Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на березень 2019 – Марфа Бомбушкар


Місяць буде насиченим, трендів важливих буде мало, але багато важливих періодів. Історичний для астрології місяць, повторний початок багаторічного періоду – перехід планети Уран в знак Тельця по 2025 рік. Для нового в бізнесі, справах, відрядженнях і навчанні місяць невідповідний. Конфліктних і напружених трендів буде мало і всі вони в середині березня.

Що було і / або почалося в минулому гороскопі на лютий 2019 або раніше

На жаль, в цьому гороскопі, знов, не буде огляду минулого місяця, подій.

Мене лякає, несподіване загострення конфлікту, в лютому між Індією і Пакистаном, маса загиблих, це може бути посилено протягом 2019 року.

І схоже, все ж, вже почав працювати тренд (з 3 декади лютого по 2 декаду липня), що підсилює тоталітарні режими, а так само відновлювальний і усуває владу. Ситуація в Венесуелі з Мадуро, та й інші події в світі пов’язані з обмеженнями свобод. Я не думала, що він буде працювати з зими-весни 2019 року, розраховувала на кінець осені-зими 2019. Мабуть, осінь буде складніше для змін в суспільстві і політиці, ніж я думала.

Що буде нового важливого в гороскопі на березень 2019

Місяць не особливо небезпечний і не особливо гармонійний – він нейтральний. Більш насиченим буде в середині місяця. Для Риб, Тельців і Козерігів він досить сприятливий. До самого кінця березня буде багато енергії для земних знаків, період почався ще 14 лютого. Багато інформації і хороший інтелектуальний період для водних знаків, період почався ще 10 лютого і буде по 17 квітня, в березні варто переосмислити існуюче і повернутися до старого. Для серйозних переговорів, точності в інформації і документах цей місяць не підходить, але він хороший для інтелектуальної творчості, поезії, письменництва, вивчати духовне і містичне. У серйозних переговорах і справах можуть бути обмани і затримки. Напружені періоди з середини місяця, друга декада буде найбільш напруженою. Намагайтеся все скандальне завершити в першій декаді або відкладіть до кінця місяця. Нові покупки або капітальні інвестиції краще не робити до квітня місяця.

У гороскопі на рік я писала, що Брексіта (Brexit) не буде в цьому році, я так вважала і зараз (на момент написання гороскопу) теж так вважаю. Але схоже, що життя вносить свої корективи. Якраз Брексіт буде під час переходу Урана в Тельця – це дасть величезні зміни в економіці, на різних рівнях. Подивимося, залишилося пару тижнів.

Обидва пікових періоду, 6 і 21 березня, будуть досить нейтральні, багато залежить від особистих гороскопів, другий пік буде більш напруженим для особистих відносин. Пікові періоди в березневому гороскопі:
– 6 березня – нове, емоційні і підвішені дні, багато що залежить від особистих гороскопів. Може бути лінь і обмани з фантазіями, а може бути творчість і вищі ідеали, мрії які втіляться в життя. Час починати нове. Акцент на допомогу, духовному, таємному.
– 21 березня – кульмінації і усвідомлення, пік буде насичений, можуть посилитися особисті конфлікти, багато сили волі і реалізації прагнень. Акцент на відносинах, своїх бажаннях. Час розібратися і при необхідності завершувати. Дні можуть бути грубуваті і різкуваті, кардинальні.

З 5 по 28 березня потрібно серйозніше ставитися до документів, переговорам, справ та проектів, навчання, бути уважніше (якщо вкрай серйозне, тоді краще до 6 квітня, а ще краще до 17 квітня). Не найкращі дні для торгівлі, покупок необхідного для роботи і дорогого, нових контрактів, нових знайомств і переговорів, початку оформлення документів і кореспонденції, нового навчання. З 5 по 28 ймовірно старе нагадає про себе, буде можливість і гарний час завершити старе, переоцінити і глибоко розібратися в тому, що вже є, відродити і оновити свої старі знання та контакти.

Нейтральний тренд, залежить від особистих гороскопів з 21 березня по 6 квітня. Він може бути дуже творчим в інтелектуальних питаннях і спілкуванні, для поетів і публіцистів, але може бути і багато ліні. У бізнесі і справах, навчанні, може бути можливість сильніше відчувати конкурентів і клієнтів, але можуть бути і обмани з фантазіями, лінь в роботі. Головне побороти свою лінь в ці дні, побоюватися неуважності з недбалістю. Тим не менш, для питань, які потребують істину і точність, цей тренд може бути оманливим. Але для творчості і духовного інтелектуального розвитку це хороші дні, вивчати містику, психологію, релігію.

