Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на листопад від Марфи Бомбушкар


Гороскоп в листопаді можна розділити на дві частина – хорошу і погану. До середини місяця, десь до 19 числа гороскоп буде спокійним, добрим і приємним, без особливих проблем. А от після 19 числа життя вже завирує, раптові зміни, скандали, лінь, мріяння, брехня, ілюзії, обмани. До 9 листопада будуть існувати багато старих трендів, «активності» в сферах що почалися ще в кінці вересня, а от після 9 час для нового.

Хочу зауважити, що це загальний гороскоп на листопад, для всіх людей і планети земля, а не для кожного знака окремо.

Складний період, пов’язаний з репутацією, договорами, правилами, порядком, релігією, ідеалами буде з 11 листопада по 15 грудня. Я думаю, що в ці дні багато договорові домовленостей (особливо міжнародних) рухнуть, репутації будуть розмиті, правилам ніхто слідувати не захоче, ідеали принесуть розчарування. Поганий час для довгострокових проектів, для більшості знаків Зодіаку, якщо не для всіх. При цьому всьому, цей період буде дуже помітним для мас, а не тільки для окремої людини. Особливо сильно він буде помітний на політичному рівні – чекайте маси нових скандалів, змін ідей, думок, руйнувань ідеалів. Але це був забіг вперед, а зараз повернення до початку місяця листопада.

З 5 по 8 листопада – хороший час для зачать. А так само цей період хороший для написання віршів, усного, письмової творчості.

З 9 по 14 листопада – час розширення, все стане більш масштабним – і хороше і погане. І з 9 по 11 листопада – це час більш глибоких думок, бажання позбутися ідей, мислення і тому подібного.

Зараз у Європі та світі багато конфліктів, я сподіваюся, що з 9 листопада по 5 грудня, настане більш гармонійний період, коли люди зможуть знаходити примирення, компроміси, будуть бажати миру. На жаль, мої надії можуть залишитися порожні, особливо після 13 листопада (13 листопада «повернеться» планета в те місце, коли почався конфлікт в Україні (хоча з тих пір кілька планет змінили розташування, але все ж не особливо вдало), є ймовірність, що знову з 13 листопада по 4 січня 2016 року виникне конфлікт. Щось, особисто моя думка, повинне буде відбутися за цей період нове, пов’язане з конфліктами на міжнародному рівні. Але я сподіваюся, що в період з 9 листопада по 5 грудня буде пом’якшення. Цей же період, з 9 листопада по 5 грудня, принесе енергію для повітряних знаків, особливо для Терезів.

10 листопада, плюс мінус 5-7 днів – це емоційний час і можливо занепад сил (якщо Ви за вдачею людина ледача) або приросту активності (якщо Ви – активна). Гарний час для початків, особливо після 10 листопада.

З 12 по 16 листопада вдалий час для фінансів, хоча Ви можете і відчувати невпевненість у фінансах, обмеження, але не бійтеся – це хороший період для заробітку грошей. Теж відноситься і до різних договорів, а так само шлюбів – це час для пошуку можливостей, зміцнення договорів і відносин.

Час новин з 14 по 21 листопада, цей же період хороший для розумових, письмових, інтелектуальних діяльностей.

З 19 по 23 досить конфліктний період, особливо багато проблем буде пов’язано з відносинами, фінансами, договорами, ворогами і партнерами. У ці дні дуже «хворими» будуть всі скандали і розставання. До того ж на світовій арені в ці дні так само може штормити, особливо щодо договорів і пошуку компромісів. Це час не для пошуку компромісів, а для позбавлення – нелегких операцій, а хворих ампутацій.

Після 19 листопада, ймовірно, відбудуться зміни на ринку нафти, змінитися тренд який тримався з червня 2015 року.

З 20 по 29 листопада гарний час для зусиль, особливо фізичних. У цей же період, є ймовірність затишшя конфліктів, а так само більш гостре відстоювання прав, законів, своєї думки. З одного боку конфлікти можуть притихнути в ці дні, а з іншого розгорітися на ґрунті прав і вимог.

Ще один період змін у відносинах і договорах буде з 22 по 26 число, час несподіваний і стрімкий – несподівані розриви відносин і договорів, несподівані нові закоханості, імпульсивність в любові і відносинах, необдуманість у діловому співробітництві. Це як хороший час, можна раптово закохатися, так і поганий – невідомо до чого призведе ця раптовість. Час поспішних висновків договорів і заручин, але і час несподіваних розривів і бажання свободи. Можете змінити свою любов – безпричинно.

26, плюс мінус 5-7 днів – час підвищених емоцій, при цьому емоції ці будуть дуже затиснуті, складно їх буде виражати, і від цього вони ставатимуть ще більш концентрованими. Відчуття незадоволеності. Брак сил, меланхолія і смуток, безвір’я. Не особливо приємний період.

З 28 листопада по 2 грудня – час для творчості, ліні, мрій. І пік браку сил, смутку. Не найкращий час для нових проектів.

Питання-відповіді від Марфи Бомбушкар

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 27 жовтня 2015.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,189