бути обережніше до лютого з бажаннями і зовнішніми подіями. Тельцю, Леву і Скорпіону весь період не зовсім сприятливий, бажання не відповідатимуть можливостям, треба бути скромніше, всі негативні якості в характері і події в житті будуть гіпертрофовані. Для Скорпіонів невелике полегшення прийде з травня по липень. Це дуже хороший період для Терезів і Близнюків, щоб розвиватися, дасть їм везіння і успіху, додасть оптимізму.

Як і в минулому році, самі швидкі і несподівані зміни , звільнення, руйнування, революції в житті будуть у Тельців, Водоліїв, Левів і Скорпіонів. Але в минулому році – це було лише у першої декади, а в цьому році у всього знака. Водоліям є можливість зміцнити себе, але навряд чи вони будуть цього хотіти.

Інтелектуальний тонус у Близнюків, Терезів і Водоліїв в цьому році 8-9 місяців! І на глобальному рівні, також буде більше інтелектуального тонусу у людей. Цей рік буде дуже багатим на новини та інформацію, спочатку про суспільство і технологіях, навесні і влітку про навчання і поїздках з угодами, з самого кінця літа до початку листопада – відносини. Знакам стихії Повітря – Близнюкам, Терезам і Водоліям у 2021 році треба спілкуватися, навчатися, більше подорожувати, розвиватися інтелектуально, буде багато нового і час для повернення старого.

Фізичної енергії буде однаково для всіх знаків Зодіаку.

Активності та енергійності, вітальності, дій, розвитку – конструктивних найбільше у Близнюків і Терезів. Деструктивних у Тельця, Лева і Скорпіона, у останніх двох можуть бути проблеми з вітальністю. Для Водоліїв багато перепадів, у кінця першої і початку другої декади, скоріш за все, буде невистачать і деструкція.

Небезпека травм і аварій, руйнувань, серйозних конфліктів, агресії і бунтарства – цим знакам рік найгірше: Водолій, Телець, Лев і Скорпіон.

Здоров’я в цьому році багато чого буде залежати від особистих гороскопів. Але, Тельцям, Левам і Скорпіонам найгірше, після Водолії кінця першої і початку другої декади, а після вже Діви. У Тельців, Левів і Скорпіонів здоров’я буде змінюватися швидко, несподівано, фізичний стан, операції, вага, нервові зриви.

Кар’єра, репутація, статус, цілі та досягнення

Як уже писалося на початку цієї частини гороскопу, для знаків Зодіаку на 2021 рік, в цьому році немає сенсу для важливих планів. Так що, намагайтеся більше плисти за течією, готуйтеся міняти цілі.

Рік несприятливий для кар’єри Тельцям, Скорпіонам, Левам – ця несприятлива смуга повинна була початися ще в грудні 2020 року. Бережіть свою репутацію! Цілі і кар’єру зможете зробити, але все буде раптово змінюватися і руйнуватися, всі зміни будуть непідвладні Вам.

Водоліям рік може дати становлення і руйнування, багато що залежить від Вас.

У травні-липні сприятливий час для кар’єри Близнюкам, постарайтеся почати щось нове.

Якщо Ви працюєте на державу або великі компанії, в період з кінця травня по початок жовтня у Вас будуть затримки і проблеми з просуванням. Всім в цей період краще не ставити перед собою далекі цілі. Період фоновий, але рік складний і треба бути обережніше.

Якщо Ви займаєтеся викладанням, юриспруденцією, медициною, міжнародними та громадськими зв’язками, буде фоновий несприятливий період з кінця червня до середини жовтня. Всім в цей період краще не ставити великі цілі.

Якщо Ваша кар’єра пов’язана з торгівлею, поїздками, аналізом і інтелектуальною працею, переговорами, оформленням документів або буде необхідність в цьому, тоді несприятливі періоди: з 30 січня по 21 лютого, з 30 травня по 23 червня, з 27 вересня по 18 жовтня.

Якщо Ви пов’язані з творчістю і мистецтвом, несприятливі періоди: з 25 червня до 1 грудня, 19 грудня 2021 по 29 січня 2022 (цей сильніше, якщо Ви не особливо популярні).

Важливі відносини

Найбільш сприятливий рік для відносин знакам стихії Земля: Діві і Козерогові. У Тельців теж буде багато подій у відносинах, але не всі будуть сприятливими.

Важливі відносини, розвиток і оновлення їх, такі як шлюби, приватне і ділове співробітництво з іншими, важливі договори та контракти, шанси на успіх в судах, пошук компромісів з ворогами, просуванні спільних проектів і ідей, можливості помиритися і знайти компроміси, важливі любовні відносини (саме важливі, а не інтриги і швидкоплинні романи) – це для знаків стихії Землі. Це буде помітним вже з січня, після середина квітня-початок травня, кінець липня-середина серпня, з початку грудня 2021 і до початку березня 2022 року!

