Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на грудень 2018 – Марфа Бомбушкар


У мене буде пару оголошень, але про це в другому абзаці. Поганими будуть тільки перші дні грудня (до 8, максимум до 11) будуть проблемними, мрійливими, оманливими. Після 8\11 гороскоп буде сприятливим або нейтральним. В цілому останній гороскоп 2018 року, буде хорошим для меншості знаків, а нейтральним для більшості. Місяць буде бідним на короткі періоди, а тривалі тренди почнуться з самого початку грудня і лише повторення того, що вже було. А ось наступний місяць – січень, буде складним і багатим на події.

Оголошення:
– Гороскоп на січень 2019, перших 10 днів січня, я постараюся опублікувати до 23 грудня, а так само загальний гороскоп. Гороскоп на наступний місяць буде дуже багатим на події, періоди і тренди, січень буде оманливим і складним. Радує, що це початок року і багато просто відпочиватимуть.
– З 23 грудня я йду у відпустку, до середини січня.
– Нові правила та ціни будуть в грудні, але кому обіцяла, у тих все без змін.
– Поки з гороскопом на 2019 рік ситуація не ясна, буде лише огляд.
– Через обмеженість особистого часу, на жаль, в загальному гороскопі на грудень не буде «аналізу» подій, що відбулися в листопаді (порівняння подій з гороскопом). Менше буде приділено уваги і астрологічним вказівками (що було і \ або почалося в минулому гороскопі…), те ж саме буде і в загальному гороскопі на січень 2019 – відсутність порівняння подій в грудні. Та й взагалі, я хочу відмовитися від цього розділу в гороскопах. Занадто багато часу йде на це.

Що було і / або почалося в минулому гороскопі на листопад 2018 або раніше

З урахуванням того, що гороскоп виходить майже в зеніті місяці, а так же оголошення зробленого вище (про скорочення цієї частини гороскопу на листопад, грудень і січень), більше деталей зможете знайти в загальному гороскопі на листопад 2018.

Гороскоп на листопад був дуже важливим, було переміщення 2 зовнішніх, соціальних, планет в знаках. Такі переміщення відбуваються рідко. Юпітер перейшов зі Скорпіона в Стрільця (Юпітер змінює своє положення один раз на рік (без деталей). Уран повернувся в Овна, був у Тельці з травня 2018 року, а після повернеться в Тельця в березні 2019 року – ця планета змінює своє положення раз в 7 років (без деталей), поки що він залишиться в Тельці до 2025 року. Це важливі «переміщення», важливі періоди, які зададуть нові тренди.

Піковими періодами в листопаді були 7 і 22 число, перший пік – початок і нове, другий – завершальний і дозволяє розібратися.

З 5 жовтня по 16 листопада період проблемний для нових відносин і нових збагачень, нових дорогих покупок, важливих ділових і особистих угод, переоцінка і затримки. Могло бути повернення до старого і навіть було сприятливо повертатися до старого, але не починати нове.

З 17 листопада по 7 грудня аналогічний період, але тільки щодо знайомих (тих з ким спілкуєтеся або спілкувалися), робочих проектів і обов’язків, навчання і бюрократії, обов’язків і поїздок, здоров’я – теж час для повернення до старого, але не початку нового.

З 11 вересня по 15 листопада було більше енергії у повітряних знаків. А в світі більше енергії і активності в революціях і бунтарстві, активніше були вчені і політики, реформатори, борці за свободу і право. Якраз в кінці цього періоду почалися масштабні мітинги у Франції з жертвами. В Європі люблять відстоювати свої права, але у Франції таких сильних не було давно…

З 31 жовтня по 1 грудня інтелектуальний тонус у вогненних знаків, а в світі схильності до відстоювання своїх ідей і навчання інших, спілкування, міжнародних переговорів, публічних виступів, проповідування ідей і поглядів, навіть крайності в цьому.

З 31 жовтня по 2 грудня більше харизми у повітряних знаків. У світі більше акценту на важливих відносинах, особистих і ділових, хороший період по більшій своїй частині.

З 16 листопада до 1 січня 2019 року найбільше енергії (особливо духовної та активності духовної) у водних знаків. Може це і не період фізичних навантажень, але період для духовних практик, духовного зростання. Для світу це час активності духовної, відстоювання віри і релігії, духовних практик, духовних бажань. Краще не братися за фізичне навантаження і складні проекти.

Що буде нового важливого в гороскопі на грудень 2018

Місяць буде бідним на тренди, але і негативних трендів буде мало. Всього в останньому місяці року буде 4 негативних тренди, 2 з яких почалися ще в кінці листопада і два інших не надто вже негативні, а скоріше оманливі або індиферентні. Будьте обережніше зі скандалами і відносинами, релігією до 8 грудня, може бути плюс пару днів. На жаль, і сприятливих трендів буде мало, хоча деяким знакам (Скорпіону і Козерігові) пощастило більше. Останнє повторення 2х періодів, які були раніше. Весь 2018 рік був «роком Бабака», багато повторення і повернень старих патернів. 2019 буде швидким роком, більше нового досвіду і менше повернень. Кінець грудня та початок січня, Новорічний День, багато в чому будуть залежати від особистих гороскопів, комусь будуть стабілізуючими, а комусь такі що пригнічують. Важливих і середньострокових трендів в цьому місяці не буде.

