Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп для всіх знаків Зодіаку – квітень 2016 – Марфи Бомбушкар


Квітень буде значно активніший, швидкий, агресивний, імпульсивний місяць, ніж минулий березень. Маса вогненних емоцій, нетерпіння і бунтарства, навіть жорстокості в якомусь роді. Кількість конфліктів повинна буде зрости.

В загальному гороскопі на березень, я писала, що 20 березня плюс 7 днів буде дуже емоційний період, що з 24 по 27 буде дуже багато динамізму в сферах закону, етики, поведінки і ось були теракти в Брюсселі, від яких світ здригнувся.

На жаль, я не вгадала тренд на ціну нафти, я писала що ціна буде змінюватися в бік падіння, зміни відбулися, але в бік зростання… Тепер за моїми прогнозами в червні буде зміна тренда або фіксація, в який бік покаже червень, буде вона зростатиме в травні або падати, червень змінить тренд або зафіксує надовго (півроку). При цьому, в кінці цього місяця з 28 по 2 червня має відбутися якийсь ціновий сплеск, досить значний.

У гороскопі на березень я говорила про те, що міжнародні конфлікти повинні вщухнути, і що нових бути не повинно, я мала рацію. На даний момент ситуація з сирійським конфліктом цілком інакша, але це ще не кінець, головне що тоді не почався новий і масштабний конфлікт. І, знову ж таки, як я говорила в минулому гороскопі, в квітні вже значно вища ймовірність нових конфліктів, прямо в кінці першої декади.

Що чекає нас і світ в квітні

Найбільш стресовий і небезпечний період буде в кінці першої декади – початку другої квітня, 7 квітня мінус 5 плюс 6 днів. Це дійсно дуже вже агресивний час, коли можна очікувати чого завгодно. Та й самим себе варто більше поберегти, особливо якщо Ви часто травмується, потрапляєте в аварії і маєте конфліктний характер.

Другим важливим трендом буде конфлікт між вірою і ідеологією, знову ж правом і порядком – з 28 квітня по 2 червня. Для людей він буде позначений великою кількістю брехні, ілюзій, помилкової віри і надій, потрібно бути обережніше і не переборщити. У соціумі, ймовірно, будуть спалахи конфліктів на релігійному ґрунті або через права і бажання (не права як закони, а саме права на щось), а так само міжнародні конфлікти інтересів. Можливий конфлікт між народом і владою, а особливо серед іммігрантів та іноземців і владою держави, в якій вони проживають. Подібний період вже був у 2015 році, з 8 вересня по 25 (27) вересня, добре б згадати які сфери тоді були у Вас «затуманені» і чого торкалися помилкові надії, щоб не наступити на ті ж граблі вдруге. До того ж цей період дуже скритний і брехливий, так що будьте обережніше. Для знаків Зодіаку – цей період буде найбільш неприємний Рибам і Дівам, в меншій мірі Стрільцям і Близнюкам, він стосуватиметься віри і духовного зростання, віри в майбутнє, ілюзій, таємниць.

Третім важливим трендом буде період, коли (як я думаю дуже мало ймовірно, нехай 1до4) можливо закінчитися війна в Україні. 25 березня 2014 року, я написала про зіркові аспекти, які передбачали затяжний конфлікт, як раз під час початку всього цього. Зірки, які «брали участь» у «фігурі» і аспектах тоді – цього літа будуть мати зворотний (ретроградний) рух. Особливо цікавий у даному випадку Марс, так як конфлікт почався під час ретроградного Марса (а сам марс відповідає за війну), в класичній астрології є вказівка, що події, що почалися під час ретроградного руху планети – завершаться на її повторну ретроградну фазу. Говорячи для обивателів, два з половиною роки тому Марс був ретроградним, після 18 квітня він стане ретроградним знову до 30 червня, ось за цей час (судячи за вченням класиків) конфлікт повинен завершитися. Хоча я з цим не згодна, я вже багато разів писала, що вважаю, що конфлікт триватиме мінімум до 2018 року… Моя особиста думка, що з 18 квітня по 30 червня буде деяка реструктуризація конфлікту, перехід на нові шляхи, зміна тренда. І, знову ж таки, судячи по гороскопу, є ймовірність початку нового конфлікту на початку квітня і в кінці, не в Україні, а в іншому місці… Особливо якщо він буде пов’язаний з війною системи проти релігії або іншої системи, під системою я маю на увазі держава – в період з 28 квітня по 2 червня. Мені все більше здається, що сирійський конфлікт повинен запалати з новим вогнем, там є всі передумови до цього: і бажання держави сусіда розібратися з бунтарями, і релігійні передумови, і міжнародний тероризм.

Загалом, щось гороскоп на квітень мені зовсім вже не подобатися для міжнародного становища…

Але давайте про все по частинах і детальніше.

Час для серйозних рішень з 4 по 8 квітня, для кожного знака в своїй сфері, хороший час для посилених старань і відстоюванні своїх бажань і прав.

