Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на липень від Марфи Бомбушкар


Добрий день, мої дорогі читачі!

Спочатку я думала «винести» цю інформацію в окрему статтю, але потім вирішила, що найкраще вставити її сюди.

Для початку, у мене в цьому місяці буде 2 роки, як я пишу гороскопи на місяць для цього сайту і його української версії. Саме в липні 2013 року я почала писати гороскопи для знаків Зодіаку на місяць …

Спасибі Вам, що залишаєтеся зі мною!

Починаючи з червня 2015 року, я планую почати писати загальний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на місяць. Все ж, всі ми є частиною соціуму, співпрацюємо з іншими людьми, взаємодіємо з соціумом … Ці гороскопи на місяць будуть короткими, описуючими загальні патерни, загальні стимули, бажання, емоції, поведінку у всіх знаків Зодіаку! Вони будуть описувати соціум. По «конкретності», вони будуть «нижче» ніж гороскоп для знака Зодіаку. Але Ви й самі це розумієте, все ж, загальний гороскоп – гірше, ніж зодіакальний, а зодіакальний – гірше, ніж персональний. Чим далі я відходжу від особистості, тим менше точність. Але, я сподіваюся, що він допоможе Вам представити «загальну» картину місяці.

Ще одним стимулом, чому я вирішила писати спільні гороскопи, є для мене брак часу. Як Ви помітили, я пишу завжди гороскопи мінімум на півтори сторінки – це вимагає часу. Плюс, у мене є сім’я і життя за межами «клавіатури», робота … Я рідко встигала написати гороскопи в перших 2 дня … Хоча і починаю завжди за тиждень до початку місяця, як мінімум … Вибачте мене за повільність! А загальні гороскопи, вони значно простіше в аналізі розташування зірок, і я зможу публікувати їх заздалегідь! І так, я буду продовжувати писати гороскопи за знаками Зодіаку, і буду намагатися опублікувати їх якомога раніше!

З часом, десь у серпні, я цю замітку приберу і винесу в окрему статтю.

Загальний гороскоп на липень 2015

Липень обіцяє бути насиченим місяцем, дуже активним, нервовим, я б навіть сказала агресивним. Як багато могли помітити, зараз досить «неприємний» період для кардинальних знаків: Овен, Рак, Терези, Козеріг (Не завжди, але в більшості періодів). І коли «наступає» час цих знаків – наступають і зміни, несподівані, глибокі, що трансформують, особливо, що стосується соціуму. Не хочу йти в мою «філософію» тлумачень гороскопів … Загальна картина буде такою.

1 липня, плюс мінус 4 дні – напружений період, багатий емоціями, агресією. Ймовірно зростання скандалів, криз, трансформацій, неприємних змін в соціумі. Це час, коли добре завершувати або переосмислювати, але не особливо хороший він для початку.

З кінця червня – 5го липня – підвищена щедрість, товариськість. Гарний час для покупок.

5 – 9 липня – конфліктний період, знову ж таки, час трансформацій. Обережніше треба бути сердечникам.

8 – 10 липня – існуюча в «повітрі» агресивність повинна зменшитися.

11 – 14 липня – час несподіваних змін в соціумі, а так само змін з творчістю, революціями (прагненням до нового). Знову, потрібно бути обережніше людям з хворим серцем.

11 – 19 липня – якщо спочатку місяця люди були щедрі, то в кінці місяця, навпаки – люди будуть жадібні на емоції, вираження своїх почуттів, жадібні і в матеріальному плані. Не час для дорогих покупок – потім Ви будете ними незадоволені. Гарний час для усвідомлення своїх відносин, матеріальних джерел доходів.

13 – 14 липня – час для романтичного-творчого мислення, якщо Ви пишете вірші …

14 липня, плюс мінус 5 днів – знову, напружений період, ще більше емоцій ніж було спочатку місяця. Знову: емоції, агресивність, трансформації, скандали. Особливо сильно трансформації і агресія будуть помітні в соціумі. Це гарний час для нових начал.

18 – 20 липня – час для неординарних ідей.

20 – 23 липня – структуризація у творчих особистостей.

22 – 25 липня – підвищена товариськість (розмови).

23 – 28 липня – пам’ятаєте, був період з 11 по 14 липня 2015 року? Пару рядків вище. Цей, з 23 по 28 буде схожим, але більш агресивним. Будьте обережні, щоб не травмуватися (особливо якщо по життю Ви часто потрапляєте в халепи).

З 26 липня по 6 вересня – перший, один з двох довгострокових тренд в липні, в цей період багато хто повернеться до старих питань \ ідеалів \ поглядів у відносинах і джерел доходів. Можете бажати повернути у своє життя старого партнера або старі відносини повернутися самі (любовні \ ділові), а так само і фінанси – заробіток грошей, так само, буде повернення до старих «тем». У цей же період відбудеться переоцінка існуючих відносин і джерел доходів. Складно буде розвивати нові відносини або джерела доходів. Гарний час для «роботи» над старими відносинами і джерелами матеріальних благ.

28 липня по 12 серпня – дуже неприємний, хоча і середньостроковий, але досить сильно змінюючий, період в соціумі. Цей період більше впливу матиме на соціум в цілому і лише на дещицю знаків Зодіаку. Це час, коли стануть зрозумілі недоліки соціуму, виникнення проблем пов’язаних з матеріальними питаннями, руйнування або невдачі пов’язані з договорами і зобов’язаннями, конфлікт між етикою і законом, бажаннями і мораллю, конфлікт між бажанням експансії і стриманістю.

31 липня, плюс мінус 5 днів – емоційний і енергійний період, але на відміну від періодів 1 і 14 липня, цей повинен бути більш позитивним і легким, без агресивності і трансформації. Але якщо до 31 липня хтось перебував в стані агресії, трансформації – тоді, це стан посилиться в ці дні.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 29 червня 2015.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,163