Загальний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на жовтень від Марфи Бомбушкар


Це мій третій, загальний для Зодіаку, гороскоп на місяць. Не те, щоб це ювілейне число — 3, але досить символічне, особливо в найпопулярніших релігіях світу. Нагадаю, що в загальному гороскопі я намагаюся донести загальні тренди для всіх знаків Зодіаку, а отже — людей. Адже кожен з нас «ходить під своєю зіркою», ніщо в цьому світі не ізольовано. Є причина — є наслідок, який може бути причиною. Або є наслідок від причини ……

Різні «складності», нерви, різкі зміни (особливо на політичному та соціальних рівнях, зміни пов’язані з масами) будуть в першій половині жовтня. Говорячи більш простою мовою, прихід жовтня дасть жару, життя завирує і стане більш активним, ломаючим устрій, правила, трансформуючим політику і релігію. Друга половина місяця буде більш гармонійною, так що, дочекайтеся 15+ жовтня! Особливо сильно «активним» буде життя у Овнів, Раків, Терезів і Козерогів з приходом жовтня, до 3-4, а потім в період з 7 (8) по 13 (14) жовтня (пік), так що тримайтеся!

В загальному тренді — жовтень буде місяцем не те щоб конфліктним, але скандали зростуть, запальність, нервозність. Особливо в середині жовтня і початку місяця. Хоча буде і період затишшя у конфліктах (на світовому рівні) з 4 по 10 жовтня. А ось 11 буде якийсь енергетичний сплеск, багато чого зміниться.

Тривалий тренд, тренд місяця, розпочнеться 2 жовтня і триватиме до 23 (можливо 25-30) — він буде пов’язаний з релігією, політикою (особливо міжнародною), культурою. У цих сферах відбудуться трансформації, зміни, позбавлення, поглиблення, глибокі розширення (розширення в глибину). Цілком імовірно, що перемінятися основні тренди у цих сферах, розвиток, бажання. Гарний час для великомасштабних проектів! При цьому, мушу зауважити, що можливі і нові конфлікти в ці дні, глобальні, пов’язані з політикою або релігією, культурою. Але ці конфлікти, будуть сильно трансформувати ці сфери, але не грубо, а м’яко. Схожий аспект був у лютому 2014 року, а почався з приходом 2014. Подивимося, щось масштабне повинне буде відбутися і змінитися в перерахованих мною сферах.

З 5 по 9 жовтня — час для конфліктів. Бажання отримати все, при цьому не даючи нічого. Час і в якійсь мірі прихованою від інших агресії, непоказної, таємної.

Зауважу, що з 8 по 13 — можливе безсоння у багатьох.

І в липні, і в серпні, були періоди, коли люди занадто багато витрачали або надто вже економили — починаючи від емоцій і закінчуючи грошима. Ось і в жовтні буде такий час. Спочатку з 9 до 14 жовтня — всі будуть емоційно і фінансово затиснуті (згадайте перші числа серпня — ця ситуація повторитися, але трішки більш «затиснуті»). А в період з 23 по 28 — надто вже щедрі (згадайте самий кінець червня і початок липня! Пам’ятаєте, як багато Ви витрачали, знайомилися, закохувалися? Знову цей же аспект, але цього разу він цинічніший (може бути)). Це стосується всього пов’язаного з відносинами, грошима, матеріальними благами, суперечками і скандалами.

З 9 жовтня по 8 листопада — хороший час для земних знаків, у сферах любові, творчості, спілкування, іміджу, а особливо для Дів.

Як я вже писала, пару раз, середина жовтня буде дуже вже насиченою і активною, багатою на різні раптові зміни… Будьте обережніше з 8 по 14 жовтня, а особливо з 10 по 12 — це піковий період! І особливо — Овни, Раки, Терези і Козероги — в ці дні Вам будуть дути вітри ураганів, хоча, зміни цього зоряного аспекту — це завжди складно прогнозований результат. Хочете змін — плануйте на ці дні. Для соціуму, світу, цей період буде досить емоційним, різким, несподіваним, конфліктним і скандальним. Складно буде тримати себе в руках.

Ще з 25 вересня, багато почали відчувати проблеми з інформацією і документами, а я ще й радила в ці дні не укладати договори! Так от, після 10 жовтня, краще після 15 — починайте нове пов’язане з цим всім, проблеми закінчаться!

Хороший, силовий період буде з 13 по 20. Час для концентрованої енергії і сили! Та до того ж і дуже масштабний — масштабність буде до 23! Час енергійності й оптимізму. А от у світі, в ці дні, вірогідні розпалювання конфліктів з новим рівнем. Але паралельно з цим, можуть бути, якісь нові важливі проекти, пов’язані з медициною і роботою.

Сильний любовно-сексуальний (більш орієнтований на платонічну любов і бажання володіти) період буде з 15 по 23 число. При цьому спочатку це буде дуже романтичний, мрійливий, заворожливий, туманячий у відносинах період з 15 по 19, а потім вже пристрасно-платонічний з 21 по 23, який може трансформувати любов.

Маса новин, ідей, можливо і якийсь науковий прорив, пов’язаний з комунікацією або інформацією, або торгівлею, або подорожами 25-26, але найвірогідніше, що просто дні будуть багатими на новини.

З 25 по 30 — емоційно-чутливий період, при цьому буде і відчуття ліні, а так само фізичних бажань, голоду, сексу.

Ще один романтичний-любовний період в цьому місяці буде з 29 по 8 листопада. Він дуже вже сильно буде схожий на той, який був з 30 серпня по 3 вересня — любов, бажання сексу, в якійсь мірі нетерплячість і нетерпимість у відносинах, а так само щодо фінансів — активність у всіх цих сферах. Але цього разу він буде трохи більш стриманий, особливо на фізичному рівні, хоча період так само чудовий!

Час для духовного спокою або заспокоєння з 29 по 2 листопада. Особливо сильно цей період буде помітним у духовних і мрійливих людей. Цей же період, так само, хороший для творчості та пожертвування.

Питання-відповіді від Марфи Бомбушкар

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 29 вересня 2015.

  1. Один комментар до “Загальний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на жовтень від Марфи Бомбушкар”

  2. Юрій в 05.10.2015 | Відповісти

    Доброго дня.

    Зорієнтуйте будь ласка, по термінах гороскопу на жовтень по знаках зодіаку, а то вже сили чекати не вистачає
    ))

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережіПошук

2012-2018© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог

Q: 19 T. 0,152