Піковими періодами в грудні будуть:
– 7 грудня – пік початку нового, буде агресивним, а може бути лінивим, але точно оманливим і фанатичним. Можуть бути конфлікти релігійні, міжнародні, конфлікти за ідеали, віру, релігію, світогляд, за право і юриспруденцію, за торгівлю, за міжнародне право, нафту. На особистому рівні можуть бути конфлікти з наставниками, учнями, з тими, кого Ви навчаєте або хочете навчити і тими, хто Вас. Все ж в цей період можна почати щось нове або саме по собі почнеться щось нове. Обережніше з обманами і конфліктами.
– 22 грудня – пік кульмінації, буде нейтральним, багато що залежить від особистих гороскопів. Все ж таки постарайтеся завершувати і розбиратися в хвилюючому Вас. На особистому рівні, можна, приділити увагу сім’ї та місцю проживання, нерухомості, домашній обстановці. Це хороші дні для романтичних відносин, творчості, підтримки і меценатства до 23 грудня. На рівні суспільства час приділити увагу патріотизму, якщо чесно не зовсім вже важливий соціальний пік.

З 1 до 13 грудня буде посилення інтелектуального тонусу у водних знаків, особливо для Скорпіонів, час вчитися новому, більше інформації, поїздок, спілкування і новин. У світі це хороший період для вивчення психології, езотерики, сексології, соціології, фінансів, для того щоб докопуватися до суті. Гарний час для політиків, ораторські промови будуть впливати на маси, детективам і банкірам, тими хто досліджує і займається фінансами. До 7 грудня повертайтеся до старого, потім займайтеся новим. Цей період вже був з 10 по 31 жовтня.

С2 грудня по 7 січня більше харизми і почуттів у водних знаків, товариськості, особливо у Скорпіонів. На рівні людей і суспільства цей період посилить еротизм і сексуальність, ревнощі, посилить матеріальні бажання (бажання бути багатими, володіти бажаним, накопичувати), питання боргів (бажання брати в борг). Цей період вже був з 9 вересня по 31 жовтня.

З 13 грудня по 5 січня період підсилює інтелектуальний тонус у вогненних знаків, особливо Стрільців. У суспільстві ці дні дадуть багато новин, публічних виступів, демагогії, інформації і розмов про релігію, міжнародних відносинах, право, пошуку істинні і пропаганди. Гарний час для людей, пов’язаних з суспільством, релігією, юриспруденцією, медициною, навчанням, публіцистикою. Період вже був з 31 жовтня по 1 грудня. Та й весь 2018 був багатим на інтелектуальний тонус у вогненних знаків, про що було багато раз сказано.

Короткі періоди в гороскопі на грудень

З 4 по 7 грудня – мріяння, лінь, бажання хвалитися, зросте схильність до обманів і інтриг. Період ліні і схильність валити все на інших або бути цапом-відбувайлом, з крайності в крайність. Обережніше з любовними романами, духовними прагненнями і містикою.

З 4 по 10 грудня – це ще один період духовних завзять, активності релігійної та езотеричної, містичної. Тепер багато що залежить від особистих гороскопів, буде він сприятливим і дасть зростання, або ж буде негативним і дасть обман. Може бути лінь або фанатизм. Схильність до любовних інтриг, розмитість в бажаннях. У бізнесі, відстоюванні своїх бажань, творчості, сексі, скандали намагайтеся більше концентруватися. Бійтеся фанатичності. У світі можуть бути скандали через релігію, нафту, на тлі загострення обманів і фанатизму.

7 грудня – пік, початок.

З 19 по 22 грудня – перший сприятливий період. Посилення енергійності, впевненості в собі, посилення інтуїції і прагнень до нового, ексцентричних вчинків (особливо щодо іміджу). Хороші дні для вчених і політиків. Непогані дні для публічних виступів і активності. Сприятливі дні для змін.

З 19 по 23 грудня – дні романтики і творчості. Вдалий час допомагати іншим і просити про допомогу. Гарний час для особистих відносин, любові.

З 20 по 23 грудня – багато новин, спілкування, добрі дні для навчання і розширення своїх знань, поліпшення кола спілкування, робочих проектів.

22 грудня – другий пік, кульмінації.

З 23 по 26 грудня – обережніше з інформацією, документами, знаннями. Обмани і неуважність. Схильність до інтриг і маніпуляцій в справах.

З 31 грудня по 4 січня – період на особистому рівні багато в чому залежить від особистих гороскопів. Комусь це буде можливість зміцнити себе, свою репутацію, свої можливості, свою вітальність. Для когось це буде час депресії і розчарування. У ці дні потрібно бути серйозними в починанні нового, обіцянок, законах, хвастощах, показування себе. Намагайтеся бути стриманими. У суспільстві період може бути обмежуючим і депресивним. Хворим на серце потрібно бути уважним.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп опублікований 19 листопада 2018 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,367