Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на вересень від Марфи Бомбушкар


Закінчилося літо, прийшов час осені. Тільки дні календаря і місяці змінюються так кардинально і за людським розкладом, в астрології ж планети продовжують свій рух … Так що, цей початок осені не принесе в перші дні нові важливі і довгострокові тренди, а от уже в кінці вересня гороскоп зміниться і розташування планет.

Початок вересня буде дуже романтичним, дуже мрійливим, ідеалістичним. Це гарний час для творчих людей, щоб творити. Гарний час для закоханих або шукаючих любов. На жаль, не факт, що романи, заведені до 6 вересня дадуть в майбутньому плоди, але зате на початку вересня і наприкінці серпня вони будуть дуже пристрасними і красивими!

На жаль, але в цей же період існує й імовірність бути обдуреним або обдурити когось.

До змін готуйтеся в кінці місяця, з третьої декади, це буде напружений період, починаючи з 18-25 вересня, який триватиме до жовтня (а у особливо гарячих особистостей до закінчення першої декади жовтня). З 18 вересня розпочнеться один довгостроковий тренд, який триватиме до 2017 року, грудня місяця 17го року, але про це для кожного знака окремо.

З 25 вересня буде приріст енергії у земних знаків, особливо у Дів. І з 25 вересня до 30 вересня буде конфліктний період, але у особливо конфліктних особистостей він настане раніше і закінчитися пізніше, просто пік 25-30. Цей ж період, з 25-30, дуже поганий для різних договорів, дуже скандальний, дуже зухвалий, насильницький, ймовірно і зростання побутових травм в ці дні – будьте обережніше.

Це було найголовніше, а тепер коротко по періодах.

До 3го вересня час творчості і мрій, а може і ліні, ймовірно, що це і час обману в якомусь сенсі, самообману, бажання втекти. Цей же період гарний і для відпочинку, розслаблення.

Ще з кінця серпня і до 5го вересня – час любові і романтики, а матеріалістам – заробітку грошей, більш активного.

Хороший період для вольових рішень з 4 по 9 вересня, навіть по 10е. Це час, коли сили волі і бажання керувати буде основною темою. У якійсь мірі це так само конфліктний період, але він до того ж і трансформуючий, так що, якщо хотіли позбутися чогось – настав час. Для мас він може означати конфліктний період, коли «правителі» не бажатимуть йти на поступки. Підйом сексуальної енергії, не особливо романтичний період, але дуже сексуальний.

Ще один зірковий аспект настане 5 вересня і триватиме до 13 числа – цей час буде виражений спонтанною активністю, нестандартними діями, реакціями. Гарний час для творчих особистостей, яким необхідна нестандартна енергія. Хочу зауважити, що цей же період буде багатим на спонтанну сексуальну активність, що досить добре для любовних романів. Імовірне безсоння, особливо у чутливих людей, в ці дні. У світі, може, зрости несподівана, але не тривала, агресивність і ймовірність аварій.

Ще з 22 липня цього року, багато хто мав відчути «повернення» «тем» пов’язаних з відносинами або фінансами (повернулася стара любов або фінансові питання). Складно було заробляти новими способами, але легко отримувати за допомогою старих-забутих. У відносинах був перегляд, переоцінка, нові відносини складно стало заводити, теж стосується і джерел доходів. Результати від фінансової діяльності, а так само від договорів «спізнювалися». Після 6 вересня – нові відносини заводити стане простіше, легше йтиме справа і з новими способами заробітку. На жаль, існуючі відносини і способи заробітку, здобуті з 22 липня по 6 вересня, можуть закінчитися.

Досить довгий період з 7 вересня до 28 вересня буде конфліктним. У цей час вірогідні скандали, підвищена впертість, бажання відстоювати свою думку шляхом тиску на співрозмовника. Будьте готові до скандалів. Хочу зауважити, що це будуть скандали на словах, бажання відстоювати саме свою точку зору (навіть якщо й не праві), а не бійки тощо.

Ще один середній тренд буде з 8 вересня до 27 – цей час більш значний для соціуму, ніж для окремої особистості, час – «Фоми невіруючого». Ідеологічні конфлікти, філософій, церков, життєвих цілей і устремлінь. Для ідейних людей, а так само віруючих, цей час буде помітним, а для прагматиків – ні. В цілому для індивідуальних гороскопів він позначений депресією, різними духовними питаннями, проблемами, пов’язаними з етичними нормами, зниження самооцінки. Не бажано вирушати в подорожі, можливі проблеми з творчістю, навчанням. У світі, в ці дні, вірогідні величезні скандали, пов’язані з різними таємницями і цілями, владою, релігією.

13 вересня, плюс мінус 4 дні, емоційний період, але емоціям буде складно давати вихід назовні. Починаючи з цього періоду почнеться додаток сил.

З 18 вересня і до 20 грудня 2017 – настане другий довгостроковий тренд в цьому році. Я писала про нього в гороскопі на 2015 рік, а так само попереджала про нього в гороскопах на січень для кожного знака Зодіаку (цей тренд почався в січні минулого року, тривав до березня, а тепер ось повернеться), спробую розкрити і повторити його знову. Це складний час для Стрільців, Близнюків, Риб і Дів (саме в такій послідовності – найскладніше Стрільцям, після решті). Час обмежень, прикростей, песимізму, час, коли потрібно буде серйозно поглянути на життя, нехватки сил і ресурсів. Для інших знаків все буде по сферам, а цим 4рьом доведеться найбільше.

З 18 вересня до 10 жовтня – у всіх будуть проблеми в комунікації, оформленні документів, поїздках. Чекайте затримок, упущення термінів, збоїв, втрат документів та інформації. Серьойозніше ставитеся до дороги, документів, договорів та домовленостей.

З 19 по 25, а для деяких і по 28 число, час несподіванок у відносинах і фінансах. Це час активності у відносинах і фінансах, час раптовості, несподіванки, імпульсивності, прагнення до нового, миролюбне бажання оновлення. Це хороший період для любові і романтики, особливо для тих, хто шукає чогось нового! Хоча дуже вже волелюбні і люблячі нове особистості в ці дні можуть розлучитися раптово зі своїми коханими, або ж зробити пропозицію руки і серця!

З 23 до 26 вересня – серйозний час, можливо, будуть на душі не приємні думки, але вони можуть дати хороший урожай. Ви зможете зважитися на важливі вчинки. Час для прийняття важливих, довгострокових, обов’язкових, рішень.

З 25 вересня і до 30 листопада буде середньостроковий тренд – час енергії у Дів та інших земних знаків Зодіаку! Особливо у Дів!

З 25 вересня і до 30 вересня !!! А не листопада! Будьте обережні! Дуже конфліктний період, я вже говорила, що в цьому місяці буде конфліктний середньостроковий період, але той більше пов’язаний зі скандалами на словах і через ідей. Цей же, з 25 по 30, вже більш агресивний, бажання ломати, а не будувати, непослух, не бажання слідувати правилам. Агресивність може переходити в бійки. В цей же час зросте і кількість травм, будьте обережніше. На соціальному рівні він обіцяє зростання агресивності, конфліктності. Бажання бунтувати проти системи, влади, правил. Недотримання договорів і правил – розриви їх. Вірогідні перепади енергії, фізичної та психологічної, від бажання зробити все до абсолютної нестачі сил, від душевного підйому (хай і агресивного) до депресії.

28 вересня, плюс мінус 4 дня, будьте обережніше. Це і емоційний період, і період змін, результатів.

Як Ви бачите, кінець місяця буде не з легких, будьте обережніше.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 29 серпня 2015.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,484