Найкраще, найважливіше, рік для важливих відносин у Козерогів, хоч і почнеться це в листопаді, але буде до початку березня. Дуже довгий період гармонізує сферу відносин, можливості змінити відносини, почати нові, розвинути існуючі. У період з 19 грудня 2021 по 29 січня 2022 краще зайнятися старими і розібратися з існуючими, не починати нові, буде уповільнення в стосунках.

Найгірше рік для відносин Тельцям, Левам, Скорпіонам – несподівані зміни, розриви, конфлікти, вказівки на зради і інтриги.

Всім знакам знака Зодіаку (тільки можливі виключення в особистих гороскопах) нові важливі відносини, ділові та романтичні краще не починати з 19 грудня 2021 по 29 січня 2022, а повернутися до старих або переоцінити ті, що маєте. Старі відносини в цей час можна відродити. В існуючих відносинах буде уповільнення, в заручинах, оформленні контрактів, судових розглядах. В існуючих відносинах треба розібратися, можна прийняти рішення про їх завершення або продовження.

Всі скандали і конфлікти будуть сильними, з крайнощами, але не повинно бути занадто тривалих. Січень, лютий, липень, жовтень найгірше для конфліктів і розривів.

Найважливішими місяцями для відносин будуть лютий, березень, грудень.

Багатство – доходи і витрати

Обережніше з витратами, спадщиною, отриманням доходів від інших і виплат іншим (кредити, спонсорство і подібне) – Дівам, Тельцям, Левам, Скорпіонам і Водоліям.

Дуже цікавий рік для багатства Козерогам, можете зміцнитися і можете втратити, змінити, свої джерела доходів. З листопада до кінця весни 2022 року для Козерогів буде сприятливий період для збагачення.

Водоліям треба збагачуватися з травня по липень, як можна швидше, братися за все можливості.

В цьому році багато вказівок на фінансові глобальні проблеми, тому особливого багатства для знаків він не обіцяє. Все залежить від особистих гороскопів.

Найважливішими місяцями для збагачення і бізнесу будуть:

  • – сприятливі – березень;
  • – нейтральні, але дуже важливі, залежать від особистих гороскопів – лютий, березень і грудень;
  • – несприятливі – кінець квітня і початок травня, липень, перших дві декади листопада.

У період з 19 грудня 2021 по 29 січня 2022 не робіть дорогих покупок і важливих договорів.

Подорожі та навчання, бізнес, оформлення документів.

Проблеми з вищою освітою можуть бути у Близнюків, буде бажання кинути, при бажанні зможете побороти бажання. Звичайно, Телець, Лев, Скорпіон і Водолій – цим знакам також треба бути обережніше.

Вчитися найлегше буде повітряним знакам: Близнюки, Терези і Водолій, цей рік сприятливий для їх інтелектуального тонусу.

Для всіх, несприятливі періоди для початку нового навчання (вищого або курсів), оформлення документів, бізнесу, поїздок:

  • – з 30 січня по 21 лютого;
  • – з 30 травня по 23 червня;
  • – з 27 вересня по 18 жовтня.

Перед тим як почати нове масштабне навчання або новий масштабний бізнес, зарубіжну поїздку, подумайте, чи треба воно Вам в період з 20 червня по 18 жовтня, період фоновий, але все ж.

У ці ж періоди обережніше з подорожами.

Конфліктні періоди і тренди

У цьому році їх менше, ніж було в 2020 (тоді більше ніж півроку тривав конфліктний сильний період, з червня 2020 по січень 2021, багато було інших трендів). Але в цьому році конфлікти будуть доходити до крайнощів.

Самий конфліктний рік для Водолія, після Телець, Лев і Скорпіон.

Найсильніші, нові і посилення, конфлікти будуть в січні і лютому. Помітні конфліктні тренди будуть з 3й декади червня по 1 ю декаду серпня, з 1й декади листопада по 2 ю декаду грудня.

Гороскоп розбитий на три частини, зараз Ви прочитали другу частину, але буде корисно прочитати першу і третю:

– Перша – «Загальний огляд року» – основні періоди і тренди року, глобальний вплив;
– Друга – «Загальний гороскоп для знаків Зодіаку на 2021 рік» – тренди і періоди для людей з їх впливом на життєві сфери;
– Третя – «Про найцікавіші події в 2021 році» – передбачення на 2021.

Гороскоп опублікований 20 січня 2021 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 114 T. 0,434