Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп для всіх знаків Зодіаку – березень 2016 – Марфи Бомбушкар


З приходом весни, першим її місяцем – березнем – особливо великих і швидких змін чекати не варто. Все ж найсильніші тренди ще триватимуть, навіть скажу так, найсильніші почалися в грудні-січні і триватимуть до кінця березня-квітня. Так що, далі буде. Хоча, березень і принесе парочку нових трендів, які будуть так само досить впливові, але короткострокові. Та й вплив цих нових трендів буде більш орієнтовано на групи людей або особистості, а не соціум в цілому.

Що чекає нас і світ в березні

Місяць буде біднішими на події, але буде парочка трендів тривалістю в місяць, які дуже сильно вплинуть на релігію, право, правила, можливі трансформації і зміни в цих сферах. Та й ймовірно, що знову релігія буде воювати з законом, віра з порядком, ідеї з державою.

Зараз багато говорять про можливу нову війну, між Туреччиною і Росією. Як я особисто думаю, війни не буде в березні, так як з 3 березня і по 4 квітня буде аспект, який це згладить. У грудні минулого року, я описувала аспект, який може призводити до революцій, значних змін і трансформацій в суспільстві, конфлікт між порядком, системою і бажаннями змін, агресивністю. Я писала про це в гороскопі на грудень і в гороскопі на лютий повторювалася. Так ось, зараз він буде згладжений, тому я думаю що в березні нового військового конфлікту не буде. В кінці березня (маленька ймовірність) … може бути хтось спробує провокувати.

А ось в квітні місяці, на жаль, буде повторення аспектів (не 100%, але багатьох зіркових аспектів, дуже багатьох вперше за два роки таке станеться), які були перед початком конфлікту на Україні. Так що, може в квітні нас і чекає ще одна затяжна війна, новий масштабний конфлікт. Але це вже буде в гороскопі на квітень.

Сердечникам буде важкувато з 3 по 9 березня.

Гарний час для написання віршів, для поетів, з 6 по 22 березня.

Закінчиться енергійний період у водних знаків, а особливо у Скорпіонів і Раків 6 числа, але зросте енергія для вогненних знаків – Стрільцям дуже багато, Левам і Овнам. Цей енергійний період триватиме до літа, а потім ще раз повториться в серпні-вересні.

Маса оптимізму, ідеалізму, планів чекає всіх з 7 по 10 березня.

8 березня, плюс мінус пару днів, час емоцій, мрій і ліні.

А ось з 9 березня по 20 квітня, з піком з 18 березня по 15 квітня, буде той період. Перепадів від депресії до оптимізму у особистостей, а в соціумі у нього буде інше значення. Це буде період, про який я писала в цьому гороскопі «Та й ймовірно, що знову релігія буде воювати з законом, віра з порядком, ідеї з державою, закон з порядком.». Скоріш за все, що в цей час знову активізуються різні «воїни Бога», які захочуть повоювати з обмежуючою їх системою, державою. Ну і інші, можливі конфлікти, між законом і системою. Досить нехороша період, здатний «насолити» закону і системі …. Ймовірно, що % дурних законів прийнятих в цей час буде більше.

З 12 березня по 5 квітня – більш гармонійний час в любові й творчості, дружбі для водних знаків. Більше романтики для Вас і легшого вираження емоцій, почуттів. Гарний час для творчості.

Любов, як бачите в цьому місяці вже менше романтичних періодів в порівнянні з лютим. Найсильніший період в любові буде з 13 по 17 березня. На жаль чи на хороше, але цей любовний період буде пристрасний і агресивний, можлива маса ревнощів і нетерпіння в любові і секс.

Обмеження в ділових питаннях з 14 по 16, не найкращий час для оформлення вигідних контрактів.

Другий романтичний період буде з 19 по 22 березня, він буде значно м’якше і ніжніше того, першого.

Маса новин і спілкування з 22 по 26. Та й з 22 березня по 6 квітня – більше спілкування у вогненних знаків, особливо у Овнів!

Ще один емоційний період з 23 березня, плюс мінус 3 дні!

Дуже динамічний і інтенсивний період, для кожного знака в своїй сфері, але буде щось спільне для всіх – з 24 по 27 березня. Спільними сферами будуть – фінанси і відносини, право і порядок (поведінка, етичність, закон, правильність). Я не можу сказати, поганий це або хороший період, все буде залежати від особистого гороскопа і існуючих тенденцій в житті. Просто відбудеться посилення всього цього.

Місяць закінчиться, а новий почнеться, з ймовірних скандалів на словах в період з 30 березня по 2 квітня. Занадто всі будуть безжальні, грубі, хамуваті, нетерплячі в ці дні. Знову ж, не найкращий період для ділового співробітництва.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 28 лютого 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,275