Найнебезпечніший період, кризовий, буде 6-7 квітня, плюс мінус 4-5 днів. Це дуже емоційний час, що принесе раптові зміни, при цьому він в своєму роді буде грубим і агресивним, дуже конфліктним. Тримайте свої емоції під контролем.

Для земних знаків і водних почнеться довгий період інтелектуальної творчості та навчання з 6 квітня по 13 червня. У всякому разі, інтелектуальні здібності повинні зрости.

Пристрасть і романтика, для більшості знаків з 11 по 15 квітня, особливо для вогненних. Так само це і фінансовий період, покупок і інвестицій, а особливо для земних і водних знаків, хоча і витрат повинно бути більше.

Гарний час вчитися і переучуватися з 13 по 20 квітня.

З 17 по 20 квітня – час для серйозних вчинків у відносинах і фінансах.

Зараз у вогненних знаків маса енергії, цей період почався ще на початку березня, найчастіше екстравертна спрямованість на інших. Але з 18 квітня по 2 червня буде період, коли напрямок енергії стане інтровертним. Більше спрямованим на себе, час вимагати від себе більшого!

Другий проблемний період буде з 18 по 25 квітня, проблеми стосуватимуться фінансів і відносин, знову, ревнощі, бажання свободи, бажання змінити партнера або змінити йому. Занадто імпульсивний час у відносинах (будь-яких, а не тільки любовних). Будьте обережніше з підписанням договорів і в фінансах, та й з відносинами. Хоча пристрасті буде більш ніж достатньо, можливо нові закоханості або новий любовний досвід в існуючих відносинах.

Довгий період і досить неоднозначний в описі розпочнеться 18 квітня і триватиме цілих, майже, півроку до 27 вересня. За цей час буде більше внутрішніх перетворень, трансформацій, а так само фанатизму і деспотизму, бажання управляти, осліплення і бажання влади, мужності, вимушених зміни (коли не хочеться, але треба). Складно описати такий тривалий період для соціуму конкретними прикладами … Можливо, що будуть переглянуті якісь аспекти пов’язані з управлінням, конфліктами. Відбудуться події, які необхідно буде здійснювати, хоча і не буде до них бажання. Для мене цей період ще одна вказівка на новий конфлікт, все ж багато країн не хочуть брати активної участі ні в Сирійській конфлікт, ні в інших, але можливо зараз відбудеться переосмислення всіх цих зобов’язань. Всього цього фанатизму, бажання влади, примусів які призведуть до зміни.

20 квітня, нарешті закінчиться період, що почався 9 березень, пов’язаний з конфліктами між державою і законом, вірою. А так же різких перепадів від оптимізму до песимізму. Більш докладно я описувала його в гороскопі на березень.

22 квітня, плюс мінус 5 днів, посилить всі існуючі тренди, досить переломні дні для існуючих періодів. Час дуже емоційний і «одержимий» помстою і жорстокістю. Це так само жагучий час для сексу, орієнтований на секс, але потрібно бути обережніше, щоб не перегнути.

З 28 квітня по 2 червня буде ще один період, те ж, не зовсім приємний для соціуму і релігії, можливі конфлікти на релігійному грунті і міжнародні, а так же обман і самообман, ілюзії. Я про нього вже писала на початку загального гороскопу на квітень і повторюватися особливо не хочу. Він уже був з 8-25 вересня 2015 року. Цей час особливо напруженим буде для Дів і Риб, в меншій мірі для Стрільців і Близнюків.

Ще один період буде з 29 квітня по 24 травня, він буде стосуватися всього Зодіаку. Це невдалий час для нових, саме нових, питань пов’язаних з бюрократією та документами, навчанням і поїздками, спілкуванням та інформацією, а так же торгівлі і ділових проектів (обов’язків). Час втрат, наприклад можете втратити якісь документи, непорозуміння – не зрозуміти ясно співрозмовника, неточності – неправильно щось записати. Будьте обережніше з документами. Дуже хороший період для повернення до старого щодо перерахованого, наприклад – перевчити щось або завершити старий проект.

З 30 квітня по 24 травня відносини у земних (дуже вже) і водних (трохи менше) стануть більш гармонійні, та й фінансові сфери повинні порадувати. А особливо у Тельців.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com/ і його аналога українською мовою – 30 березня 2016 року.

  1. 2 коментарі до “Загальний гороскоп для всіх знаків Зодіаку – квітень 2016 – Марфи Бомбушкар”

  2. Ляна в 01.04.2016 | Відповісти

    привіт Марфо! я просто дивуюся, наскільки правдиві та точні зауваження Ви даєте))дякую Вам за це 🙂 хочу запитати, чи вивільняється є у Вас час на річні гороскопи 2016? мене в принципі і місячні гороскопи влаштовують, але завжди хочеться більшого )))

  3. Марфа Бомбушкар в 01.04.2016 | Відповісти

    Немає:(
    Можете звернутися за індивідуальним на рік.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 119 T. 0,217