Все про вагістність
Все про вагістність

Японський гороскоп – Собака


Японський гороскоп – Собака

Відданість і чесність – ось риси, властиві Собаці. Крім того, вона вміє любити по-справжньому, щиро і безоглядно віддаючись почуттю. Собака хороший друг і вірний коханий, гідний абсолютної довіри помічник і справжній альтруїст. Бажання допомагати людям проявляється у Собаки в порівняно ранньому віці, тому вона і майбутню професію вибирає, орієнтуючись більшою мірою не на прибутковість її, а на соціальну значимість.

Обережна у прийнятті рішень, Собака майже ніколи не робить необачних вчинків. Вона не дуже довіряє оточуючим, та й власні уявлення про світ схильна перевіряти і переоцінювати по кілька разів. На щастя, міркує Собака досить швидко, та й аналітичні здібності її недурні, так що у неї вистачає часу на те, щоб діяти, коли це необхідно.

Собака за краще бажає рухатися второваною стежкою, а не бути першовідкривачем. В її характері скоріше не вести людей за собою, а усередині і уважно працювати на благо спільної справи, не вимагаючи при цьому визнання своїх заслуг.

У Собаки загострене почуття справедливості, що іноді виражається в прагненні шукати винних, а не виправляти скоєні помилки. Нечесність, обман і прояви нерівності змушують Собаку сильно страждати, роблячи її песимісткою. Крім того, Собака схильна зациклюватися на одній проблемі і готова нескінченно обговорювати її, перетворюючись на досить несимпатичну зануду. Собака взагалі ставиться до всього в житті дуже серйозно, не схильна жартувати чи веселитися без приводу.

Додамо ще, що Собака схильна до коротких, але яскравих спалахів гніву, які позбавляють її звичайної чарівності і дружелюбності. Неважко здогадатися, що всі ці недоліки компенсуються масою достоїнств, раз Собака не втрачає друзів, а, навпаки, обзаводиться все новими і новими.

Собака – приклад шляхетного воїна, наділеного гарною інтуїцією. Вона чудово відчуває небезпеку, не ризикує там, де цього не потрібно, і нічого не боїться, коли впевнена у своїх силах.

Життєвий досвід зазвичай робить Собаку цинічною; чим старше вона стає, тим гірше думає про людей. Постійно живучи в напрузі та очікуванні прийдешніх бід, вона позбавляє себе шансу на щастя і навіть від успіхів не отримує задоволення. Тільки впоравшись з песимізмом, Собака зможе створити для себе сприятливе середовище і насолодитися спокоєм і гармонією з навколишнім світом.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,301