З 26 березня по 20 квітня період посилить харизму у водних знаків, романтичність, увагу до відносин, гармонію, особливо для Риб. Для людей це час для творчості, любові духовної, благодійності. Дні сприятливі для духовенства, тих хто зайнятий благодійністю, натхненних людей – це час для Вашої публічності. Для суспільства це сприятливі дні допомагати іншим і просити про допомогу.

З 31 березня по 16 травня приріст енергії для повітряних знаків, особливо Близнюкам. Для людей час вчитися, оновити свої знання, активну участь в угодах і навчанні, спілкуванні, торгівлі. Сприятливий період для тих, хто вчиться або вчить інших, комерсантам.

Важливі тренди \ періоди – тривалістю від року і довше

Найважливіший період місяця і навіть року – це перехід планети Уран в знак Тельця – це з 6 березня 2019 року по 7 липня 2025 року. Період вже був описаний багато разів, в гороскопі на 2018 рік і гороскопі на 2019 рік, в гороскопі на травень 2018 року (коли вперше Уран зайшов в Тельця з травня по листопад 2018 року).

Уран буде впливати сильніше на суспільство, ніж на знаки і персональні гороскопи. У суспільстві будуть зміни в економіці, фінансах, цінностях (то чим люди дорожать, то що є цінним і дорогим, не тільки матеріальне, а й духовне, хоча на матеріальне найсильніше). Уран дасть перебудову, кризи, зміни, руйнування старого і побудова нового. Криза економічна, як я писала в гороскопі на 2019 рік, буде скоріш за з 2020 по 2022 роки (найбільше напруження в 2021 році). Це нові цінності і нові фінансові системи, нові валюти і способи заощадження та інвестиції. Сильний вплив на аграрне, на землю (грунт, екосистему і тд.). На всьому що зникне, зруйнованому, буде побудовано нове.

На особистому рівні, період буде впливати в особистих гороскопах не на всіх. Хтось його може зовсім не відчути. Зміни можуть бути зовнішніми або виникнення готовності до змін, бажання свободи. У 2019 він буде помітний Тельцям і Скорпіонам народженим в перших 3-5 днів знака Зодіаку найсильніше, потім Левам і Водоліям. Швидкі і несподівані зовнішні зміни або несподівані імпульси і бажання у Вас. У людей цих знаків, народжених в цей проміжок днів, зросте схильність до бунтарства і бажання свободи, ексцентричним вчинкам, реалізації бажаного.

Останній раз Уран у Тельці був з 1935-1942 роках.

Короткі періоди і тренди в гороскопі на березень

Короткі періоди, що впливають на спілкування, навчання, поїздки, інформацію, документи. Таких коротких періодів буде дуже багато, терміном на 2-3 дні, але їх описувати я не буду. З тих, що варті уваги:
– з 14 по 17 березня – намагайтеся не перебільшувати в інформації і спілкуванні, торгівлі. Багато новин в ці дні, бажання хвалитися і показати себе.

З 5 по 8 березня – тренд залежить від особистих гороскопів. Час творчості і мрій. Можливість творити, релігії, інтуїції, віри. Можливість обманюватися і обманювати. Духовні дні, релігія і містика.

Пік 6 березня.

З 11 по 17 березня – направте енергію, гарний час, щоб відстоювати свої права, досягати свої цілі, працювати над своєю кар’єрою і репутацією, зміцнювати, працювати над складним.

З 12 по 16 березня – схильність все перебільшувати і безвідповідальність, егоїзм, ескапізм, пафос.

З 17 по 23 березня – використовуйте енергію і сили щоб змінитися, оновити себе, трансформувати. Багато сили волі і цілеспрямованості, наполегливості. Працюйте над складним.

З 17 по 24 березня – конфліктний тренд, у відносинах особистих і ділових, може бути агресія в суспільстві. Несприятливі дні для з’ясування відносин. Обережніше з розтратою грошей, дружбою, любов’ю. Може бути фізична агресія.

Пік 21 березня.

Гороскоп опублікований 20 лютого 2019 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 119 T. 0,350