Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на жовтень від Марфи Бомбушкар


Це мій третій, загальний для Зодіаку, гороскоп на місяць. Не те, щоб це ювілейне число – 3, але досить символічне, особливо в найпопулярніших релігіях світу. Нагадаю, що в загальному гороскопі я намагаюся донести загальні тренди для всіх знаків Зодіаку, а отже – людей. Адже кожен з нас «ходить під своєю зіркою», ніщо в цьому світі не ізольовано. Є причина – є наслідок, який може бути причиною. Або є наслідок від причини ……

Різні «складності», нерви, різкі зміни (особливо на політичному та соціальних рівнях, зміни пов’язані з масами) будуть в першій половині жовтня. Говорячи більш простою мовою, прихід жовтня дасть жару, життя завирує і стане більш активним, ломаючим устрій, правила, трансформуючим політику і релігію. Друга половина місяця буде більш гармонійною, так що, дочекайтеся 15+ жовтня! Особливо сильно «активним» буде життя у Овнів, Раків, Терезів і Козерігів з приходом жовтня, до 3-4, а потім в період з 7 (8) по 13 (14) жовтня (пік), так що тримайтеся!

В загальному тренді – жовтень буде місяцем не те щоб конфліктним, але скандали зростуть, запальність, нервозність. Особливо в середині жовтня і початку місяця. Хоча буде і період затишшя у конфліктах (на світовому рівні) з 4 по 10 жовтня. А ось 11 буде якийсь енергетичний сплеск, багато чого зміниться.

Тривалий тренд, тренд місяця, розпочнеться 2 жовтня і триватиме до 23 (можливо 25-30) – він буде пов’язаний з релігією, політикою (особливо міжнародною), культурою. У цих сферах відбудуться трансформації, зміни, позбавлення, поглиблення, глибокі розширення (розширення в глибину). Цілком імовірно, що перемінятися основні тренди у цих сферах, розвиток, бажання. Гарний час для великомасштабних проектів! При цьому, мушу зауважити, що можливі і нові конфлікти в ці дні, глобальні, пов’язані з політикою або релігією, культурою. Але ці конфлікти, будуть сильно трансформувати ці сфери, але не грубо, а м’яко. Схожий аспект був у лютому 2014 року, а почався з приходом 2014. Подивимося, щось масштабне повинне буде відбутися і змінитися в перерахованих мною сферах.

З 5 по 9 жовтня – час для конфліктів. Бажання отримати все, при цьому не даючи нічого. Час і в якійсь мірі прихованою від інших агресії, непоказної, таємної.

Зауважу, що з 8 по 13 – можливе безсоння у багатьох.

І в липні, і в серпні, були періоди, коли люди занадто багато витрачали або надто вже економили – починаючи від емоцій і закінчуючи грошима. Ось і в жовтні буде такий час. Спочатку з 9 до 14 жовтня – всі будуть емоційно і фінансово затиснуті (згадайте перші числа серпня – ця ситуація повторитися, але трішки більш «затиснуті»). А в період з 23 по 28 – надто вже щедрі (згадайте самий кінець червня і початок липня! Пам’ятаєте, як багато Ви витрачали, знайомилися, закохувалися? Знову цей же аспект, але цього разу він цинічніший (може бути)). Це стосується всього пов’язаного з відносинами, грошима, матеріальними благами, суперечками і скандалами.

З 9 жовтня по 8 листопада – хороший час для земних знаків, у сферах любові, творчості, спілкування, іміджу, а особливо для Дів.

Як я вже писала, пару раз, середина жовтня буде дуже вже насиченою і активною, багатою на різні раптові зміни… Будьте обережніше з 8 по 14 жовтня, а особливо з 10 по 12 – це піковий період! І особливо – Овни, Раки, Терези і Козеріги – в ці дні Вам будуть дути вітри ураганів, хоча, зміни цього зоряного аспекту – це завжди складно прогнозований результат. Хочете змін – плануйте на ці дні. Для соціуму, світу, цей період буде досить емоційним, різким, несподіваним, конфліктним і скандальним. Складно буде тримати себе в руках.

Ще з 25 вересня, багато почали відчувати проблеми з інформацією і документами, а я ще й радила в ці дні не укладати договори! Так от, після 10 жовтня, краще після 15 – починайте нове пов’язане з цим всім, проблеми закінчаться!

Хороший, силовий період буде з 13 по 20. Час для концентрованої енергії і сили! Та до того ж і дуже масштабний – масштабність буде до 23! Час енергійності й оптимізму. А от у світі, в ці дні, вірогідні розпалювання конфліктів з новим рівнем. Але паралельно з цим, можуть бути, якісь нові важливі проекти, пов’язані з медициною і роботою.

Сильний любовно-сексуальний (більш орієнтований на платонічну любов і бажання володіти) період буде з 15 по 23 число. При цьому спочатку це буде дуже романтичний, мрійливий, заворожливий, туманячий у відносинах період з 15 по 19, а потім вже пристрасно-платонічний з 21 по 23, який може трансформувати любов.

Маса новин, ідей, можливо і якийсь науковий прорив, пов’язаний з комунікацією або інформацією, або торгівлею, або подорожами 25-26, але найвірогідніше, що просто дні будуть багатими на новини.

З 25 по 30 – емоційно-чутливий період, при цьому буде і відчуття ліні, а так само фізичних бажань, голоду, сексу.

Ще один романтичний-любовний період в цьому місяці буде з 29 по 8 листопада. Він дуже вже сильно буде схожий на той, який був з 30 серпня по 3 вересня – любов, бажання сексу, в якійсь мірі нетерплячість і нетерпимість у відносинах, а так само щодо фінансів – активність у всіх цих сферах. Але цього разу він буде трохи більш стриманий, особливо на фізичному рівні, хоча період так само чудовий!

Час для духовного спокою або заспокоєння з 29 по 2 листопада. Особливо сильно цей період буде помітним у духовних і мрійливих людей. Цей же період, так само, хороший для творчості та пожертвування.

Питання-відповіді від Марфи Бомбушкар

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 29 вересня 2015.

  1. Один комментар до “Загальний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на жовтень від Марфи Бомбушкар”

  2. Юрій в 05.10.2015 | Відповісти

    Доброго дня.

    Зорієнтуйте будь ласка, по термінах гороскопу на жовтень по знаках зодіаку, а то вже сили чекати не вистачає
    ))

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 53 T. 0,310