Все про вагістність
Все про вагістність

Японський гороскоп – Змія


Японський гороскоп – Змія

Мудрість Змії не дарма увійшла в прислів’я: у таких людей є дивовижна здатність користуватися одночасно знаннями, логікою і інтуїцією. Навіть найбільш розсудлива Змія не буває чужа романтиці, відрізняючись рідкісної гармонією розуму і почуттів. Однак вона схильна до всього ставитися надто серйозно і рідко буває наділена почуттям гумору. Втім, швидше за все, цього ніхто не помітить – Змія посміється над вашим жартом, навіть якщо не зрозуміє, в чому його “сіль”, а також здивує вас парадоксальними висновками, які можна сприймати не інакше, як гостроти.

Змія вміє адаптуватися в будь-якому колективі. Вона може лаятися, як швець, але з тою ж витонченістю буде дотримуватися правила придворного етикету, якщо виявиться у відповідному суспільстві. Талант чарувати і спокушати Змія проявляє вже у вельми ніжному віці, а до того часу, коли питання пошуку супутника життя стає для неї по-справжньому актуальний, вже володіє достатнім досвідом, щоб роздобути будь-кого, кого захоче.

Змія вміє зберігати зовнішній спокій і холоднокровність, ніколи не базікає даремно, багато помічає і вміє визначити причину і наслідок будь-якої події. Вона довіряє тільки своїм судженням і буває дуже уперта в небажанні прислухатися до чужої думки.

Змія також дотримується виключно власних норм і моральних правил. Вона не відмовиться від брудної гри, якщо хоче домогтися перемоги, а іноді задумує складну інтригу просто так, з любові до мистецтва. Змії не можна ні довіряти, ні демонструвати свою недовіру – у противному випадку вона моментально виходить з себе. А в гніві Змія не тільки жорстока, але і дуже сильна, тому в більшості випадків ми порадимо вам у спілкуванні зі Змією намагатися частіше обходити гострі кути щоб уникнути летального результату.

Змії більше інших людей схильні до впливів долі. Вони марно витрачають сили, опираючись року. Життя Змії майже не залежить від її зусиль, і наймудріші з Змій просто пливуть за течією, користуючись лише тими благами, які самі йдуть їм у руки.

Якщо Змії де і дають волю пристрасті – так це в любовних відносинах. Там вони стають владними, ненаситними і ревнивими, проте майже ніколи не бувають вірними.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 118 T. 0,303